Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem ítélek el senkit de de ha sokat cukiskodtok ezzel a izékkel még a végén valaki megbélyegez titeket 😂 😂 😂
Aztán már nem véd meg senki csak a European Forum of LGBT Christian Groups,és a European Gay and Lesbian Sport Federation (EGLSF) 😂 😂 😂 😂
hát nem de nekem nincs lánytestvérem 😅
...de nem fiu a fiu testverevel...!
:-DDDDDD
belterjes? Baszod az azt jelenti, hogy adott kis közösségben megy a géncsere aztán a vége felé már tulajdonképen mindenki mindenkinek rokona abból születnek a torz gyerekek. Létezik ilyen az őserdő mélyén ma is élő törzseknél akiknek nincs lehetőségük a vérfrissítésre ezt nevezik belterjesnek(kezeit széttáró) A balfasznak nincs szinonímája az szimplán balfasz azt kész 😅
Hat, nem azt, hogy idezlek: fiu testvereimmel fajtalankodunk es abbol szuletnek a gyerekek. Azt mashogy nevezik.
Balfasz...
:-D
szerintem meg nem. (kezeit széttáró) ittam már mindenfélét mert szeretem ezeket az üdítő ízű löttyöket ami miatt halálra röhögik itt magukat a többiek. 😅
Kóstold meg azt a radlert az szerintem a legjobban sörhöz hasonlító üdítő(kezeit széttáró)
nem forgolódom 😅 de mit takar ez a szó vagy te mit értesz belterjes alatt ez érdekelne(gondolkodós)
Kenyszrbeszallitasnak hivjak, amit irsz, annak is jogi-es eljarasbeli rendje van.
Csak tudom, hogy mit krek ha van valasztasi lehetosegem.
Hidd el, a Borsodi Friss szrintem a legkozelebbi izu az igazi sorhoz.
Ja, belterjes? Azt tartom most is, ez miatt ne forgolodj ejszaka alvas helyett.
:-)
A "mifajtáknál"ez nem divat. Mondjuk felénk fel is rúgnák, mint a bolondgombát. 🤣
megtért bárány lesz fogadjuk örökbe 😅
szerintem az már nála elúszott vagy 25 éve 😅
Gondolom állandó feljelentgetések mennek egymás ellen ismerek ilyet(fetrengős)
csak az agyturkász dokinak hivatali kötelessége azonnal jelenti a súlyos kórtani eseted a hatóságnak, hogy másba ne tehessél kárt.(kezeit széttáró) Szóval a rendelőt már el sem hagyod inkább ne menj önszántadból várd meg amíg visznek 😂
szerintem az a radeberger vagy mi a sörebb izű (gondolkodós)
nálad 😅 Nálam 2 sör és 2 pálinka oszt már nem tudom merre vagyok arccal. 😆 Az a baj, hogy a másnap meg még szarabb(fetrengős)
na valamit azért csak találtam a keresővel azokból az időkből 😅
nekem nincs kedvem sem időm visszaelőzményezgetni csak néhány szösszenet te náci hivatalnok 😂
El is hiszem rolad.
itt pl. sok mindenben egyet értek veled (kezeit széttáró)
akkor lehet ez az illiberális ilyet már hallottunk a politikában mostanság 😅
ezt a sztorit már egyszer leírtad de nem tudom sőt kétszer talán ez a harmadik de ilyennek én még mindig nem voltam a szereplője 😅
Nem hazudok csak a tényeket írom. A vérfertőzéssel mi van az most nem lesz?(kérdőjeles)
Ki ne felejtsd 😅
még pár év és belátod hogy geci ez mind...
csak annyit lopnak amennyit tudnak, ha kicsit jobban él a nép többet tudnak lopni, ezért látványosabb a mostani rendszerben az eltűnt pénzek
régebben ennek java része külföldre kerükt
Ja,szerencsere te csak ritkan bukkansz fel ugy ek lehet viselni hogy ennyire........... 😆
Közel jártam hozzá...
Mindkét oldalnak esélyt kell adni... De úgy látom mindenhol vannak hülyék!
Ez nekem is gyanus.......
Vagy még a hérvégi buli maradványa vagy valamit félreklikkelt 😆