Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy én leszarom az ursula mennyit szakított vagy bárki más
én se lennék különb ha olyan lehetőségeim lennének
na ezek az átbaszások
ezek gerjesztik a sok "elméletet"
tartott volna a vitya egy sajtó tájékoztatót hogy jön ez a vírus, úgy néz ki elég szar a helyzet, aki akarja csökkenteni a fertőzésveszélyt viseljen maszkot és ne menjen még úgy se sokat olyan helyre ahol sok ember van
aki ezt nem fogadja el az csináljon azt amit szeretne
de
az egészségügyi ellátás csak korlátozott számban elérhető szóval magára vessen aki hülye
ennyi
100% demokrácia 100% szabadság
végigment volna a népen a vírus pár hónap akatt, kihal pár tízezer-százezer gyengébb szervezet és minden ment volna tovább
aztán keménykedhezett volna mindenki úgy ahogy akar
ehelyett bezárták a bútorboltod mert az feltétlen szükséges volt 😂
No,es van a chrmtrail-ben valami?
Mer azon kivul hogy ursula faszan lebonyolitott par sms-el sokat keresett a dolgon tenyleg fontos dolog a megallitas.
Inkabb mint a kinai zero covid bezaras.
Lehett volna az,csak akkor blődi meg azert vernyogott volna hogy melova engedik mashova nem.
Mar a 10 ora utani kijarasi tilalom is problema volt.
Kepzeld el hogy meg iden se engedtek ki komplett varosokat.
plusz letenni egy jelentôs összeget a praxisért
nálunk a fogdoki és a házidoki is 70+
fogdoki helyére jött volna egy fiatal hölgy pár éve de olyan áron mégsem jött....
megnéztem mi az
sosem hallottam erről a csík összeesküvésről
amúgy én sosem voltam se vírus se oltás tagadó/ellenes
csak az zavar hogy rákényszerítettek egy olyan dologra amit önkéntesen kellett felvenni
szóval az önkéntesség sok esetben készszerből volt
persze mindemellett minden csatornán azt híresztelték hogy ez az oltás mennyei manna és kurva jó lesz ha mindenkibe benne lesz
persze 0 felelőség mellett merz hiszen te kérted alá is írtad.....
Az országban van több100 betöltetlen körzet... mert igaz ugyan, hogy semmihez se kell érteniük meg semmit se kell csinálniuk (legalábbis az itteni 3 db észlény szerint 😄) de mégis lehet valami oka, hogy hiány van, pedig a fizu se rossz.
A falusi körzetek ürültek ki legelőbb, mert nem sok ember akarja ezt a melót évekig úgy csinálni, hogy 0-24-ben elérhetőnek kell lennie.
legalább nálatok van háziorvos, itt a határ mellett már az sincs...
Nem ezt kérdeztem.
Hanem az hogy:

Pontosan mindene ugyanaz?
Akkor miafaszert kell grammra merni?
Es mindig mindnel ugyanaz kerul bele?
Az alkotóelemek ugyanazok .Rossz hasonlat amivel itt megpróbálsz érvelni,na meg aztán azt se felejtsük el hogy itt nem embereken használt anyagról van szó.
Neked van bajod 3x fertőzés után?
Szerinted.Az alkoholista is azt mondja hogy nem alkoholista
Dehogy szar.
Csak ramagyarazod.
Remelem a chentrail elmeletben is melyen hisztek. 😆
ez is egy kurva nagy rossz pont az oltó anyagnak hogy politikát csináltak belőle, a bizonytalansági tényezőt ez megnövelte
a szakkifejezéseket kár leírni, úgysem érti senki sem, de attól még új a cucc
és hiába csinálnék már létező hatóanyaggal gyógyszert akkor is évek kellenének mire kijutna a patikába, pedig másik 5 van ugyanavval a hatóanyaggal forgalombab.....
Pontosan mindene ugyanaz?
Akkor miafaszert kell grammra merni?
Es mindig mindnel ugyanaz kerul bele?
Nincs,semmi bajom.
Hogyne lenne mellékhatása,egyre hülyébb vagy.
Tehát akkor azt mondod a pfizertől mindenki prüszköl?Te hülye,attól még a festék összetétel ugyanaz,az nem változik,de ha egy tűzoltóautóba másik szivattyú kerül akkor igen,pedig az autó ugyanaz csak egy eleme változik.
A ebola helyett koronavírusfehérjét kell cserélni,vektoros,adenovírus hordozó a technológia különbség mrns egy immunogén fehérje előállításához szükséges tranziensen jelenlevő genetikai információt, egy lipid nanorészecskébe csomagolt RNS molekulát.
Az engedélyezés politikai játszma volt.
A 15-től létező technológiat időre nem vizsgálták,de a full új úgy ment át mint libán a szar?SMS-ben zavarta le ursula.
Pár orvossal dumáltam ez miatt.
És még semmi bajom se volt,náthás is talán 1x voltam.Nincs mellékhatás.
Mondjuk blődinek lehet felborította volna a menstruációs ciklusát,ezt nem tudhatom.
Alónakafaszát,a fájzerre prüszköl mindenki,de te aztán tudod.
Ugyanannyi teszt volt mint mindnek.
Te ujravizszgázol suliban ha mercédsz sárvádő helyett honda sárvédőt kell gyári színnel festeni?
Fertőző?
Közel lakunk. 😒
nincs is ebben hiba senki sem vár el 3 hónap alatt 20 évnyi tesztet
csak akkor így kellett volna hirdetni az igét hogy csináltunk nektek fasza vakcinát a labor tesztek alapján biztonságos de a hosszútávú tapasztakatok hiányoznak
de az eddigi ismereteink szerint sokkal több pozitív hatása van mint a negatív....
és nem úgy ha nem vagy oltva másodrendű állampolgár leszel és egy csomó helyre nem mehetsz be....
Pont aruszkitól van a legtöbb embernek baja.
"ebola elleni saját vakcinájukat.
2020-ban csak vírusspecifikusá kellett tenni."Tehát létrehoztak egy új vírus ellen egy új oltóanyagot egy régi létező vakcinából.És akkor úgy érzed hogy már nincs is szükség a tesztre?Illetve tévedek,mert van teszt,zajlik még most is.Te vagy az egyik a sokból.
az nem véletlen vektoros volt?
tuti mrns amire gondolsz?

én mintha azt olvastam volna hogy az ebola oltás vektoros és kb 16 évbe telt a kifejlesztése és végleges engedélyeztetése
de ha tévednék javíts ki
ja és nem fura hogy a tesztelt ruszki oltóanyagot nem fogadta el fél világ?
Csak szólok,a ruszkik 15-óta használják alapként ebola elleni saját vakcinájukat.
2020-ban csak vírusspecifikusá kellett tenni.Tehát ebolavírus helyett koronavírus ellen.
Van benne tapasztalat és teszt.