Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aztán az idő mégiscsak engem igazolt,nem téged.Elég ha csak az oltás mizériát megnézzük.
De ettől nem lesz minden igaz attól hogy konteo.
Ehhez kell az ész hogy belássa az ember, hogy a föld nem lapos, és nincs rajta kupola, a NASA globális összeesküvésben nem próbálja eltitkolni ezt. Az ilyen fajta elgondolások mindig a túl egyszerű gondolkodásból erednek, mert képtelen megérteni, így bármit mögé tud képzelni....pont mint Blődi 😆
Összeesküvés-elmélet (angolul: conspiracy theory) vagy más néven konspirációs teória, röviden konteó

Igazából ha bármilyen összeesküvést feltételezel bizonyíték nélkül, az konteó. Pl. hogy Gyuribácsi pénzeli az MZP-t az konteo, hiába tudjuk hogy így van, mert nincs rá egyértelmű bizonyíték.

De ugye ráragadt ez a rövidítés azokra a gondolkodásra képtelen idiótákra, mint pl. akik mindig bizonyítékot elutasítanak és csak a saját kis elképzelt világukban hajlandók létezni, mert túl hülyék hogy felfogjanak egy érvelést.

Manapság egyébként tipikusan ilyen kifejezés a "fake news". A vietnámi háborúban használt "konteó" kb. ennek a megfelelője mai értelemben.
Olvastam valahol, hogy a cia kezdte konteóknak nevezni a koreai és vietnámi háborúkban újságírók által kirobbantott botrányokat.
Sok volt a szám és adat 😂 így csak össze zavarodik 😂 😂 😂
szigorúan álnéven 😁
nekem ez a fészbuk életérzés nem jött át, de imádom cinkelni az idiótákat 😉
egy kísérletet ajánlottam neki sz igaza bizonyítására de semmi válasz
A konteókkal az a legnagyobb baj, hogy sok van közte, ami igaz.... ☹️
Lépj be egy laposföldes csoportba, ott tömegesen vannak ilyen idióták. Néha kiszabadulnak az értelmes emberek közé, abból születnek az ilyen viták.

Egyik haver szokta küldözgetni mit vitatkozik velük, de szerintem a konteók felét ő találta ki hogy hülyítse a kreténeket 🤣
Akkor te vagy a Tóth Ottó 😀 😃
próbáltam az embert meggyőzni hogy egy zárt pince nem egészen ugyanaz mint a légkör
de hajthatatlan
ez az ember mindent is tud 😂
Hú ez nagyon komoly 😅
ez durván vicc kategória
Dehogynem..... 😄
Most nem azért de nem tök mindegy hogy szottyadt vagy telefirkált szottyadt?Ott az esztétikét már el lehet felejteni,arról nem beszélve hogy már annyi embernek van hogy nincs ki elött szégyenkezni,én sem szeretem mikor így tele van firkálva,viszont azzal is tisztában vagyok hogy ettől nem lesz ciki.
én leszedtem volna neki egy csík 100-as smirglivel, annak az értéke csak kb. 50 Ft 😅
biztos fog könnyezni amikor a kannákról szedik ki a festéket, egész faszán el lehet távolítani
tuti üzlet: nagy pénzért befestik, utána nagy pénzért leszedik róla
ismerős hölgynek a szemöldök tetoválás eltávolítás nem fért bele 50 ezerbe
Az ilyen telefirkált (vagy csak simán a nagyobb méretű tetoválás) test fiatalon még elmegy, bár úgysem látom értelmét. Bele sem gondolnak, hogy milyen röhejes/ultra gáz lesz ez öreg korukban! 😆
fene se tudja, inkább a mia mit ő....
persze csak motorikusan gondolkodva 😂
Valami már történt, mert a légzsákok felfújódtak.... 🙂