Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cecíl néni ezt mondta,persze már csak utólag mikor már a magadfajták benyalták hogy csak így lehet túlélni.És azért meg lehet nézni hogy kik panaszkodnak most 2023ban,az oltottak vagy az oltatlanok,elég beszédes.Az is elég beszédes hogy van a who-nak egy hivatalos listája amit úgy hívnak hogy covid oltás mellékhatásainak listája,az is elég beszédes hogy folynak a covid oltás mellékhatásai miatt a perek és kártérítések.
Amugy meg jónéhány.ellenpéldát tudok környezetből akit a kovid.mizéria vitt el idő előtt mert szartak rá.
Kóbor az is csoda hogy addig élt covid nélkül.....
Ez a két példa van? Ráadásul milyen pl....
Ja, hamisították... persze az olaszok is, meg úgy összesen minden ejrópai is... sőt még az usákok is. Mindenki hazug ganyé, de kész szerencse, hogy téged meg az okos villanyszerelőt nem lehet megtéveszteni 😅
Nem kezdek bele elmondani, de kérdezd Kóbort vagy Csollányt, ők tudják a tutit. 😅
Szar....mert ugy irták hogy a számok jók legyenek az eszméik megvalóstásához.
statisztika
kiskunhakasi kórházban volt ismerős, ő mondta hogy aki meghalt azbmindenki covid miatt halt meg, legalábbis a lapon ez volt
ezt nem tudom bizonyítani és más se hiszen mind a föld alatt van
de nem látom kkátvannak hogy hazudjon mert neki kurvára mindegy volt ki miben hal meg....
és mivel nagyjából mindenkiben benne volt a vírus ki sem lehetne deríteni az igazat
Statisztika?Miféle statisztika?
Utólag mindig okos a nép, de előre... ott csak a statisztika a biztos. Az meg azt mondta ki, hogy az oltottaknál ritkább az elhullás.
Persze voltak ellenesek, akik bepróbálták, és szerecscséjük volt (nem úgy, mint Csollánynak, meg Kóbornak) és utólag ebből azt a következtetést vonják le, hogy igazuk volt 😅
ez a galambbal sakkozás esete 🤣
sose bánd, talán örökké akarsz élni? 😄
7 mesterlövészbe volt ez a mondat . Mondta bandavezér . Elvégre miért teremtette a Isten a birkakat ? Ha nem azért hogy megnyirjuk he .....mit mondasz te 😆
Ebbe azért vastagon enne volt hogy igyekeztek belekényszeriteni kivétel nélkül mindenkit. És sokszor gondolkodás nélkül.......olyat is akinek tudták hogy nem.fog jót tenni. Havert pl hasnyálmirigyrákra addig nem mütötték meg. Muszáj volt
Már nekem is vannak fenntartásaim jó ideje, megvolt 3x, de már bánjuk.
Amig anyagi hasznot huz belőle bárki is, nem derül ki az igazság
ahogy olvasgattam sok helyen egész népes munkacsoportok gyűjtögetik az adatokat covid/covid oltás ügyben
ha nem trollkodják szét az eredményeket akkor kiderül az igazság előbb-utóbb
Élén gyökér kéribarommal.......aztán mégse ugy volt az se. Pedig a kurvaanyámat is volt....kisbuzifasszopo
szerintem ezek a csoportok azért léteznek hogy a ténykeg eltitkolt dolgokat evvel lehet takargatni
mert ha egy kényesebb témát feszegetnek egyből rájuk van fogva hogy laposföld hívők meg alusapkások és hiteltekenné válik az amúgy értékes információ
nagyon jó példa erre az "oltásellenesség" simán összemosták az alusipkásokkal és máris mindenki hülyéknek nézte őket
Amíg ilyen fontos konteókkal foglalkoznak a Zemberek, addig se figyelnek arra, hogy gerjesztett inflációkkal lerabolják a megtakarításaikat meg amortizálják a vagyonukat. A tuggyukkik pár évtizedenként gondoskodnak róla, hogy legyen újrafelosztás, és ők mindig jól járjanak.
Vagy ez már konteo? 🤣 fax tuggya, de a frankhitel válság után sokan elvesztették mindenüket, a "csődbe ment" bankok meg gazdagabbak, mint valaha...
Azért abban elég komolyan biztos vagyok hogy a föld nem lapos és nem kuploára vannak felragasztva a csillagok.
Eccerse mondtam olyat, hogy mind... de a Mátrix óta tudhatjuk, az sem biztos, hogy nem egy mesterséges anyaméhben élsz 😅
Az idős kor átka, hogy a Zember egyre több dologra jön rá, hogy igaz, amit 20-30 éve totális baromságnak vélt.
Nyilván egyszerűbb volt eltussolni a disznóságokat, mint beleállni... gondolni kellett a választásokra 😅
Hogy ott vietnamban milyen népirtás ment - negyedét se tudjuk...
nekem az a meglátásom hogy esélytelen kiszűrni az igazság tartalmat a hírekból
emiatt egy csomó igazság elveszik "konteo" cimkével és egy csomó faszságot igazságként veszünk
főleg amikor egy-egy részigazságra még bizonyíték is van, de összességében meg hamis az állítás
amúgy hihetetlem mértékű álhír/részigazság gyártás van