Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én az első pillanattól kezdve azon agyaltam hogy lehet kivenni pénzt belőle
zlotyitól kezdve a damilos pénz belógatásig mindent kipróbáltunk
zlotyi fasza volt csak kevés volt belőle
a többi meg titok marad
az mind barom aki egynél többször kipróbálta!
a demagóg az stimmel 😂
Nem tudom, miről beszélsz, volt egyszer valami hasonló ügy, de az egy tudományosan alátámasztott kísérlet volt! 😃
...apropó, látom, ott vagy, megpróbálhatod te is kivenni 😅
Én egyszer láttam egy ilyen balekot Horvátországban ájfónt akart nyerni pénzbedobóssal. 😂
nálunk itt mindenki ki tudta számítani (kezeit széttáró) de aztán az lett,hogy először a zsigulikulcsot kellett otthagyni két hét múlva a házét 😅
Ismerem a környék összes (volt) nyerőgépesét 😁a legnagyobb a padtársam volt a suliban, a többi kb. 20 meg az ő KFT-iben ügyvezető (mert talán tudod, meg volt határozva, hogy egy cégben max. mennyi gép lehet)
... szóval ők mindig azt mondták, az a legjobb balek, aki azt hitte, "ki tudja számítani" a gépet 🤣
én régen sokat néztem a nyerőgépeket
egy idő után ki lehetett számítani mennyit buksz/nyersz
de
ezt tudta az üzemeltető is és csereberélték az agyukat, plusz variáltak mennyi % legyen a nyerés mert akkor másképp pörgetett
a szorzóknál lehetett leginkább okosnak lenni ha kívülről szemlélted
De, kiold. Viszont mindig nyekereg, ha egy pillanatra is Pbe rakom, kiafaxnak kell az - ha meg Nbe teszem, visít, hogy kézifék 😅
Egy garázsból utcára kiállás alatt 3x be-ki húz, minek?
Életemben nem nyerőgépeztem... azt meghagytam a barmoknak, akik bele dobálták a házukat 😅 Néhányban javítottam a számítógépet.
És az automata kézifék nem old ki ha elindulsz? Csak mert a Renyó és a Tesla is így csinálja. Nem kell buzerálni semmit. Megállsz rögzít, elindulsz kiold.
Ha emlékeztél volna a nyerőgépes időkre ott is a HOLD gombokat kellett nyomogatni ha manuálisan akartad kirakni a 3 harangot 😅
szerintem inkább a tied a lassú 😅
A lényeg, hogy siker van.
Megvan a tuti 😁 A Hold valóban a kúszás kikapcsolására van, viszont van a kézifék gomb, amit hosszan lenyomva utána manuális lesz. Próbáltam már ezzel így, de valszeg nem nyomtam elég hosszú ideig - lassú a felfogása 😁
Celiranyosan.
Hát nagyot kacagtam(kezeit széttáró) Volt olyan dolog amit csak másfél év után találtam meg az autóban akár a sajátoméban akár az asszonyéban, mondjuk úgy, hogy nem is kerestem(kezeit széttáró) Egész biztos vagyok van még néhány dolog amiről fogalmam nincs, hogy micsoda(kezeit széttáró) A gépkönyvet 4* kezdtem elolvasni amikor megvettem az autót de mindig elaludtam rajta,(kezeit széttáró)
Egy halom szar van már az autókba nekem is tele van olyannal amit amit nem is kértem bele(kezeit széttáró)
Közben rájöttem. Rég volt az a január, amikor utoljára Yariskát hajtottam, meg is kellett kérdeznem a gazdáját.
Kis gond kis megoldas.
Az csak EGYFÉLE problémára ad megoldást. Így elég szűk...