Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neeeeem, a felsorolásodnál hagytad ki... az ellenzék sérelmezi mindig, hogy a Viktátor alatt sérülnek a melegjogok... lehet, még tennének is valamit ezügyben, ha oda kerülnének - na ezért IS nem szavaztam rájuk 🤣
Gondoltam neki nem fontos mert gyereket emlegetett. 🤔
De passz,szerinted Bélával nevelik?
kihagytad a melegjogokat 😆
a mihazánknak a neve már elriassza a választópolgárok felét
a torockai jó arc attól aktívabb ember nemigen van a politikában csak sajnos nagyon frei tamásosra veszi a figurát
Leegyszerusitem hatha.
Ertelmeztem amit mondtal.
Fujjorbanmindenszar.
Erre probalom megertetni veled.
Ez nem vezet sehovan.
Csak ujabb 2/3 hoz.
Orobalj mast hatha eredmenyesebb.
De nem,te maradsz a kenyelmes fujjorbanmindensz-nal.
Ha valami 4x nem megy azt 5. alkalommal bevalik?
Neked a Molnar Áron kene miniszterelnoknek?
Ennyire debil lennel?
Megint az a fránya szövegértelmezés! De elengedem, neked ez nem fog menni!
Vegulis csak hőbörögsz tet nelkul.Mutass mar valamit.
Mit teszel?Titkos?
Az meg hogy mivel nincs hatalmon az ellenzek ezert barmit megbocsajtasz nekik az tenyleg bűn.
Egy etlapon ha szarul nez ki a kaja nem valasztod csak azert is.
Ilyen hulye talan nem vagy,bar rezeg a lec.
Elobb lecci reagalj mar az en felveteseimre,legalabb ugyanilyen kritikusan es vehemensen.
Ha nem teszed az se baj.Megszoktam.
Felfogod a nagy gyuloletben hogy nincs ertelme vityat levaltani egy lenyegesen rosszabbra.
Ez a hozzad hasonlo vak balfaszokon kivul tenyleg az egyfogu telepi sotetborunek is vilagos.
Ha masbol a 22 aprilisibol kiderulhetett volna hogy neki kene allni felepiteni egy olyan ellenzeket amirol hiheto hogy jobban csinaljak.
Ezzel amit te itt leirsz 2010 ota minden valasztason fo motivumkent megy programkent.
-oktasegeszsegugy
-meszaroslorinc
-orbanlop
-nagyoszarulelunk
-nincs sajtoszabadsag
-diktatura
Ect.ect.ect.......
Eddig egyre tobb 2/3 lett az eredmenye.
Nem kene esetleg mast csinalni?
Pl azt amit a mihazank.
Úgy gondolom semmi közöd ahhoz hogy én hol és mit teszek a rendszer ellen... Ne izgulj, nem csak hőbörgök! De legyen ez az én dolgom!
Arra meg nincs ingerenciám hogy politikus legyek! Szeretem a szerinted "szar" munkámat, nem vágyom politikusnak... Attól még kritizálhatom a hatalmat, nem? Te is véleményt mondasz, kritizálsz úgy hogy alig van rá(m)látásod... Nem is ismersz! Mégis én vagyok a hülye, mert megkérdőjelezek dolgokat... Az ellenzék is csinálja a hülyeségeit, simlijeit! Egyenlőre nem ők vannak hatalmon! Lényegi beleszólásuk semmibe nincs! Akkor kit kritizáljak? Szomszéd Mari nénit? Azért mert átlógott a cseresznyefa és foltos lett a beton? Ki a facom tudna ezért az országért többet tenni? Orbánék vagy az ellenzék? Akkor kit kell kritizálni?
Azért erősen hajlok affelé hogy te jó pénzt kapsz azért amiért ennyire tolod az ellenzéki mutyikat... Mert akkor nem rám vetítenéd ezt a kedves mondást: más szemeben szálkat a tiedben a gerendát sem veszed eszre...
