Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mondom,írtam.
legalább őszinte vagy.(kezeit széttáró)
ezt megbeszéltük már sosem fog kiderülni(kezeit széttáró)
Nemmondod.....
Nekem semmit nem tanítanak a tűzoltósuliba.
Nem,görögbe van sziklás és homokos is,amire igény van.Na jó,talán lebetonozott nincs,szerencsére.
Nem írtam hogy zadarba keresgéltem.
Áhh,most ertem vissza szallitasbol,kivancsi vagyok az EÜ munkadra,agymutetet magadon tuti nem tudsz csinalni........
De egy terd vagy vese siman megy a verkepanalizis utan?
Neked tanitjak a tuzoltosuliban vagy genetikailag vagy ilyen hulye?
Ha kigyógyitottátok magatokat, nincs valakinek eladó co palackja? Nem hat köbös, az nem kell......
én ezt másképp látom
úgy kezdtem hogy ingyen szesz ingyen propolisz
sajnos most már egyik sincs ingyen de az önköltségi ár még így sem vészes
az hogy ázik egy kekszes vödörben kit zavar, megrázogatom heti 2x aztán jónapot
a szűrés a problémásabb-lassabb művelet de kurvára ráérek, nekem időm mindig is több volt mint pénzem
Ne jobb....
Nem értelek titeket... minden óvodás tudja, hogy a horvát part sziklás... ha ilyen homokosra izgultok, mint ami a képen van, akkor görögbe vagy olaszba kell menni, mert ott meg mind ilyen.
Szóval nem a parttal van baj, hanem a választásotokkal 😅
Rossz helyeken keresgéltél... akárhol voltunk, mindig megtaláltuk a néptelenebb füves partokat. Mondjuk ha Zadarban keresgéltél, nem csoda... az egy bazi nagy turista etető.
Ja, horvát köves, de én meg pl. a homokost nem bírom (sőt a homokosokat se 😄) legyen egy füves part, sziklás tenger. Ilyen kibetonozott népi tömeg strandra eszembe se jut menni.
Ezert irtam, bemegy ahol aruljak, letesz egy-ket ezrest es mar mehet is a kura.
Egy liter annak kell aki azt eladja,én méhész kollegámtól szoktam kapni vagy venni,inkább csak kapni ,ekkora üvegbe rakja,nem tudom mennyi,talán 500ft.Azt mondja az üveg a drága,az is gyógyszertári.
Nem azért.
Egy liter szesz (tiszta vagy alkohol, mindegy is) plusz a cuccos benne, mikorra fogy el egy normális embernél? Minek annyi? Vesz egy kúrára valót - ha hisz benne - és kész. Nem kell hónapokig rázni-keverni.
Mindenhol.

A tömeget kerülöm, ám azért pár ember közelsége kívánatos, a legjobb eddigi horvát strand Lukovo volt.

https://www.google.com/maps/pl...!4m6!3m5!1s0x4763bc809be0dc33:0xdbe16528a020fdd0!8m2!3d44.8557183!4d14.8938172!16s%2Fg%2F120khcp7?entry=ttu

https://goo.gl/maps/DLrC37cmPKC3UbxHA
Teljesen kiábrándító a tengerparton az a betonplacc
Ez mondjuk igaz, a horvát buzik megőrülnek, hogy mindent lekenhessenek betonnal.
Először rácsodálkoztam, azóta csak nem értem és legyintek is rá.
Ez volt a legjobb amit sikerült találni.....
De jártam ott akkor is,görögországba simán meg lehet találni azokat a helyeket ami tipikus görög,asszony élt ott,tudja mit hol kell keresni.Horvát tengerpart 80%a köves na meg a kedvencem azok a lebetonozott mocskok,nagy divat náluk.Amikor ott voltunk vokt olyan hogy hajnalba elundultam normális tengerpartot keresni,legjobb amit sikerült találni az olyan volt mint görögbe a legszarabb,mondjuk engem nem zavar ha a magyarok inkább oda mennek.
Sztem a görög tenger semmivel sem jobb - viszont sokkal messzebb van. Délen meg egy kősivatag az egész. Voltam már párx, de nekünk nem éri meg a 2x távot.
Akkor volt jó görög, mikor még drachma volt, sztem te akkoriban nem jártál ott. Sokkal egyedibb volt, nem ez a tucat-EU standard mindenütt. Ebből a szempontból már horvát sem az, mint 20 éve.
asszony leszarja, kb ez az összes alkohol amit fogyasztok évente, a pálinka mennyiségem inkább szaporodik mint fogy mert mindig kapok innen-onnan aztán nem tudok vele mit kezdeni
én anno olyan helyről szereztem be ahol készítették a pálinka ízű szeszesitalokat
amikor arra jártam kunyeráltam pár liter tisztszeszt, ennek nincs ocsmány utóíze mint amit a patikából veszel
plusz a patikban csak fél decit adnak egyszerre