Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nebassz,nem szublimaltal el pestisracok olvasasa kozben? 😆
Szerintem is.Egyébként kiváló nav-os vagy belsőellenőr lenne.
Á dehogy. Szerintem jó arc.
Bírják a stílusát.
Nézd,freelac köztudottan egy kretén ember,szerintem már ötször feljelentette minden szomszédját.Utálhatják mint a szart,szóval neki kínosan oda kell figyelnie nehogy visszanyaljon a fagyi.
Te már csak tudod, hogy én miért vagyok jóban a szomszédaimmal. 🤣
Egyre jobban erősödik bennem, hogy te már a harmadik világból származol. 🤣
Hat... ahogy eddig megnyilvanultal a morulotrd levo vilag rejtelmeirol, te szrinem mindent felreertelmezel.
A te szomszedaiad lehetsegesen nem azert nem basztatnak, mert joban vagy veluk, hanem mert tudjak, falrahanyt borso lenne.
Én mivel élek vissza? Ember vagyok, azért jó a kapcsolatom. Ez is magyarázat lehet.
Szerinted?
https://www.facebook.com/photo/?fbid=149169118182325&set=a.120428907723013&__cft__[0]=AZVv81VRAUr4u7F6C97TmS00OldRZSu8N0JJrVp8s5vhfJva4nIIAKQLSfG4aeD2OTAaHy7ClMK4F503kiywo7RLZa_BuBtrtkuQsphQNyFr0JzSsOOiJJQE6vHiEVfGBjWRmzkLqvPrfdgLR83vW3-X8RAhkDd7IcLzIPittYQAZEwl_kkhtLACeHDLNOucCes&__tn__=EH-R
Nekem ezrt van jo kapcsolatom, mert em elekvissza vele.
Épp ezért nem indulok motorozni hajnal 3 elött 😉
nekem pl 20 másodoerc pont elég arra hogy felébredjek, aztán nagyjából véget is ér az alvás
3 előtt még többnyire vissza tudok aludni de utána szinte sosem
ezért kellett abbahagyni a 3 műszakos melót mert napközben nem tudtam aludni plusz a délutános se volt az igazi mert 5 körül szinte mindig fent voltam
és hiába voltam olyan álmos hogy a robogón menet közben elaludtam mégsem tudtam otthon 2-3 órától többet aludni napközben a sok zaj miatt
hülye szomszéd-traktor-kutyák-futár mindig volt valami bónusz ébresztő
Én húsz másodpercet se töltök elindulással. A kapu távirányítós. Kitolom, megnyomom a gombot, beindítom és indulás. De ha járatnám is a motor mint te, azért se szólnának. Mondjuk előnyös, ha jó a kapcsolat a szomszédokkal. Próbáld ki! 🤣
A husz mp. Indulaskor sem annyi, mert beinditom es amig jar, kinyitom a kaput, legurulok, letamasztom visszazarom, elindulok. De ha olvastad volna, ez csak az egyik indok volt, a masik amugy tobbet nyomott a latban.
Ha a viccet értetted, akkor miért írod, hogy ez a baj a "teféléddel"? 🤣
Dehogy érted te a viccet.
De ne búsulj, hamar eljön a szép újvilág! 🤣

Egyébként milyen szomszédaid vannak neked, hogy azt a húsz másodpercet nem tolerálnak a motor hangjával kapcsolatban, amíg elindulsz vele?
Ugye ez csak vicc??? 🤔
Igen, ez a baj a tefeleddel.
Tudhatnad,hogy korlatozo intezkedest csak hatosag- vagy hatosagi jogkorrel felruhazott tehet. Az,hogy ezt nem tudod, az egy dolog. Az, hogy ezt viszont jol lathatoan ki is nyilvanitod, nagy oromere az erre fogekony hasonloknak. Vagy tudod, csak meg akarsz vezetni mindenkit. Hogy a ketto kozul melyik a rosszabb, meg belegondolni sem merek. Esetben talan a harmadikaz igaz, van amit tudsz csak megprobalsz felreveztni, es van, amit nem tudsz de ezert allitod.

A viccet amugy ertettem. Nemcsak az apolt lehet tudoja ezeknek, hanem mondjuk aki az ot korbevevo tarsadalom eljarasaival is igyekszik tisztaban lenni.
Mindig. De en be is tudom, hogy a letezes ezzel jar. Aminem tetszik, hogysokan visszaelnek vele. Es hogyertheto legyek, tudom, hogy a motor alapvetoen hangosabb mint egy auto. De amikor meg piszkaljak is, az mar zavaro lehet.
Az, hogy amikoren vissza alakitom gyarira a szomszedok miatt, ES mert biztos vagyok benne, hogy a befecskendezest nem allitottak hozza, es ezert egy itteni hulye szerint meg vagyok a nemnormalis, azt kellsajnos gondolnom, hogy sok ember nincs tisztaban azzal, hogy hol a hatar.
Szia!
Eddig nincs vele rossz tapasztalatom. A súlyát tisztelni kell kanyarban, fékezéskor és parkoláskor. De vásárlás előtt már ezekkel tisztában voltam, mert próbálhattam.
Kell hozzá egy bizonyos fizikum mozgatni, és nem hátrány, hogy telitalppal meg tudjon állni vele a tulaj. Viszont igazi mozdony.
Mondjuk ezt pont a másikba akartam kérdezni.....
Na milyen a gtr?
Honnan tudhatnám. 🤣
Viszont te gyanúsan jártas vagy a témában. 🤔 🤣
amúgy a feltevéseiddel alapvetően igazad van pl hangos kipufogó meg hétvégi flexelő stbstb
csak nem életszerű
ennyi emberrel ez nem kivitelezhető mert mindig lesz olyan akit valami zavar
és az csak egy szint hogy flexelsz vagy nyikorog a kiskapud zsanérja
Dehogy tartja bent. Vagy biroi elrendeles, esetleg ha olyanod vsn, onkent is bevonulhatsz. Mar tudhatnad te is.
Edes nem feltetlenul jo, amikor tekerek, a Borsodi Frisset iszom ha can, mert az a legjobban hasonlito az igazi sorre.