Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én a téli hőmérsékleteket néztem vissza kíváncsiságból tavaly 1900 tól(gondolkodós)
és az neked miért jó? 😅
Rövid távlatokat nézel át, a saját életedet ellenben ha a földtörténeti időkben is csak pillanatoknak számító emberit akkor már volt sokminden elég csak a párszáz évvel ezelőtti kisjégkorszakra gondolni amitől európában 150-200 évig éhínség volt vagy a maihoz hasonló felmelegedésekre amiért népek pusztultak ki az elsivatagosodás miatt tehát ilyen jelenségek mindig voltak, nyilván mi is hatunk rá, de 1 vulkánkitörés több károsanyagot tol mint az emberiség összesen 1 évben vagy még hosszabb idő alatt, május körül írtam, hogy addig már csak idén vagy 20 kitörés volt így ebben ugyan nem olyan teátrálisan és mindent tagadva, de trump hozzáállását osztom. Nem beszélve az öntökönlövésről amikor saját magunkat halálba szivatjuk a szigorításokkal addig a világ nagyobbik fele szarik rá és óriási versenyelőnyre tesznek szert ez miatt, ahogy régóta irogatom, jó dolog a környezetvédelem, de csak úgy ha az az egész világra egyformán érvényes mindenkire.
ezért írtam hogy a hőségriadó mint kifejezés új
de az értékeket ki lehet kereseni az átlaghőmérsékletről
80 évekbe gyerekoromba szánkóztam sokat 😁 az biztos ,most már nem, igen ezt látom
A nyár akkor is forrok voltak azt nem tudom hogy csak azért mert panelplori voltam 😂 de izzadtunk 9-ediken rendesen . Ez a hő riadó nekem meg egy olyan találmány hogy régen 16 éves lány már menyecske volt és komoly családanya 20 évesen 😍 ma meg ugyanez pedofília 😂 pedig ugyan olyan csöcsösök ma is mint akkoriba
erről pont láttam egy videót
bár az adat helyes de kevés, emiatt a következtetés hibás
így érvelnek azok is akik tagadják hogy létezik a felmelegedés és egyéb dolgok
az ember azt mondta legjobb az ha évtizedenként összeszámolja az ember mennyi hőségriadós a nap volt, bár régen nem hívták így de ki lehet bogarászni a rögzített adatokból
pontos mennyiségre nem emlékszem de lényegesebben több van mostanában mint 60-80 éve
de ha 50 év körüli vagy akkor gondolom emlékszel a korai gyermekkorodra legalább annyira hogy hányszor volt hó télapókor- karácsonykor-szilveszterkor
ehhez képest most milyen a hóhelyzet

és most ne térjünk ki arra ebbe mennyit segített bele az ember, mert ezt nagyon nehéz meghatározni
Ini és kedves mindenki egy kis játék
Le kell gőgözni egy kicsit ahova napi dátum van és hőmérséklet
Ha meg van egeret rá irányítani a hőmérsékletre és kidobja a napi rekordot hol mérték és melyik évbe
Jó szórakozást
Pl .26 szerda 33 fok ,rekord :40.4 fok Szerep 1921-de 😉
Még egy Augusztus 5-én 33 fok ,Rekord 40 fok Orosháza 1905 😂
felmelegedés mi 😂
https://www.idokep.hu/elorejel...
Vigyorgunk ,nem vigyorgunk de szerinted ez segít ?
