Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenki nem hajthatja a semmit egy bontásra ítélt bútorboltba ácsingózva a vevők után.Ja,és még el is tudok menni hetekre nyaralni.
Ha vakbélműtétet is végzel magadon akkor le a kalappal.Egy igazi polihisztor vagy.Festesz,vörösiszapot mentesz,kivágod az embereket autóból,macskát hozol le fáról,a vírusokat kutatod és kategorizálod.
Tankhajót nem csinálsz a kertedben?
régen felénk kereszt volt a jelölés
1-4 db a eltérés mértékétől függően
egyszer azt mutatta véreredmény(vasútnál pár évente volt orvosi vizsgálat) hogy szar a májam mert 2 kereszt is volt a májfunkciónál
adtak egy lapot hogy májdiéta, fel volt sorolva mit ehetek mit nem
2 hét élkülözés után az újabb véreredmény azt mutatta hogy 3 kereszt lett, pedig mindent betartottam amit írtak
ekkor azt mondták nagy a baj adtak valami gyógyszert
egy hónap után ismét vérvétel aztán lett még egy kereszt
na itt hagytam abba az orvos látogatást mert ha még párszor elmegyek ott halok meg
ez olyan 2010-11 felé volt azóta se vettek vért aztán még mindig élek
Nekem nem kell magyarázni......bútoros haverodnak mondjad,ő a suta hozzá.
Akkor még adok hozzá segítséget: ami érték kívül van a sávon, azt általában megjelölik csillaggal. Szóval csak a képecskéket kell nézned, nem olvasni azt a sok értelmetlenséget 😁
...és már mehecc is tovább 😄
Nem egy bonyolult dolog.Cseszd meg ott van mindnél az érték,ott van a tól,ig.jelőlve van ha valami ezen az értéken kívűl esik.Ha nem tudod hogy az adott jelölés mit takar akkor Nincs más dolgod mint rákeresni az adott megnevezésre és mindent látni fogsz mindent meg fogsz tudni, többek között azt is hogy mi a további teendő.Azért mert neked annyi agyad sincs hogy ezt megnézd még ne gondold hogy lehetőség sincs rá.
Tehat mar a vizelet es verkepedet is te elemzed...........asztaaaaa. 🤔
az orvoslásról nekem az a véleményem hogy elment az üzlet felé
és most nem a borítékos műtétekről meg a háziorvoshoz hordott tyúkokról van szó
inkább arról hogy mindenre van gyógyszer, vagyis szinte mindenre
meg kell venni, be kell venni és a beteg jól érzi magát
mindaddig amíg szedi a gyógyszert
szóval a betegség nincs meggyógyítva csak tünrtmentes a beteg
pl magas vérnyomás cukorbetegség meg hasonló dolgok
nem az a cél hogy ne alakuljon ki hanem az hogy szedd a gyógyszert
bár ez nem csak az orvoslás baja hanem ez rendszerszintű hiba
Hát ezzel nem javítottál a megítéléseden.Attól mert neked van, még hülyeséget beszéltél a tudatlanságod miatt.
Na most nem azért de egy vérkép vizelet leletet kielemezni rohadtul nem nagy kunszt,főleg manapság.Aztén ha netán van olyan ami aggasztó akkor lehet tovább menni.
Megsérteni engem?Nagyon el vagy tévedve.
Ha az orvosi dolgot kihagyod........
Lehet dumalni a hajovonták talalkozasatol a ducatiig sokmindenrol.
A chatgpt jobb valasztas lehet,csak ne blődi legyen,nala meg a wish-es MI is pengébb,nemhiaba tolja ilyen meggyozodessel
Erre több ízben céloztam már én is, legutóbb megsértettem azzal, hogy remélem csak trollkodig nem pedig alapból ilyen, de be kellett látnom, hogy nem troll. 😒
Persze, azért megy be az orvos barátjához, hogy azt megbeszélje vele, mi másért? 😁
"kihagyod a körből?" Akkor mit kell vele átbeszélni? Tehát mégis szükséged van rá, hogy elmagyarázza a leletedet? Vagy egyenragúként vitatjátok meg? Akkor te is végeztél orvosit? Vagy ehhez nem is kell képzettség, csak a napelem szereléshez?
Egyébként bevallom, tévedtem veled kapcsolatban... sokkal butább vagy, mint gondoltam - de legalább arc az van 🤣
Igen, jobban tette volna - de nem tudta mi baja, mert ő sem MI, sem nem orvos... de még csak nem is tűzoltó vagy okos villanyszerelő 😂
Nem szedek Flectort. Akkor honnan tudnám? nem vagyok sem MI, sem orvos 😁
Csak azt tudom, van itthon a fiókban...
Szerintem ő sem tudja.
Nem figyeltem....mire vonatkozik a kérdés?
Én is kihagyom,bár én teljesen.Ha valamit át kell beszélni azzal máshoz fordulok.Pont most megyek 14én vérkép meg vizelet,bár ehhez megint semmi köze a háziorvosnak.
A ducati szinet is? 😆
Én alapból kérem évente........az asszisztenstől😃 viszont a dokimra se.lehet rossz szavam, lelkiismeretes de általában kihagyom a körböl, csak az eredményeket beszéljük át - pedig jó viszonyban vagyunk.
Ez csak a te felelősségeden múlik,ha te akarsz,elmész fél évente vérképet nézetni,ahhoz megint nem kell a háziorvos,illetv kell,a beutalóhoz.Bár ez sem törvényszerű.Amikor nálunk volt rákos a családba,egy évig töketlenkedett a háziorvos,megelégeltem és az első telefonnal többre jutottunk mint a töketlen háziorvos.
Erről tudnék saját tapasztalatokat, de itt tök felesleges. És igen.....a flector vény köteles.........de hát mit lehet csodálkozni ezen hogy pont azok sem.tudják akik a legszakértőbbnek gondolják a témában magukat.......