Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áááá, mifelénk ezt úgy hívják, mézes ágyas pálinka 😆 Jó duma ez a "propolisz kúra" asszony ezt tényleg elhiszi? 😅
Na meg aztán annak mennyi a propolisz tartalma?Megbízható méhésztől kell beszerezni.
Melyika rendes szesz?Pálinka?
vegyen gyárit 😆
szerinted az miből van? de akinek a csini csomagolás megér háromszoros árat vegyen gyárit
bár már nincs saját propoliszom egy ismerős méhésztől veszem akivel anno együtt toltuk a bogarászást
Kenyér darabkára rá kell csepegtetni,úgy könnyebb betolni.
én készítem
1 kg alkoholhoz 20-25 deka propolisz, attól függ mennyire viaszos
áztatom pár hónapig rázogatom morzsolgatom, aztán leszűröm
napi 2x 50 csepp addig ameddig meg nem unom
ha gyógyszertári alkoholból csinálod iszonyat szar íze lesz, rendes szesszel csak kicsit szar 😆
Milyen állapotban veszed a propoliszt?Oldott?
Hogy működik a kúra,mi a menete?
Köszönöm.
Hülye vagy Csoki!Mi van,megint nem kíváncsi senki a túlárazott bútoraidra aztán unatkozol?Szar ügy.
Értem,tehát gondolkodás nélkül megműtöd.
Azok is megdöglenek meg ezek is.
Előbb, persze.
Velled ellentétben én nem csak magamra gondolok.
Mondják ezt általában azok akik nem igazán járnak jártak máshol.Engem soha nem vonzott,soha nem tetszett,de így is elmentünk pár éve pont azért hogy ne úgy alkossak véleményt hogy sosem voltam és hátha egy kellemes csalódás lesz,nem lett az.Vannak szép helyek,de Görögország magasra tette a lécet,minden téren.Elbújhat mellette,és mondom,próbáltuk megszeretni.Talán Zadar ahova még visszamennék,de oda sem nyári nyaralásként.
egyesek istenítik a hidrogén peroxidot, szerintük mindenre is jó
én maradok a propolisznál
hypo ivásról még nem hallottam semmit
Igyál hypót. Az a nátrium előbb hat.
:-)
amúgy elárulok egy titkot:
ahol van üveges bor meg pet palackos bor ott bizony ugyanaz a bor megy mindkettőbe
maximum annyi a különbség hogy az üveges 11% a pet palackos meg 9% (ez nem pontos adat csak viszonyításképp)
de pl itt egy példa arra hogy a kettespet bor annyiba kerül mint a 7 decis és ugyanaz van benne
https://www.meszarosborhaz.com...
Ő blődi.....
nekem van évente 2-3 propolisz kúrám és az mindenre is jó
sajnos nagyon leviszi a vérnyomásom aztán ha gyorsan állok fel elsötétül a képernyő, ilyenkor eszek egy rakás sót aztán az helyrehozza
a propolisz fasza még az orrom se fújtam ki egész télen
cukor rendben vérnyomás rendben puska is működik még, szóval minden fasza, ezt a pár évet ami még van lazán kihúzom a propolisszal
vörös bort tudok ingyen is szerezni annyi borászatot ismerek de nem iszok szeszt egy ideje
Igyál jó veresbort (ne a kannás fost) az serkenti a vörös vértest képződést - sok benne a vas.
Ez kimondottan jó ezé a pézé: https://www.lidl.hu/p/chilei-c...
Hogy lehet horvátot útálni? Idő meleg, a tenger szép és jó...
én nem vártam semmit se, ha rajtam múlik el se megyek
a doki küldözgetett örökké vérvételre
már annyi vér hiányzott a rendszerből hogy a cerka meghajlott középen
amúgy tuti diéta volt, azóta se ettem annyi szart 😆
Kérlek ha utálod ne menj,műtsd meg az asszonyt mondjuk epehólyagra.
Mit vártál, hogy 2 hét úgy-ahogy betartott diéta után hopp! minden rendben lesz? Az fél év...
Ja.14 után kielemzem a vérképemet aztán go nyaralni.Nagyon úgy néz ki hogy júliusban még Horvátba is le kell ugrani egy hétre,bár marhára nem akarok,utálom mint a szart.
Miutan elemezted a verkepedet es kivetted a sajat vakbeled,ejjha.