Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nincs ertelme ..........
🤣🤣🤣
Milyen haverom? Milyen patás? Milyen rendszám? Hogy sikerült ezt összerakni és miből? Gyurcsányi haverom? Kik ezek?
Volt egy olyan gondolatom délután, hogy (bár mindig te álltál belém) kár volt felvenni a kesztyűt, de így már nem bánom, mert legalább kiderült, ami eddig is majdnem biztos volt, hogy iszonyatos nagy káosz uralkodik a fejedben! Mondjuk ez a vicc topik, a poénoknak itt helye van, de attól tartok, hogy ez nem volt vicc, mert viccnek durva lett volna! A fiamon keresztül már eltaláltad párszor a gyenge pontom, az is kiderült, hogy a magamfajtát semmibe se nézed, most majd anyám következik soron? Amúgy ő is "nyugger" és már nehezen mozog, lehet feltartana a Lidlben, biztos tudnád útálni őt is, mint ahogy mindenkit aki nem te vagy.
De tudod mit, nem haragszok, menjünk el egyszer együtt sörözni, ott elmondhatod a "magamfajta" definícióját, aztán még az is lehet hogy haverok lennénk, na nehogy félre értsd (tőled kitelik), semmi buzulás!😉
Mindegyik az. A mertekben lehetnek kulonbsegek. Meg esetleg a hazaarulasbany ami korulotte folyik.
A baj, hogy mindig van valaki, aki hisztizik, ha a kepebe vagjak.
Kiafenét érdekel neked mi a jó? 😆
gyurcsánynak érdemes elolvasni az életrajzát, elég csóresz volt anno
bár az apró klán azért nagyot lendített a vagyonosodásán de azért ez kevés lett volna a jelenlegi helyzethez
pécstől felfelé szigetvár irányába nekem nem olyan parádés a 6-os(ujját lefelé mutató) pécstől merenye 1 óra kb.45 km. Az előtte lévő 220-at meg 2 óra alatt teszem meg 52-m6-on 😅
Akkor eloszor a jellembeli haverodnak szoltal volna, aki a rendszamat kente el, nehogy a patas apeh-ja bizonyitani tudja, hogy merre jart es megkerdezze, hogy mibol.

De mondom,ha azt irtad volna, hogy sok embernek tobb penze van - motorra - mint esze vagy tudasa, meg egyet is ertettem volna veled. Csak neked szukseges volt a frusztraciodat is melle tenni. Erdekes modon a gyurcsanyi haverod elkommunizalt villajat egyik tefajta sem emlegeti.
Majd vigyázok, bár most is úgy lettem ellenzéki, hogy eszem ágában se volt, de volt már ez fordítva is egy szűkebb fórumon, amikor a baloldallal kapcsolatban jegyeztem meg valamit, akkor meg csúnya fideszes voltam. Bele se merek gondolni mi lenne ha még politizálnék is! 🙂
Ha majd a véleményed mellé az embert is tudom párositani, akkor készségesen válaszolok minden kérdésedre! Persze ez soha nem fog bekövetkezni, mert az inkognitódra te nagyon vigyázol, amit teljesen meg is értek!
Amikor hazaersz, megnezed a szekrenyben meg az agy alatt, hogy ott van-e egy fideszes, esetleg maga a patas?

Sutott a guny? Olvastasd mar a regi irasaidat, hogy milyen rossz neked, mert a gyerek CSaK kulfoldon talalta meg a szamitasat... Es mindezt akkor es ugy, amikor arrol volt szo, hogy ezek az emberek a tarsadalom nyakara hagytak a felmenoiket. Mire szamitasz amugy?
A 6-os egészen fasza és élvezetesen kanyargós.
Amúgy jót kacagtam a Furkótelep néven,aztán valahogy somberekből áttévedtem mecseknádasd fele egész faszát ralliztam arra úgy 70-el.
A lom furgon 8 kanapéval és 2 franciaággyal nem olyan virgonc emelkedőn felfelé.
Szerintem már hibádzik némi kompót belőle.Lapos úton még fussa a 140-et.
Egyszer voltam erdélyben.
Talán 6 éve.
Az alpina fasza volt csak hiányzott a vége,szó szerint.A fogaras meg jó részt vállalhatatlanul szar volt.
Mivel az M5-ön majd a 4-esen csapattunk végig az itthoni résszel nem volt gondom.Talán a 4-es olyan húzós volt pöttyet sebesség tekintetében,de az inkább a túravezető miatt volt. 😆 A román rész meg inkább csak stresszes volt az eszetlen forgalom miatt.Te jó ég mintha egész románia az utakon lenne.
