Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na meg aztán azt sem gondolnám hogy valahol úgy adják a kutyaszalámit mint a rendes felvágottat.Azért egy külön pult hűtővel,baromság.
Nem volt semennyi inflacio. 🤣
Fake. Anno a Conchita Wurst miatt csinálták az eredeti vicces képet, amit feltehetőleg egy hazai O1G rajongó alakított át Viktorosra.
https://9gag.com/gag/aAgQb7g
Most kaptam, nem tudom fake vagy sem, de állítólag kutyakaja a németeknél.
Uhh,de mély és magvas.........
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy ló és egy csibe. Egy farmon éltek Montana államban és jó barátok voltak, mindig együtt játszottak a mező szélén.
Egy szép tavaszi napon egy kiadós eső után úgy döntöttek, elmennek sétálni. Mentek, mendegéltek. Egyszer csak a ló - nem figyelve, hová lép - megcsúszott és a földesút melletti árokba esett, ahol igen mély volt a sár a tavaszi esőzés miatt. Ahogy próbált kikecmeregni, egyre mélyebbre és mélyebbre süllyedt a sárban. Keservesen sírni kezdett, hátha a farmer meghallja, de mindhiába. A barátjáért aggódó csibe próbálta nyugtatni a lovat, hogy ne ássa be magát még mélyebbre és megígérte, hogy elmegy szólni a farmernek, hogy húzza ki.
A csibe rohant, szaladt vissza a farmházhoz, kereste, kutatta a farmert, de az nem volt sehol. A pajtában azonban megtalálta a farmer Harley-ját és egy darab kötelet, hirtelen ötlettől vezérelve felpattant rá. Odarobogott a lóhoz, a kötelet a lengővillára kötötte, a ló ráharapott a kötél másik végére és a Harley-val óvatosan kihúzta a lovat az ingoványból. Majd visszavitték a Harley-t, leparkolták a pajtába, a farmer sosem tudta meg, mi történt.
Ettől a naptól fogva még mélyebb barátság szövődött a két állat között és immáron szinte elválaszthatatlanok voltak.
Egy szép őszi napon több napig tartó eső utáni első szárazabb napon a csibe sétálni hívta a lovat, elvégre napok óta ki se dugták az orrukat a rossz idő miatt. Mentek, mendegéltek, egyszer csak a csibe megcsúszott és beleesett egy nagyon mély pocsolyába. Kapálózott, elsüllyedt, fuldoklott a sáros vízben. A ló fölé lépett és mondta a csibének, hogy kapja el a farkát a csőrével. A csibe rácsípett a ló farkára, s a ló kiemelte a csibét a sáros pocsolyából, megmentve az életét.
A történet tanulsága: ha elég hosszú a farkad, nincs szükséged Harley-ra, hogy tyúkokat szedjél fel.
Á, én sem gondoltam, hogy ő lett volna az személyesen. :)
Olyan messze nemhinnem hogy volt.
A feher nem ritka joszag.
Láttam ma egy fehér gülüszemüt az egyik fagyizó előtt, eszembe is jutott a faszi :D
Szeva pocses.....el vagy,veszve
Remélhetőleg a sírgödör. 😂
Szívesen.
Van am plakathely berles, kozterulet hasznalat, maga plakat es a kihelyezes is.
Tehathavalaki ahhoz hasonlitja, hogy otthon kinyomtat egy A4 papirt, hogy paprika elado esazt sajat kezuleg kiragasztja, akkor teves adata lesz.
Ja. Azokat majdbe is kell szedni, illetve a rarakodik a grafikusi munka, és egy ilyent nem ugy szamolnak, meg aranyaiban sem, mint egy Bt logojat.

Nalunk a ceges polo az egysegarnak kb. a harmada volt, a tobbi a szita eljeszitese, ez egyszeri dij de akkor is, illetve a nyomtatas a polokra. Grafika nincs, CSAK szoveg, de mondom, a polo a kb. harmada volt.

Amugy meg mindenki a nyugati bert szeretne, hat most meglesz, eloszor ki kell termelni, aztan majd a szolgaltatonak ki is kell fizetni.
Az nem megy, hogy a kereset nyugati, a kiadasmeg marad a 3,60-as kenyer es az egy forintos fagyi.
A saccolósdi sosem volt pontos,meg erzesre sem.Azok megcsalnak.
Jo lenne turnal adatot.
Legalabb megnyugodnal,vagy jobban felbasznad magagd.
De legalabb tudnal biztosat,mert ez igy csak lufihamozas.
Először is :igen érzésre ment. Nem tudok kampányadatot. Ezeknél a mocskoknál minden titkos száz évre.
Kétmilliárdból nem újítanak fel egy játszóteret Győrben. Más ligában játszik a dollár balfaszoldal mint maffia és ország tulajdonos kormány.
Meglepően sokan vannak akiknek ez így jó.
Rossz hír, hogy az átkos szociban sokkal többen voltak akiknek meg az volt jó. És ugyanazok szavaztak. Mert én nem az biztos.
Lehet tapsikálni 🤮
Biztos hogy nem?
Tudsz valami kampanyadatot?
Vagy csak erzesre ment?
ez nem igény kérdése, "rendes" ember a politika közelébe se tud kerülni, egyrészt mert nem is akar, másrészt meg a többi geci kifúrná azt aki nem egy szemét tolvaj csirkefogó.........
Kétmilliárd ? Hűha. Jó sok pénz. Ennyiből még nem futja ki az Ők a háborúpártiak plakát kampány árát. De az az én pénzem nem a sorosé.
Az a nyomorék karácsony a pénzmosó?
Kizárt hogy bármelyik másik ország kibírna ennyi barmot.
Az országnak olya a vezetője aminőt megérdemel. Ha becsületes akkor is ha szarkupac mint a mostani akkor is. Erre van igény
magyar sörből én is keveset iszom, szerencsére közel a határ.
Ja, a hazaarulok kulfoldi tamogatas miatt felbatorodtak, illetve a komcsik a lopott vagyon egy reszet kulfoldieknek atjatszottak baksisert.
azért ebbe még a rendszerváltás utáni káosz is belejátszott
Nem, ha pontos es preciz akarnek lenni, akkor Magyarorszag azert van olyan helyzetben, mert 1947-ben a komcsik, a mai lippppsik akkori megjelenesi formai kineveltek egy semmire alo hatalmas tomeget, akik csak a masera acsingoztak, egy leha, szar, szemet tarsadalmat.
Es ma ugyanezt lehet latni, hazaarulassal vegyitve, gyerekmolesztali donathok, gyurcsanyiak, szadesz, buzik es ciganyok.
Ja, a zsidokat ki ne hagyjam, a bornadragjukkal,