De valahogy a felvetésre nem sikerült megint reagálnod! Csak az ellenzék mutyijával... Remélem látják, és díjazni is fognak :)
Szerinted rendben van-e a papírok ledarálása, hogy még véletlenül se lehessen megtudni ki, mikor, hol, merre, mennyit...?!?
Ja, tudom: Bezzeggyurcsány métöbbetlopottvonabelőle... Siess rebegj hálát viktorodnak hogy milyen rendes volt hogy csak ennyit vitt, bezzeggyurcsány...
Farkas Flórián ügye??!?
A legfőbb ügyész (PP) lenyilatkoza,hogy nem tehet a 2 milliárd eltünéséről,mert ő csak aláírta a papirpkat,de a beosztottjai intézték.
Bazmeg a vodafonnál aláírsz egy évet,nem fizetsz vagy visszamondanád,adók módjára behajtható,egy év múlva árverezik a házad!
Az a baj hogy szerintem ö sem tartozik a tul eles kesek fiokjahoz.
"ha nem akarod hogy egy hülye legyen a főnököd,legyél te a főnök"
éjszakai módot kapcsold be!
74 liter az kb 150 üveg/év. reális két naponta iszok egyet
Tehat folytatod a hiabavalo faszkodasaidat.
Kimerul az ellenzekiseged egy internetes hőbörgesben.
Tenni es felfogni hogy szemely szerint neked tenni tobbet nem kell.
Eleg egy orban lop,oktatasegeszsegugy szar,olvasgatnod a boborekod hozzad hasonlo hulye beirasait eleg.
Konkretan te az orban bukasaert mit teszel ezen kivul?
Mert eddig a mas szemeben szalkat a tiedben a gerendat sem veszed eszre.
A gond hogy az egybites telepi romanak is lejon hogy ezzel az elkenzekkel csak rosszabb lenne a helyzet.
Van ket eved,dobd a szar munkadat,kampanyolj,kegy oktataspolitikus,nyerd meg a korzeted,legyel aktivabb.
Annyira jo vagy hogy engem meggyoztel rad fogok szavazni.
De valszeg kenyelmesebb megtartani a szar allasod es csak neten puffogni a buborekodon belul.
Ezzel elarulod a kormanyvaltast.
Pedig csak kicsit kene belevetned magad es bukna az orban.
Legy te a videk noárja. 😆
Nocsak meg is lepődtem hogy csak most sikerült "visszatámadni"...
Mikor mondtam hogy ezek a dolgok rendben vannak? Szerintem még nem volt ilyen...
De vissza is tudok kérdezni. Te miért nem acsarogsz a mostani kormány lopásaira?
Ledarálják a "horkolásgátlók" beszerzési papírjait? Próbáld már meg a NAV-nak beadni ha kiugranak hozzád egy ellenőrzésre, hogy bocs, a 3 éves doksijaimat ledaráltam, így jártatok... És az a beszerzés nem 500Millás tétel volt!
Nincs rendben egyik oldal sem, de akkor is számít a mérték! Bár ennek örülök ha neked mindegy hogy 50ezerből élsz havonta vagy 500-ból... Utald már át akkor a 450-et... Mert ugye neked mindegy a mérték...
Hogynelettek volna,csak azokra nem acsarogsz.

Ezt is megnezted,szerinted rendben van?
http://youtu.be/HdWUDtMJ9ps

Meg a cseppet sem koemanybarat cegledinek is gondot okoz.
Neked miert nem?
http://youtu.be/lQrmRSJHDoc

Tudom tudom,oktatasegeszsegugy.
De baze,ezekre,meg a kampanycsalast sem tudjak jol megtenni.
Es jon az hogy mindenki csak a mertek.
De basszus ketmillardot ellenzekbol kampanyra elsiboltak szemmel kovethetoen,es ez a mertek neked siman belefer?
Nincs rendben, de ez mindig is így volt... visszamehecc a fáraókig 😅 Más járt az Uraknak, és más a jobbágynak.
