Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt a társadalmi szegmenst nem ismerem, illetve csak annyira, hogy jártam olyan búcsús akármin, ahol ilyenek körhintáztattak meg céllövöldéztettek. Gondolom effélékre célzol.
Nekem rengeteg bucsus ismerősöm volt teherautó jogosítvánnyal, és szeméyautóval is. Soha nem járták ki 8 osztályt és SOHA nem jártak vezetni tanulni. De messze megyek. 3-4 pótkocsit is tudtak úgy húzni, hogy nagyon ritkán kapták el őket. Szóval ki lehet maszekolni, hogy hogy is volt nekik jogsijuk, ha nem volt meg a 8 általános!!!
Többet is.
Jelen. Bármelyik jogsimat csináltam, volt cigány a tanfolyamon. Volt, hogy az oktatóval ketten voltunk vonó nélkül a kocsiban.
Ugyanakkor ezek természetesen Baranyában történtek, itt azért akad.
Ez megint logikai bukfenc - hogy szerezné meg közben a jogsit, ha nem vezethet? 😃
Kicsit más, de idevág: Jelentkezzen az, aki látott már cigót T-betús autóban, vagy méginkább vizsgázni!
Az eltiltás azt jelenti, hogy ha közben megszerzi a jogsit, akkor sem vezethet.
A hozzátartozó cikknél ott volt hogy eltiltás alatt vezetett meg hogy soha nem volt jogosítványa... ezt mondjuk nem értem, azt hogy letelt eltiltani, akinek nincs engedélye? szóval biztos hogy etnikum volt
Remélem a rendőröket azonnal kirúgják és minden kárt megtérítenek annak a derék 32 éves állampolgárnak(meghajlós) Ha rendőr nem kezdi üldözni azt az ártatlant akkor ez a baleset sosem történik meg. az összes felelősség a rendőröké(kezeit széttáró)
esze nem sok van, yardot aszfalton nem könnyű lealázni, esetleg nagyvárosban pár életveszélyes helyzet után, de ott meg gyors riasztanak még pár egységet aztán ugyanúgy beszopja
vidéken be kell menni földútra, ott van esélye
Gyorsan a kiömlött benzint meggyújtani, a rendszám alapján a lakókörnyezetet lemészárolni 0-80 év között.
Így talán megtanulja, hogy mi a szokás, ha a rendőr valamit számonkérne az illetőn.
Pörgőt mint a dobókocka 😂
Ez tuti, nem most nyáron barnult le 😁
http://youtu.be/TWqxPTodUI8;t=54s&ab_channel=PoliceHungary
De minden baj van. Photoshoppold össze, és olyan lesz, amilyet látni szeretnél 😉
itt meg a balta hiányzik
csöccsel teli a net, de ez a baltás verzió érdekes párosítás
Az is lehet, hogy pap volt 🤣
😅
valaki eressze már rá a képkeresőt, nekem az operával nem megy
pár ismerősnek elküldeném de így szart se ér
A készítője tuti homár volt, zavarta a női mell látványa 😁
Sajnos már így kaptam én is. 😊
kannákat kár volt kitakarni
https://www.facebook.com/photo/?fbid=166760973089806&set=a.150914264674477&__cft__[0]=AZV8jy-y-7bn7fguIyfYMD5jX1TpNSBQuaOD9svAdeVNd0wxT_S5AaN5gCfOaUnq8WYn3tfdVZhxTTvu6kheupXpZ6FUCo5l3knmIfzc1EEs2u8jQ3qB3NxviRJcMyMrHcAYnqoLN843zQhU4xHtU6ECLKzfhrGx7S9dbF7LWv2UEffjRp7YGyvxvS4tfjUVMHZzLiyJsQ928v4br32wewR9&__tn__=EH-R