Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

uh, tényleg jobban bízik a bmw-ben.
Ha ez ennyire körülményes nektek akik értenek hozzá, akkor én biztos nem állok neki.
Úgy tűnik nem lesz fokozatkijelzőm, mert 30-40-et meg nem szánok rá.
hali..
Az Xx-be 5100-ast tettem ,
AHAHAHAHHAHAH
hali ! valaki tudja Berber hova tűnt ? én már egy hete legalább hogy nem olvastam a nevét
nah bumm, de legalább gyári
ezek szerint te se találtál csavarboltban hasonlót...
Én rendeltem a Yamaha Worldben ilyen csavart , igaz még nem jött meg de 525 Ft/ db és ugye kell 6db
csak a kép maradt le
Unikum barátunkról csináltam egy lesifotót
A beszereléssel az a gond, hogy eléggé "nagy" a rizikója.
Nem teszik neked az eredmény, tönkre mehet a sebsség/fordulatszám óra motorja, mikor leszeded a mutatót (azt hiszem 25KHUF annak az ára, ha cserélni kell), a motor jó pár napra itt kell hagyni, mert szétszerelés, kivágás, száradási idő, össze, beállítás, stb...
De biztos van az a pénzt, csak általában azt meg sokalják, mert esetleg többe kerül, mint maga a kijelző.

Arról nem is beszélve, hogy bizonyos Fazer modelleknél nem lehet minden adatot megszerezni a műszerfalból, szóval kivülre kell bekötni, ami kábel kivezetés megoldása is gond, stb....
Nem akartam új sisakot venni, de nem hagyhattam szó nélkül egy mattfekete Caberg Sintesi e-bay aukciót. Nem mondom meg, mennyiért szereztem meg, elátkoznátok. Azt mondta az eladó, még holnap postára adja.
És be is szerelitek, vagy csak áruljátok?
Nekem ez a megoldás tetszene: fazer
Van egy másik lehetőség is azoknak, akik beszeretnék építeni, de nem a műszerekhez, hanem csak valami borítás mögé.
Ebben az esetben a sima X-Type fokozatkijelző mellé adunk egy másik előlapot.

Felszerelés:
Leszeded az eredeti előlapot (ragasztott, sima szikével leszedhető)
Kivágsz egy négyzetet a megfelelő helyen
A hátuljára felragasztod a kijelzőt
Az elejére pedig a kapott előlapot
Mit lehet róla tudni:
- Teljesen vízálló.
- A kis kijelző külön van az elektronikától, ezért szűkebb helyre is
berakható.
- Garantáltan minden típusú motoron jól működik.
- Akár motorspecifikus kábelszettel (ha nem lehet bekötni a műszerfalba, mert mondjuk BUS rendszerű)
- villanófény funkció (sebesség vagy fordulatszám)
- 5 színben rendelhető.
- Itthon kapható
Ára: 15.000HUF (kábelszett nélkül)
nálunk még mindig remek idő van
Jó kis e-bay-ezős idő van.
És nagyon úgy néz ki, hogy még jópár óráig fog is.
Kb 2 órája közepes erősséggel.
Holnap megy Bicskére húsvétolni nővérkémhez. És persze esni fog mondjuk nem nagy meglepetés: tavaly is mentem, tavaly is esett...
Itt ma csúnyán indult a nap, felhős, de száraz volt. Délben volt egy 10 perces esőcske, majd egészen mostanáig szikrázó napsütés és kb. 10 perc átmenet alatt zuhogó esőbe, villámlásokkal karöltve. :P

Ma voltam tavaszi szervizen (ahol egyébként megállapították, hogy az első teló "szar"), és volt a garázsban egy törött Kawa Z1000. A tulaj körforgalomban borult, vagy a belső vagy a külső padkát érintette és kicsúszott a hátsó kerék. 150.000 kár lett benne, a bukógomba ellenére(!). A hátsó idom tört, blokk elég csúnyát kapott, a gomba pedig totál elferdült. Gondolhatjátok, hogy nem 50-nel ment, hanem jóval kevesebb sebességgel és ekkora kár történt! Ezek után biztos nem vennék gombát, csak keretet! Nem tudom mi történt volna gomba nélkül, de nem sokat mentett.
Pesten esik
sajnos nálunk még nem esik. De remélem fog, jó sok, mert ma füvesítettem a kertet.
Mi megnéztük a napfelkeltét a köddel és a párával, azóta esik, kb

én az Alföldre jöttem, de itt 7 ágra süt a nap, reggeltől