Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem az autó képességivel volt a gond, hanem hogy életembe nem vezettem esőbe (meg amúgy is töredékét, mint motorral, ami szintén kb 7000 km) És a szar út és az 5 db vizesfutás (amiből 3-nál jött a szembelevő autó a kanyarba én meg azt se tudtam mit csinálok) lassabb tempóra sarkallt (mondjuk mögöttem így is le volt maradva mindenki és többször is kipörgött a kerék elindulásnál ) Egy szó mint száz én 3-szor láttam Zacket csúszni a kanyarba, de ő egyet sem érzett. mai nem volt motoros túraidő
Igen,ettől én is tartok egy kicsit
Krisztivel voltál
pfff bukócső megoldódott
A TS nem polák! Katerógájának legjobb ár-érték aránnyal rendelkező szöcskéje.
Ma n7kor indultunk... 2,5 fok is volt útközben. 14-nél magasabbat nem mért sehol a motor. Markolatfűtés, én úgy szeretlek!
kispolskival én se tudnálak utolérni
tavaly őszi az durva volt, 5fok és eső
Persze a bátor jelentkezők fordultak vissza leghamarabb
Igaz! tényleg nem az a legnagyobb előnye! A tiszta városi 5,2, ami teljesen lesokkolt! :D
Hosszútávon 3,9, ez fix.
Hazafelé végig esőbe, jól tapadnak azok a Metzelerek!
A motor futóműve remek! Féke elképesztően jól adagolható. Blokk nyomatékos. Nem ezres, de szerintem az túlzás! Kimotorozhatatlan. Nagyon könnyűnek érzem a motort, s az is. Összeszokás: Haladunk, haladunk! BÍZOK a gépben, ezt támasztja alá, hogy autóval sem tudták tartani mögöttem a lépést.

szomorú viszont, hogy 10 motort láttam összesen az úton, ebből 8 BMW volt.... mind GS, ebből 6 GSA, 1 GS, és egy kicsi F650GS (újabb női rájder).
Igazad van, lehet egyszer jól el kellene verni, aztán lenne szép időben évadnyitó, meg évadzáró
Szeva Bocsi!

neked minden rendben a motorral
Szombathelyen esik nagyjából egész nap...
Elég szar
jól megszívattak ezek az idő jósok,hogy kapnák be, tudtam volna egy jót motorozni ma
fogunk mi még esőbe együtt motorozni
ebbe jó az is! Meggyőztél. a 300v túlzás és talán többet árt mint használ, lásd Berber szavait.
készülök B és C tervvel is! hamarosan azt is kiírom
B terv egy étterem vagy kajálda vagy fagyizó vagy akármilyen hely
C terv meg lehet egy pipi show
Ha ingyenímélpéter ott van,mindig esik...tapasztalat
Mi a különbség? freepeti túrára is megígérte a rossz időt... márpedig egy rendes férfi állja a szavát... még ha emiatt fizikai bántalmazásban lesz is része túratársaitól
Meg most,csak ugye esik
Te írtad ki szar dátumra,barátom... na jó,csak májusban lesz szabad hétvégém...
Remélem azért nem a fogyasztás a legnagyobb előnye.
Hogy halad az összeszokás?
cöhh
az tudom, hogy nem jössz a fazer túrára kolbászbéni
Jajj,mit tudod Te...
Majd lesz valami thx :) minden jól megy Májusba már csapathatok