Csak sorolom 2-3 napi termést
Beragasztják magukat betonba hogy amputálni kell a kezüket 😂
Tik Tokon fojtogatós kihívás 17 éves gyerek meg halt(Magyar ) 😲
Bemegyek a T-mobilba hogy számlát szeretnék befizetni ...................azt nem lehet csak postán 😬
Futárként tőlem mindent kérnek aláírás ,nyomtatott név ,személyi igazolványszám ............. de Ő nem ír alá semmit ............mert nem írhat alá semmit ............de mondom ez egy szállítólevél ............de Ő nem ..................nem ragozom
Módjuk valami jó is történ vége a prid hónapnak 😂 😂 😂
addigra 65 éves leszek(ha) lehet, hogy nem fognak már zavar a változások 😆
most még vigyorgunknezeken de 2040 után egyre zavaróbb lesz a változás
amúgy már itt is látszik csak nem vesszük sok esetben figyelembe
ismerős kertészet épp most fúrat új kutakat mert a 20 méter körüliek alig adnak vizet
a 80+ méteres meg 3 milla felett van plusz mire megkapsz minden engedélyt kihullik fele hajad
A gecik kitéptek egy darabot a betonból 😂 😂 😂 hogy a kilimániak miért jó az még nem tudom 😂 😂
https://www.elemi.hu/amputacio...
szerintem áramvonalasabb lett az tuti(gondolkodós)
Jók ezek a "töréstesztek"...
https://youtube.com/shorts/TeP...
Jól meg lett "ültetve".
Vajon légellenális tényezöje javult?
én ott hagynám őket, esetleg tennék rájuk erdei hangyákat
https://www.facebook.com/photo/?fbid=573985818276599&set=a.382521377423045&__cft__[0]=AZWZesSNs_g_CXJi6q-ZB6OMfTlB8fd8BJ3ZFuuknWSKeXB55YjIdd3z-Fjast3S45lq5SoIV7fOsxs_USIOOKBlUwlUM4qKJfBMJPN0N3mB4GyQUR1m2AC758XZIO7hrKOWPbXpOvm1xeYhkXdGRGDYq85YPMpCOYhS1KvsHlAOwsT3N-1y1Y0oa2jxgI514rb1msDDRDO6ZFG8YinYdhKd&__tn__=EH-R
Hát ezt valamikor a Drábik Janibácsi vezette le valahol itt meg van a jutubon(gondolkodós)
Szóval Ő úgy példálózott, hogy van kb. 300 család, dinasztia ezen a föld golyóbison ez nagyjából 3000 ember. Aztán úgy vetítette le ha az egész emberiségnek aki a földön él van összesen 100 dollárja (mostani adatokkal számolva ez kb. 8 mrd ember), akkor a lajvé úgy oszlik meg, hogy 99 dollár ezé a 3000 emberé a maradék 7 mrd 999millió 997 ezer ember meg azon az 1 dolláron osztozik(kezeit széttáró)
Annyit nem értek, hogy most szükség van erre az 1 dollárra? Az a furcsa helyzet, hogy akiknek ez az 1 dollárja van azok állították elő azt a 99 dollárt is(kezeit széttáró) Ha elveszik tőlünk azt az egy dollárt lehet, hogy nekik 100 dollár lesz nekünk meg nulla de onnantól kezdve új érték nem termelődik soha többé(gondolkodós) nem lesz új pénz a piacon az a 100 dollár meg tulajdonképen értékét veszíti (gondolkodós)
Az a terv amit kitaláltak, hogy senkinek nem lesz semmije a ruhát is bérelni fogja ami rajta van most így ez még nekem elképzelhetetlennek tűnik(szemeit körbeforgató) Bár 50 év múlva okosabbak leszünk (kezeit széttáró)
Szerintem is ha ragaszkodik a helyhez kár meg bontani őket 😂 😂 😂
Igazából én erre úgy emléxem, hogy a felső 1% tulajdona a 90% - ha belegondolsz reálisabb, mert az 1% 80 millió ember...
de hát miért nem hagyták ott Őket? azért mert Ők ott vannak attól még a repülőgép fel tud szállni 😅
afrikában meg az egyéb helyeken pont azért van túlszaporulat mert a fejlett világ kivitte az orvoslást és az élelmet. Aztán eddig 10-ből 9 éhenhalt vagy elvitte a malária ma már 10-ből 10 életben marad és rúgja ránk az ajtót(gondolkodós)
Ez ide pont jó lesz 😂 😂 😂 😂
https://www.vadhajtasok.hu/202...