Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ismerem a munkásságát,így véleményt sem tudok mondani, kollégám biztos tudna.
Nem,a méhész az alapanyagot adja a gyártónak.pont ahogy a mézet is,jön a felvásárló megveszi mindenhonnan ő csomagolja és ő lesz a gyártó,csak addigra már nem az lesz teljesen ami.
Mert te írtad, hogy le mered fogadni, hogy látatlanban az egyikben több van mint a másikban.
...ezek szerint te el sem tudod képzelni, hogy NEM a boltos csinálj a hátsó raktárban az oldatot, a kefírt nem ott erjeszti, a TV-t sem ott szerelik össze, a traktorba sem ott szerelik be a főtengelyt, hanem oda is bizony a MÉHÉSZ vagy a vagy TV gyártó cég viszi oda a KÉSZ terméket.
Miért lenne az?
Nem,nálam amit a méhész a kezembe nyom az a megfelelő minőség,a boltinál nem feltétlen gondolom ugyanezt.
Nem, nem ezt kérdeztem.
Nálad a megbízható méhész a mennyiség mértékegysége?
Kicsit túltolod ezt a dolgot,ha te a boltiban jobban bízol,vedd azt.Nyilván a bolti nagyüzemi termékek mindenbe jobbak.Jobb a bolti tej mint a házi ....
""le merem fogadni hogy lényegesen kevesebb mint egy megbízható méhészében""

Ha kevesebbről beszélsz, az mindig viszonyítási alaphoz képest kevesebb. Nálad a mennyiség mértékegysége a megbízható méhészet?
Á,nem.csak az állaga és hogy mi a szerepe.
Hát akkor csak "szemlezel" serényen.
Tudsz értelmezni?Mert én ezt írtam:
"Én nem azt írtam hogy a bolti nem megbízható,hanem azt hogy ki tudja mennyi propolisz van benne,én nem tudom,de le merem fogadni hogy lényegesen kevesebb mint egy megbízható méhészében"
Egyébként megesküdni nem mernék rá,de mintha a kollégám 4:1-et mondott volna aránynak.
Bizony.
Uramatyám......
Akkor honnét veszed, hogy a bolti nem megfelelő, avagy "kevesebb" van benne?
Ha nem tudod a szükségest, honnét tudod, hogy kevesebb van benne?
Ja,a propolisz anyagszerkezete is megy kisujjbol?
Nem.
Csak egyszeruen igazam van.
Mi van,remeg a kezed?
"Honnét tudod, mennyi az oldat megfelelő töménysége?"
Hülye kérdés,mert nincs ilyen.Nyilván aki készíti pontosan tudja mennyit rak bele,aztán ha kevesebbet akkor mi van,semmi,nem lesz olyan hatékony.Alkoholba azért rakják mert az oldja és így használható külsőleg belsőleg.
Honnét tudod, mennyi az oldat megfelelő töménysége?
Nem jól veszed ki, hogy én mit használok, mert én SEMMIT nem használok.
Deeeehogy,toled szemlezek.
Ott is van,950ér.
Mi van Andersen,elszabadult a fantázia?
mi lett a méregdrága bok borral? Lentebb adtál lídülösre 🤣