Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy a legegyszerűbb dolog, ahogy én szoktam csinálni. kívánt alkatrészről készítek fotót, vagy a internetről töltök le, e mellé elküldöm a motor alvázszámát stb... kifizetem átutalással és ők meg kipostázzák,
ez max 15 perc,
akkor nem lesz csavarod se
semmi időm elmászni Yamaha kereskedésbe ...
bármelyik yamaha kereskedésben megkapod pár 100 ft ért
Úristen! 300v után,hogy voltál képes 5100at beletenni
Srácok van valakinek hentergőbe 2008-as Fz6 fazer s2-hőz fekete műanyag csavar? ami a plexit fogja? .... át kutattam az egész várost de sehol semmi ... fémmel meg nem akarom .. 2-3 Db kellene :D
Mai nap mérlege: 320,7 km. 3,9l-es fogyi. jippijáé
szervíz is megvolt. 5100-es 10w-50-es kerult a pirosba.
Ez itt a reklám helye :)

Szia, régi ismerős...még Kispestről :)

Szal a kisebb kijelző milyen kivitelben van és akkor mennyi is lenne az annyi ?

Fri
Szerintem nem kell aggódnod, mivel folyamatosan lassultál, így nem valószínű, hogy lekaptak.
Jah most látom ez csak Vasmegyére vonatkozik...akkor valami hasonló oldalon lehet meglesi a fotót :)
erre csak akkor van mód ha kiküldik az értesítést és az értesítésben szereplő szám és a rendszám alapján lehet lehívni a képet az adatbázisból.
Asszem valahol meg lehet nézni neten, hogy van-e a nyilvántartásban rólad készült fotó rendszám alapján. Talán magyarorszag.hu, de erre nem esküszöm meg. Mindenesetre ha tényleg van ilyen és sikerül megtalálni, kérlek tedd közzé az elérhetőségét! Köszi!
Kocsiban volta a kamera. Amikor mellé értem kb 110-120-al akkor keztem belemarni a fékbe mint az állat.. hát nemtom mennyi lehetett a fékutam amire lelassítottam kb 60-ra. Ezalatt az idő alatt kellett rám irányítania és látható képet készítenie a rendszámról... remélem nem sikerült neki.
Ha éppen ráérek én benne vagyok.
Az Időkép szerint 19-20-án jó idő lesz, ha gondoljátok összehozhatnánk
Az a cucctól függ,nem mind1,hogy mivel mértek...ha sima háromlábú lidar,akkor azzal is be tud fogni,de kétlem hogy nagy kedve lett volna csavargatni utánad,persze ha nagy hanggal jöttél,akkor számíthattak rád. Ha kocsiból ramer-ral akkor nem kell izgulni.Persze lehetett kézi,truecam is...amivel nem gond bemérni
De nemsoká úgyis kiderül majd
Saját nekem is de nem hiszem, hogy csak abban felengednek a pályára
Hát, ha Kakucson lehet cordurában, akkor én arra a pályára szavazok...
Most akkor mi lesz ? Ki sem megyünk pályázni ?
Nekem van bőröm :)
Nem voltam még olyan sokszor, de az eddigi tapasztalataim alapján nagyobb az esélye, hogy hétköznap délelőtt egyedül leszel.
itthon is lehet kapni kis méretű kijelzőt, és még lehet nem is kerül többe. Náluk kapható is.
Van aki már több ilyet is beépített műszerfalakba (pl.: Kozmax)

Itt egy példa rá:
Ha elmegyek a kakucsi pályára valamelyik hétköznap délelőtt, elvileg nem találok ott tömeget, ugye?
Elmentem a márciusi nyíltnap kezdő csoportjába. Összesen kilencen voltunk. Kicsit kakucsi hétköznap érzésem volt.
... ööö... izé
lego bukó :) link