Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na,megszólalt az oposszum.
Hát... én pont egy ilyen haszontalan háziorvosnak köszönhetem (és pont a lentebb vázolt, a rendelőben elvégzett elpzetes vizsgálatok alapján), hogy időben el lettem zavarva vérképet nézetni és nem döglöttem bele a rákba.

Nyilván van olyan háziorvos akinek nem ér kettő forintot a bőre. De MI-vel kiváltani...
De mennyivel jobban tette volna ha mentőt hív és kihagyja a váróban üldögelést.
Na,hát ezt pont a háziorvos sem fogja kideríteni.Mit csinál a háziorvos?Ad egy beutalót a panaszok alapján,ezt szintén meg tudja csinálni a MI.
Nem én viszem,egyébként leginkább az igazolásért,mint mondtam,bármi van ugyanazt a három szart írja.De fel kell írni,szóval ennyire vagy képben hogy még azt sem tudod hogy a flector vény köteles.De teljesen mindegy milyen gyógyszerről beszélünk.....
Ja, hát tüzet mindenki tud oltani, van slag otthon. A tűzoltók csak kárt csinálnak, semmi szükség rájuk 🤣
Őszinte.........
Amikor azt hiszem hogy ennyire ostoba ember nem létezhet, mindig kiderül hogy, de bizony létezik 🤣
Évek óta csetelünk már itt, de néha még mindig nem tudom, hogy Bléd direkt beszél hülyeséget, vagy csak őszinte.... 😂
Itt is volt már ilyen... 70+ paraszt bácsika, saját lábán jött be, legjobb ruhájában a váróban ülve várta a sorát (nem hőbörgött, mint a retkek, amikor "nyúgtátóé" jönnek) úgy szóltak be a többiek, hogy már nagyon verejtékezik, és alig veszi a levegőt... egy gyors ráhallgatás, szuri és rohammentő... masszív infarktusa volt. Túlélte, 3 hét múlva hozott az asszonynak virágot...
Hat,erdekes lenne a blődi,kerssztfater bebiciklizett a korzetihez,faj a mellkasa.
Az megvizsgata es kuldte a mentovel a bajcsiba,ott katetereztek a szivet mert infarktusa volt.
A fater kohogott ket hetig,elment a korzetihez,az meg visszakuldte a varosmajoriba mert nem a torka volt,a tudo-sziv er is elzarodott,ezert kohogott.
Az MI meg tuti kanalast adott volna.
Fasz,a tuzoltot meg bemondasra menteni kuldik banyatuz helyett.
Erre utaltam. O abbol indul ki, hogy odaszol, hogy kene neki Flector. Mas verzio nincs is. Ha Joska bacsi sapadt, majd az MI megnyomkodja a majat es a epejet es kideriti, hogy leukemias, nem csak verszegeny... Ja, nem.
Mondom, zseni vagy bazdmeg 😁
Én gyógyszerről beszéltem nem Flectorról, ahhoz nem kell ész, azt tényleg te is tudnád magadnak felírni... egyébként fel se kell írni szerintem, adják vény nélkül is.
Gyereket meg minek viszed orvoshoz egyáltalán ha úgyis tudsz mindent?
Megteheted,csak elötte igyál jó sokat
Dehogy bonyolult,de én megértem hogy kapálozól a létjogosultsága mellett.
Le diktálta?le a faszt.Elmondom ez hogy működik,betelefonálok,természetesen az asszisztens veszi fel,kéne flectort küldeni a felhőbe,rendben,köszönöm viszlát,viszlát.Megnézni a torkomat?ugyan minek,én is tudom hogy gyulladt vagy sem,majd felírja azt a gyógyszert ami után felmarkolja a lóvét.Tök felesleges.A másik a gyerekorvos,mondja az asszony hogy beteg a gyerek elviszi dokihoz,na,olyat szoktunk játszani hogy én elmondom miket fog mondani a doki és mit ír fel neki,nagyon nem tudok mellé lőni.
Hát nálunk a döntéstámogató úgy műkődik hogy ő minősít de azt felül lehet írni.
Vigyazz,kepzett virologus. 😆
Remélem, ha nálam kigyullad valami, nem Blédet kűdik 😅 több kárt csinál, mint hasznot 😂
Inkább elfújom a tüzet, vagy lehugyozom, értek annyira a tűzoltáshoz, mint Bléd a háziorvosláshoz! 🤣
A tuzoltok mibdenben IS kepzettek. 😄
Amíg ő azon dolgozik, addig te oldd meg, hogy a beteg megnézze a saját torkát, meghallgassa a hátát, megcsinálja magának az EKG-t, megvizsgálja a hallójáratát 🤣
Másik hülyeséged, az "aszisztens írja a receptet" - ja, miután az orvos lediktálta, mibű mennyit hányszor. 😃
Egyébként megnézném annak a napi 50-80 embernek az arcát, mikor bemondanák nekik a rendelőben: "Menjenek haza, mert egy tűzoltó kitalálta, hogy a vizsgálat megszünik, a neten töltsenek ki egy kérdőívet"
Bonyolult ez a te eszedhez 🤣
Mivel ez vicc topic, most nem tudom, viccelsz, vagy tényleg ennyire... 🤔
Ilyen döntéstámogató rendszer már az első VH-ban működött, nem mondtál újat - de benne van a nevében: döntés TÁMOGATÓ, nem DÖNTŐ.
Pipi?