Csak a leghülyébbek izgatják ezen fel magukat állandóan - meg a leghülyébbeket lehet ezzel tudatosan felizgatni 😅

Neeeem, amíg a féccbukot olvasod, addig nem dolgozol - hacsak nincs benne a munkaköri leírásodban, mint pl. egy fizetett cenzornak, vagy valami besúgónak. 😂
Meg hát sajnos a magyar ember szeret ügyeskedni, ezért 8 év után akkor sem cserélte volna le, ha akad megfelelő ellenzék! Nehogy változtatni kelljen az eddig bevált stratégián, másik kormány, ki tudja mit változtat, mennyit bukunk rajta, ezért inkább maradjunk a réginél! Most jól megy, akkor azt nem piszkáljuk, mert azzal akkor + munka van... Hiába látja hogy nem lesz ez így jó, évekre előre nem tervezünk...
Ja? Hogy ez rendben van?
Ezt a szar hozzáállást sosem fogom megérteni! "Ja, azért csinálhassuk mi is mer' ők is csinálták, demégjobban..." "Vagy ha még nem, akkor biztosan csinálnák, és már ellopták volna 2x is..." Ez mikor mentett fel bárkit is bármi alól?
Az hogy ki mikor facebook-ozik, sportmotorozik... bocs, én közben is tudok dolgozni!
Az usa elnökét meg leszarom, először mindenki a saját portáján sepregessen...
Még jó hogy nincs féccbukom.
sajnos túl lettek hordva
8 év után le kellett volna cserélni őket, de sajnos nincs kire ezért tudnak még mindig garázdálkodni
a jelenlegi másik oldal meg olyan hogy (mivel ezek már kurva sok mindent"elloptak") nem tudnának máshonnan pénzhez jutni csak úgy ha ismét kiárusítanának mindent plusz az eu seggét nyalva egy csomó kellemetlen dolgot bevezetnének hogy kapjanak plusz pénzeket
mert ugye pénz kell mindegyiknek, bevétel meg kevés
szóval most oda jutottunk hogy meg kell várni egy teljes összeomlást az hátha kitermel egy jobb vezetőt
és ez kurva szar lesz, legfőképp hogy világviszonylatban is vannak gondok és egyre több lesz
Ja, agyon kéne csapni a gecibe 😅 - de akkor már azt is mind, aki a céges autót magáncélra igénybe vesz... az a baj, hogy abba én is beleesek, meg sztem te is 😅
Meg persze az összes állami alkalmazottat, aki munkaidőben féccbukozik - azok is lopják a közvagyont, valszeg az Orbán 1000 km-es kitérőjének sok ezerszeresét...
Amúgy az usák elnök is szolgálati bóinggal megy nyaralni, vagy helikopáterrel... az nem bosszant? 😅
Sörre,cigire mindig tellik,ha a gyerek a cipője mellett jár,akkor is!
És ez sokaknál természetes.
Nincs pénz focilabdára,biciklire,kerítésre..............mondja a szülő,cigivel a kezében,a sört már megitta.
Ezen sosem vitatkoztunk, mindenki geci a maga módján! De azért a mostanival nagyon tele a tököm! És nem (csak) a munkahely miatt! Mivel van gyerkőc, az iskola miatt is, mivel van idős szülő, a kórház/betegellátás miatt is! És ez csak egy picike engem is érintő szelet... Szerintem ezt azért te is beláthatod, ezek az "ágazatok" (és még néhány) nem biztos hogy a jó irányba tartanak...
Régen nem volt ennek az országnak ekkora gyökér vezetője:
https://www.facebook.com/watch/?v=1446231936231370&t=5
Kigugliztam, tavaly 6,463 millió hektoliter sört ittatok meg (kb. 9 millió felnőttel számolva az 74 liter/év/fő)
Az 350 Ft-os dobozossal számolva 465 milliárd Ft.
Vani tt lóvé, kéremszépen... 😁
Ja, ez csak az 5 legnagyobb gyártó adatai... a kicsik meg az Argus benne sincs....