Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az, hogy mi a valodi liberalis, es az, hogy a kornyezeted mit fog arra, hogy rád kenyszeritsen olyant, amit toled akar es elvar, az ketto. Te az utobbira gondolsz. Mondhatnam a validi lipppsit, de sokan nem is ertenek, hogy mi az.
Bolcs vezerunk nem veletlenul nevezte a lipppsit a tanult komcsinak.
De ezért nem értem mert a sör az legyen sör 😊 Akkor legyen inkább tonikot ,Fanta ,szőlőlé ,barackos ital ,jéghideg víz ....................................stb stb 😆 De ha bor akkor nem flakonos 😆 ha sör meg bivaly 6.5%-os Pálinka meg 40 foktól fölfele 😍 Ez a természet rendje 😂 😂 😂
Az vékony jég. Mert a szakember azonnal bent is tartja a bonyolult pácienst. 🤣
a libernyákok nem ilyenek

antiszociális nagyjából jó szó a viselkedésedre, de egy szakember biztos jobban meg tudná határozni pontosabban
...mert a mondatom veget is gondold oda.
Amig masnak nem faj... Akarsz menni az erdoben motorral? Mehetsz a sajatodban, en nemszolok bele. Akarsz ejszaka hangosan elni? Lehet, amig mas nem hallja. Akarsz drogoz i? Felolem, amig nema tarsadalommal akarod aztan megfizettetni a koltsegeit. Akarsz a rokonokkal egyutt alaudni? Nem izgat, amig a belterjes korcsot nem az adofizetok penzen fenntartott eu intezmenyben lattatnad el.
Vannak persze olyan tevekenysegek ami szokseges az elethez es a boldogulashoz, hajnalban mesz dolgozni autoval? Semmi problema, csak ne valami kiherelt kipus fossal. Vankutyad? Kit erdekel, csak ne a mas altal osszehordott levelkupacot baszasd szet vele, meg ne a mas portaja ele szarasd.
Ilyenre gondolok.
Ezt a liberálisságot nem igazán értem. Ő túlzottan elfogadók, a te írásaidból az ellenkezőjére lehet következtetni.
Csak pontosítottam, mielott (mas-) valaki ezzel probalkozna.

En vagyok a vilag legliberalisabbja, egeszen addig, amig nem a masera palyaznak, igy van ez az alkohollal is.
Amugy most is hazudsz, mert a fiadrol pont nem is irtam semmit, hanem azt, amikor te onmagadat fenyezted, azt irtam, hogy azert volt olyan, amikor leirtad, hogy minden szabalyt felrugva ezerrel tartottal haza, hogy este az X meset egyutt nezhesd vele, amire azt irtam - akkor - hogy ha fene nagy csaladcentrikussag miatt kivasaltal volna valakit, akkor is igy meselned-e a tortenetet.
Tehat a fiadrol pont semmit nem irtam.

Persze meglepi nem ert, mart a karaktergyilkossag mindig jo strategia volt a tefajtadnal, amikor elfogytak az ervek es a logika.
Azt én sem írtam!
Nem vagyok antialkoholista, ilyent soha nem irtam.
Az, hogy nem elek vele, nem jelenti azt, hogy elutasitom. A bizonyos mertek felettiekrol van velemenyem.
Nekem legalább van.
De-de, irtad. Csak azert mersz ellenkezni, mert tudod, hogy a forum keresoje nem nagyon alkalmas az evekkel ezelotti pontos keresesre.
Vagy en nem ertek hozza.
Laci. Szíveden viseled(kezeit széttáró) Nálam pont ugyan ez volt. Előhozakodott a fiammal a semmiből valami kreált sztorival amit sosem történt meg és sosem írtam. A végén már vérfertőzésről meg ilyenekről írt teljes ledöbbentem akkor egy kicsit tiltottam mert besokaltam frílacból(kezeit széttáró) Aztán rájöttem, hogy Ő ilyen.(kezét széttáró) Elfogadtam(kezeit széttáró) Nem sértődök meg, a támadós hozzászólásait meg nem veszem komolyan. Néha tud írni értelmeseket is van néhány dolog amiben egyet értek vele a többivel nem foglalkozom. Csörte itt volt már mindenki között meg lesz is még ettől szép ez 😅
hüje én is iszok ilyeneket.(kezeit széttáró) Bár én nem rongálom a szervezetem 2%-ossal én 0,0-ásat iszom. Most fogyott el belőle 1 tálca 😅
Zoli, van egy határ, ő ezt átlépte és én maradjak kussban? Ha nem sajnálnám rá az időt, le is ülnék és kereshetnék jó pár példát, hányszor volt lenéző és tiszteletlen idős emberekkel kapcsolatban, vagy idióta körmondatokkal kívánta mentőbe más anyját. Egy itteni cikk alatt pl. egy ilyen megszólításban látná a megoldást a renitenskedőkkel szemben: "a Down-kóros fattyad temetésén szóljon ilyen hangosan a kipufogód...", szövegkörnyezettől függetlenül, szerinted normális ember leír ilyet? Mindig ő támad, csak úgy a semmiből, degradálja a fiamat és nem először, pedig azt se tudja ki ő, vagy mit csinál: "Kicsit lejjebb kellett volna adni az igenyekbol es nem kellett volna a pulyanak kulfoldre tantorognia." Ha baja van, miért a családon keresztül keres fogást és miért ilyen aljas módon? Sose politizáltam itt, hányszor olvastad? Persze van véleményem mindkét nagy politikai erő tagjairól, de nem vagyok egyiknek sem a követője, mégis rám akarja vasalni, hogy hithű baloldali vagyok. Ennek ellenére a konfliktus élét humorral próbáltam elvenni, mégis engem szólítasz meg? Majd én eldöntöm minek van értelme és hogy meddig, főleg ha továbbra is úgy szólít meg, mint egy semmirekellőt! Van egy határa mindennek!
Van 2 unokatesóm akik testvérek, egyik alkesz, a másik anti alkesz. Az anyjuk szokta mondani, hogy az egyik fia részeg bolond, a másik józan bolond. Egyik sem jó. 😃
az önismeret fontos dolog 😉
Tapasztalom.
En mar csak ilyen vagyok.
van akinek nem kell ahhoz alkohol hogy hülye legyen 😆
2 %-ost a terhesnők isznak 😂 😂 😂 Citromost meg a melegek 😂 😍 😂 🤩
Hideg víznek is több értelme van 😁
Mint mar egyszer leirtam, tobbszor, hogy az alkohol nem egeti a szamat, ha bringazok es nincs alkoholmenes citromos sor, megiszom a 2%-ost is. A konyakmeggyes bonbon sem.
Egyszeruen minden nap jarok valamilyen jarmuvel, masodsorban en alkohol nelkul is kurva jol erzem magam, nekem nincs szuksegem ehhez semmilyen segedanyagra. Rugtam mar be, de a masnap erzes ezutan mar soha tobbe nem hianyzik.
A berugast is ketfelekeppen kell nezni nalam, en mar annyitol is elgyengulok, ami egy rutinosnal estleg meg sem latszik. Ezt abbol tudom, hogy par eve megittam ket dobozos 2%-ost egymas utan.
Ha már ez a "viccek" topic, nem a "politizálunk", akkor inkább fogyasszál alkoholtl!!! Is! 🙏
Ne am mar eljatszd az aldozatot, kerlek.
Amugy meg nem fogyasztok alkoholt. Sem.