Baranya megye, meg se szólalok. :D
(amúgy vigyázz... komcsizni, libsizni, zsidózni bármikor lehet. NER-ezni, Fideszezni viszont nem. Üljél rendesen. :D )
Csak egyszerűbb volt a 3 betűt leírnom a te jelződ helyett,billentyűkoptatásból kifolyólag.Ne láss bele olyat ami nincs.
Amúgy te kezdted rögtön a kósával nem én. 😆
Ezért is mondtam hogy veszik a BMW-t politikai identitástól függetlenül.
Ezt én nem teljesen így látom, átjössz a román határon, Berettyóig egész jó a 42-es, aztán egészen Ladányig vállalhatatlan. A 47-es szintén, egészen Békésig, nemrég Szarvasról inkább kompoztam hazafele Ároktőnél, mert nem akartam szétveretni az autó futóművét visszafelé is. Lehet valami városi terepjárót kellett volna venni, aztán nem érezném annyira. A Mátra tényleg javult és vannak az osztrákoknál is szar utak, de én itt élek nem pedig ott.
Eszembe se volt a ner, elég volt a "fidesz büszkesége" jelző, ami nem csak negatív kicsengésű lehet, de mindjárt beindult az agyatok, politikai vonalon.
Ugyan már, sütött a gúny és a gyülölködés, én soha nem engednék meg magamnak ilyen indulatos hozzászólásokat egy másik emberrel szemben akit nem ismerek, főleg a gyerekén keresztül, még akkor sem ha gondolok róla valamit. A fiam nem a fidesz miatt ment ki, de nem is gyurcsány miatt, az "el lehet menni!" ahhoz kevés! Nem is dicsekedtem az ő sorsával, nincs ott se ingyen ebéd, ő is keményen dolgozik és az hogy elment inkább fájó pont nekem, nem pedig dicsőség. Igen, azért szót emeltem amikor hazaáruló, kártékony, meg a fene tudja már milyen jelzők hangzottak el, egyformán minden elvándorlóra a fűnyíró elvet alkalmazva. Ezt egyébként szemtől szemben is megteszem, aki ismer az tudja, volt már ebből problémám. Mert veled ellentétben én nem homályosítom el az arcom a fotókon, ezért viselem nehezen ha olyan kritizál aki nem vállalja hozzá a sajátját!
Nekem? Semmivel. Eleve problemas a vilagod, hogy egy motoros furcsasagbol egybol fideszezel. Nem mintha nem lehetne, mert lehet, de jol emlekezm a korabbi irasaidra es fejben parositottam azokat a mostanival.
Korrelaciot velek felfedezni.
Ausztriába az A9-es is olyan bizonyos szakaszokon hogy szerintem magyarországon nincs olyan szar szakasz.
Mondjuk az utak azert keleten is javultak.
Epp a hetvegen voltam ozd-eger-matra koron.
A legutolso ilyen sirok kornyeken egy felni gorgozes aran lett lefutva,most egesz jot csapattam ugyanott visszafele.
Ertem hogy altalanositva kelk szidni a magyar utat mert a szomszed fuve mindig zoldebb,de en siman talaltam a dolomitokban is szart,meg szloveniaban majdnem katapultalt egy nagy mely horpadas az utban egyszer.
Hatt,a bmw tulajdonlas nem ner privilegium,egyszeru kozeposztaly is veszi renduletlenul.
Van pelda veszettul fideszellenes bmw fanra is. 😆
Szoval a bmw egy orszagegyesito tudtatmodosito szer. 😆
El se tudom képzelni mivel léptem a lábadra, hogy kéretlenül is megtalálsz, ráadásul a gyereken keresztül, ami igen aljas dolog! Itt tőlem egyik topikban sem olvastál a politikai nézeteimről semmit, most se köpködtem senkit, az pedig valóság amit az utakról írtam. Egyszer már kértelek, hogy ne kötekedj velem, annyit válaszoltál "elutasítva", most mégegyszer megkérlek, hogy ne tedd! Ha ennyire ellenszenves vagyok akkor hagyj fugyelmen kívűl, olyan sokat nem vagyok itt jelen, hogy ne lehessen átlépni rajtam.
Azóta már lehet, én még polgármestersége idején láttam motoron, az egyik fórumos rendezvényen. Nagy BMW fan, van neki 1600-as cirkálója is. Amúgy amit én láttam belőle akkor, az egy közvetlen, jó humorú ember volt.
Meg itt is a patas es a bandaja.
Oldalkerekbol egybol fideszezni betegseg. Kicsit lejjebb kellett volna adni az igenyekbol es nem kellett volna a pulyanak kulfoldre tantorognia.
Nem 1250-es? 😮