Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

.......te kezdted......

Azért mert logikátlan freepeti lépése nekem,még nem kell megverni! (bár ugy logikus,ha csak ilyet akart és volt is rá stex)
egyszer egy jópófa srác (gsxr 750 ami banké)megnyugtatta a haveromat akinek egy zx 6r-je van (1995),hogy:" nem baj,hogy csak neked erre futotta..Te is motoros vagy" Aztán házzal együtt megvehette volna az embert kp-ra.
Ócskavas? Kikérem magamnak. Korábban már írtam mennyi utólagos kütyü van rajta.
Persze persze,tudjuk tudjuk.........ezt ismerem az ilyen "megvesz kilóra" emberkékkel tele van a bankok előtere..........
Azért mert neked értékesebb a motorod ..Attól még lehet megvesz kilóra
Most esik le mit írtál. Igen azért van fz-6-om MERT ERRE FUTJA! Ja és van törzskönyvem is hozzá,az is itt a polcon,de te add el azt az ócskavasat és hitelezz be valami fényesebbet!
Olyat ami neked van a mellettem lévő polcról levett p.kötegből tudnék venni most rögtön!
Akkor neked csak azért van fazered, mert erre futja?
Egy világ omlik össze bennem.
Milyen kételyeid voltak
18 ezer km -rel vette az még új motor.... harmadáron
nagyon jó kis motor az fzs 1000
frrepeti rég érlelt kérdés:ha két motorod is lehet(lóvé) egy időben,akkor miért nem a FZ-t eladva,kipótolva vettél egy fazer-nél komolyabbat fiatalabbat......?
nagy kezd alakulni
melyik marad meg?
múlthétvégén kurva jót motoroztam a nagy szél ellenére
sőt még hétfőn munka után is nyomtam egy karikát
Mint múlt hétvégén
Egy előnye van...kicsit felélénkült a fórum
mocsok egy idő van
Te igazi ... lehetsz: ez a km óra felírás tetszik a legjobban !
Ezért kapnál egy ötöst ha lehetne osztani

De ilyen benya árak mellett lassan tényleg csak a polírozás marad
Viszont a Ducatit állandóan szerelni kell...motoroztam ismerőssel...hát nem tudtunk úgy elmenni 200 kilométert, hogy ne robbant volna le...
A gumitémában az a baj, hogy a brutál nyomaték nagyon gyorsan elkoptatja a gumit. Elég néhány kigyorsítás... Beszéltem rendőrökkel...20 ezerért...és akkor mesélte a srác, hogy a BMW-n és a Yamahán is 3-5 ezrenként cserélnek gumikat. Pedig ők nem térdelgetnek...csak a kigyorsítások és fékezések megeszik a keményebb gumikat is...sajnos. Az én nagyfazeremre is azt mondták, hogy ha a Conti Road Attackal 10 ezret el tudok menni akkor nagyon-nagyon jó vagyok. Pedig nagyon sajnáltam rá a lóvét. Nem olcsó gumi. közben meg egy hatszázas elmegy még 3 ezret ugyanezzel a gumival ! Ezért sem mindegy.
Az a baj az olajjal, hogy még a yamahában is utolsó helyre teszik a castrolt... Nekem mind a három motoromban csalódás volt. Csattogott a váltó, hangosabb volt a blokk is. Átálltam Motulra...azóta sokkal szebben jár mindene a motornak és jobban tudok dönteni is

Viccet félretéve: a castrol nem nagyon fejleszt, a többi gyártó más olaját forgalmazza, a motul talán az egyetlen aki saját olajat fejleszt és árul. Bár hallottam nagyon jókat az ELF-ről és ők is saját olajat árulnak: Ki kellene próbálni...régen nagyon menők voltak csak itthon kikopott a köztudatból.
Egyébként komoly igénybevételnél mindig gyorsabban "kopik" el az olaj is. De azt minden hozzáértő (tehát nem én !) mondja, hogy ne tegyünk ezekbe a yamahákba csak ásványi olajat, mert a többi nagyon "vékony". Még az R6-ba is max félszintetikusat de szintetikusat csak pályázni. Nem értek hozzá de asszem a motorradban, yamahában és a gyöngyösön is kicsit több tapasztalatuk van mint nekem...ezért el is hiszem...
Pedig most, hogy rávettél kakucsra, gondoltam meg is mutatom...de csak szivacson
És ahogy szokták itt is mondani: jah, ha ilyen gépet, gumit meg pályát kapnék...nekem is simán menne
xtfeco:
Ha te ennyire vágod a témát, szívesen átküldenék egy kapcsolási rajzot, sőt nyáktervet is...hátha gyorsabban haladsz. Nekem már nem kell de hátha valakinek segítek ezzel.

Gyönyörű a lovad, és egyforma navit használunk :) A vízállósággal van csak problémám...
Jut eszembe erről:
2 csapattal motorozok,az egyik régi barátokból áll(ducatisok ) . Ha nem megyek 2x el velük valahova akkor én nem motorozok papirkutya vagyok! (feltünik nekik mert 1 nyáron 5 megmozdulásuk van abból 2n nem veszek részt,az elég nagy arány ,meg untat hogy elmegyünk 30 km-re és ülünk a büfé előtt 2 órát aztán haza)!

De érdekes módon az én gépembe minden nyáron belement 6-8 ezer,nekik meg 1500! (az idén sunyi módon felirom a km-jüket)
Jogos!

Más karbantartani és más hülyeségeket rábuzerálni!