Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neeeeem,ez inkabb a kozeledben levo szerencsetlenek gondja,egy tulzott onbizalommal rendelkezo agy nelkuli csecsemő kozelit hozzajuk egy feszitovagoval,es kozben verkepelemez,majd azt orditja utalom a horvat tengerpartot.
Brrrrrrrr.
Ez már legyen a te problémád.
az nem egy gél?
Ahhhh,engem az lep meg hogy agy nélkul született kisfiukent ennyire okosnak tartod magad.
Dehat kell is neked az onbizalom.
édesanyám meg pont egy ilyen fasza nem törödöm háziorvos miatt küzd a májbetegségével petig a véreredmény a kezében volt. Törölném az összes praxist felesleges léhűtő, semmire kellő banda csak egy gittegylet ez a szervezet(ujját lefelé mutató)(
Ezért kár annyit koptatni az iskolapadot.
Nem én vagyok okosabb az átlagnál,hanem te hülyébb hogy ez így meghaladja a szellemi képességeidet 2023ban.Egy vérkép elemzés ekkora csodának számít.
Verkepet elemzel,a propolisz meghaladná a kepessegeid?
Ejjjjjj......
Én nem azt írtam hogy a bolti nem megbízható,hanem azt hogy ki tudja mennyi propolisz van benne,én nem tudom,de le merem fogadni hogy lényegesen kevesebb mint egy megbízható méhészében.Ezek alapján már kivehető hogy te a boltit használod,azért kardoskodsz mellette.De hát így van ez mindennel,inkább a házi mint a bolti.
Nemirod.....
hát nálunk pontosan így van 😅
igaz nem tűzoltó találta ki de pontosan leírtad a városunkban uralkodó helyzetet 😂
a körzeti orvos is csak arról dönt, hogy melyik szakorvoshoz utalja be a delikvenst. Micsoda tehettség 😅
ja otthon sem voltam 1 hétig amikor kigyulladt a melléképület. Lassan évfordulós lesz(óranézegetős)
nem orvosokra nincs "körzetiorvosra" nincs semmi szükség. Nálunk elméletileg van de gyakorlatilag évek óta nem látta senki 😅
nálunk ezt aszisztens teszi nettó 2000 ért. Orvosra semmi szükség pont mint nálatok se(kezeit széttáró)
Az honnét jött le, hogy a bolti nem megbízható?
Mi a fasszal laposították el? 😂 Azzal, hogy az üzleteknek du 3-kor zárni kellett, vagy később azzal, hogy délig csak a nyuggerok járhattak vásárolni, vagy az esti 8-as kijárási tilalommal, vagy ezekkel a vicc maszkokkal, vagy, hogy ha nem voltam oltott nem mehettem étterembe? A második nekifutásos tuti mindent is lezárunkba egyedül én és zotya nem lehettünk nyitva mindenki más kivétel volt 🤣 jó el is laposítottuk a görbét vagy azu, hogy a vendéglátóhelyeket fél évig zárva tartották ebből negyede vissza se tudott nyitni, a másik negyede meg most csúszott el az energia árakon(gondolkodós) Szóval a kovid intézkedések igen faszák voltak(kezeit széttáró) A legjobb lett volna ha senki nem csinál semmit akkor koránt nincs ekkora kár semmilyen tekintetben(szemeit körbeforgató) Az ilyen önálló gondolkodásra képtelen egyedek mint te jól beszoptátok.
Miért ezen a liter mennyiségen rugozol?Az ő mondandójának sem az volt a lényege hogy mennyi,hanem hogy jobb megvenni egy megbízható termelőtől mint a boltit,amiben ki tudja mennyi a propolisz valójában.
Fene tudja. Az, hogy te tudsz szerezni ingyé, az alapján beszerzési tanácsot adni másnak, szerintem nem korrekt. Én pl. még önköltségi áron sem nagyon tudnék liternyit.
Én az évi pár ezer forintos gyógyszertári költségem mellett inkább megvenném a propoliszt, mintsem otthon vegyészkedjek.
Ezt most nem értem.
neM jobb?
Nem, a sziklás az egy dolog. A betonos már egy másik, azt nem annyira szeretem.

Van amúgy homokos, ha nem is mindenhol, de hát egy hegy lábánál, ami majdnem a tengerbe lóg, miért is keresném a homokost?
baszki én elmennék ilyen "dokinak" 50 falut elvállalnék.Ehhez felvennék 100 aszisztenst ami pénz marad azt meg zsebbegyűrném. Nálunk háziorvost nem nagyon látni állítólag pedig van 😂
bocsánat azért késtem mert horgászni voltam (kezeit széttáró)
Sanyát egyébként mindenkép előztem volna 😅
istenem mennyi ilyen baromság volt egyszer emlékezetből felsoroltam idő rendben már lehet, hogy nem menne annyira viszont határozottan emléxem minden egyes kitalált intézkedés nélkülözte a józan gondolkodást 😂
meg már aki nem nyavajog mert elvitte az oltás (gondolkodós)