Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez most baxta el az életét végleg.... úgyis elkapják egyszer és onnan nincs tovább rendes élete. Nem tudják az ilyen idióták, mit kockáztatnak egy ilyen akcióval....
Eleinte figyeltem ám hogy robogó oszt váltogat 😃
https://www.facebook.com/photo/?fbid=770497568410517&set=a.249641730496106&__cft__[0]=AZU8Sn4L662aCm9nDiMJuF3AtwQZ6s4N9Eh82gCfLhAxr51LmZCOqKF44x6VlG_bcJj-8BRRcBIL2v5Zeywv5EyoQtjDqGo8IZWyCFgaS72OYRw_7VYoutN65mp1GlbvsD_xT3KcbxbcoazHswZSuki5xU4Lc3yFkzLNsKPap8oEiEnD0NTSJpeOTMvb4YeFI-l5Y1A8FXeuqsvLxgL-o9_U&__tn__=EH-R
Biztos van lányodnak humor érzéke 😁 apa meg begyűjti a lájkot 😂
Már hangszer sincs és abban sem vagyok biztos, hogy meg tudnám szólaltani, mondjuk egyik lányom ebből és bariton kürtből végzett egy olasz zeneakadémián és játszott a scalaban és pár helyen a világon, de nem hinném, hogy belemenne hasonlóba. 😁
Még nem késő 😁 és robogó is van hozzá 😂
Hogy ez nekem nem jutott eszembe mikor még ilyen hangszeren játszottam. 😅
Hőségriasztás van,és a napi átlaghőmérséklet alapján határozzák meg.
😂
itt európában minden vezető hülye
ebben nincs is vita 😂
Még egyszer:
senki nem állítja, hogy az emberi tevékenységnek nincs hatása annlímára mindössze azt, hogy mi európaiak nagyon túltoljuk.
A népnek meg van hova menni...........a világűr végtelen. 😁
még egyszer:
senki sem állítja azt hogy az emberek tehetnek mindenről, kicsit gyorsítunk rajta max
de
most már annyi a nép és annyira függünk mindentől is(technika) hogy ha gyorsan változik az éghajlat nem tudjuk torerálni
pl feljebb jön a tengerszint, régen ilyenkor arrébmentek x km távot és mindem ment úgy mint eddig
most nincs hova menni.... mindenhol lakik nép
és ez csak egy példa
Nade a chemtrail......... 🤔
Itt csak 1 példa a középkori klímaváltozásról, de bőven van az ókorból és azelőttről is és amit most mi művelünk semmi ahhoz képest amit magától is előídéz a föld folyamatosan változó helyzete:https://raketa.hu/megfejtettek...
miért? Én innen még simán ki tudok menni kocsérra(kezeit széttáró)
persze
akikor az a gecisok szén keletkezett akkor a légköri co2 is lényegesebben magasabb volt, evvel párhuzamosan a hőmérséklet is
na most azt a szenet pakoljuk vissza a légkörbe
igazándiból evvel se lenne baj ha az ember tudna hozzá alkalmazkodni
csak most gyorsabb a változás mint ahogy hozzászoknánk
plusz már nem tud elvándorolni se úgy mint régen azokról a területekről ami élhetetlenné válik
ezt azért még párszáz éve meg lehetett tenni annyira kevés ember volt a földön
a nyarak régen is melegek voltak. Most annyi a különbség, hogy a csúcsértékek szinte évről évre megdőlnek(kezeit széttáró)
inikém tájékoztatlak a hőségriadó kifejezést idéntől eltörölték(kezeit széttáró) Valami mást találtak ki helyette de ezt a szót a hiradásokban már nem fogjuk hallani(kezeit széttáró) Na valamikor régen én is utána néztem, szóval volt egy mini jégkorszak ami kb. a második világháború közepe felé tetőzött. Azokban az időkben mínusz 30 fokok is voltak aztán asszem 1941-42 től elindult a lassú felmelegedés. Ezt kb, úgy kell elképzelni, hogy mondjuk dec 22én van a leghosszabb éjszaka fordulója onnantól szépen hosszabodnak a nappalok. Nos ebből 1,2,3 hét múlva gyakorlatilag még semmi nem érzékelhető de azért június végére már kiteljesedik amikor fél 10-re van sötét és fél négykor már pirkad. Ugyan ez volt a hőmérséklettel is 42-től elkezdett lassan melegedni. A 80as években amikor még mi voltunk gyerekek akkor ezt még éreztük, hogy g.ci hidegek vannak. Aztán apránként eljutottunk oda ahol most tartunk, hogy tél már nincs is legfeljebb egy hosszú ősz(kezeit széttáró)