Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt a keleti végeken nem nagyon van élettere az ilyen parádés szekereknek. Nem véletlen jár 1200-as GS-el vármegyénk legnagyobb fideszes büszkesége.
amúgy ezek jó dolgok
olyan is vesz motort aki amúgy nem
pl egy ismerős csak szért vett robogót mert gombnyomással középállványra emelte magát
és izmos kis kacat volt mert ha rajta ült akkor is megemelte
akinek ilyenre tellik az csak rendes utakon közlekedik 😂
Nálunk hamar felborulna a bodega, amilyen nyomvályus utak vannak a kereszteződésekben. Hacsak nem valami okos megoldással szinteződnek a segéd kerekek, de ránézésre így videó alapján nem bíznám rá magam. 🙂
Lemasoltak volna gagyibol? 🤔
Pont mint a sok LED-es szajré, mi?
Gyanús, hogy a Nap is Kína felől jön ...
tiltsuk be a napot mert gecisok fotont lövöldöz errefelé is
😂

az hogy a kínai szar alsópolcos led fényforrások ócskák az meg más téma
Az haggyan,de mikor trikobalt bombakat hasznalnak...........
Ez télleg veszélyes - a Star Trekben láttam, hogy egy egész űrhajót kilőttek foton torpedóval!
A kettő nem ugyanaz........a másodiknak van valós alapja az első meg netto tudatlanság.
Origo a fidesz segluka is leközölte https://www.origo.hu/tudomany/...
újabb gyöngyszem....
mennyi ilyen járhat köztünk
már nincs szőlőnk sok éve
apámék baráti köre mind 70+ évesek egyis se szarakodik vele
most nem piára hanem gyógyszerre költenek
nekem a kukoricát rágták le, pedig cső sincsen rajta. Már belterületen is lehet rájuk lőni!
szóljál ha van még eladó a jó minőségűből.
Őzek-fácánok! Főleg az őzek... 🤣 🤣 🤣
csak neked elárulom hogy amikor gyerek voltam szüretkor az volt a feladatom hogy szedjek össze szép fürtöket amit utána madzagra felkötöztünk kettesével és felkötöztük mindenféle dolgokra(kolbász rudazat, létra de még a füstölőbe is került
na amikor ez már egész jól összefonnyadt ment a darálóba meg a kis kézi présbe és össze lett keverve a "rendes" borral, így lett egy egész magas alkoholtartalmú édes bor kb mint a szamorodni
nem a tőkén lett érlelve mert az őzek-fácánok meg a többi állat lezabálta
olyan cukorfokok voltak hogy majd kiugrott a fokoló a mustból 😁
csak itt erre nem volt kereslet, erről a környékről láttuk el az ország alkoholistáinak legalább felét azoknak nem kellett sosem a jó minőség
legjobb bor amit ittam egy kannás, házi szamorodni volt. A bolti szemetekkel ellentétben csak szőlőből készült.
rajnai rizling?
itt bármelyik 50+ éves borász jobbat csinálna tőle még a másodikra ráinditott seprőből is 😂
biztos azért mert segítettél neki mindig szüretkor és jó megértetted magad a vidám melósbrigáddal 😅
Persze a déli országoknak jók az adottságaik, de nekünk sem tragikus.
Osztrák, Német bort még nem ittam jót, ellenben kurva drága volt.
Nálunk inkább sört iszok, abban jók 😁