Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ne is ő mondja meg.Ennyi csúsztatás félrevezetés és hamis információ mellett meg pláne ne.Nincs ezzel gond,egy hónapja bejelentették hogy vége a világjárványnak,szóval én,mi oltatlanok ezt már letudtuk,az oltottak meg hát......aszisztálnak tovább a tesztfázishoz.
Apropó, megvan még a kovid topik? Oda átmehetnétek ezzel, hirdetni az okos villanyszerelővel, hogy ti mekkora királyok vagytok, akkor sem oltottatok, mikor hullott a nép ezrivel, mert a ti szervezetetek a titán-mangán acélnál is keményebb 😅 meg aztán nehogy már valami hüjje orvos mondja meg nektek, mikor kell védőoltás! 😁
Mire a "hosszú távú" teszt lemegy, addigra pont vége is lett volna ennek a hullámnak 😅
Így meg páran gyorsan milliárdosok lettek belőle, mellékhatásként megmentett pár 100 ezer életet is.
Dehogy rúgják terhesszex kuriózum,feláras.Vagy abortusz,a fogamzásgátló drága.
milliószor lett mondva mindkét oldalról sok minden
de akkor se volt mrns hosszútávú teszt
de ha tévednék akkor mutathatsz pár 2020 előtti tanulmányt ahol legalább 5 évig teszteltek mrns oltóanyagot bármire is
Nem, csak akkor rúgják ki ha terhes lesz😁
Még jó hogy te sose beszélsz baromságot.......
Ott is az egyén maga dönti el,mint ahogy azt is hogy csinálja gumi nélkül vagy sem.Valahogy éreztem hogy ez fel fog jönni példának,bár a pipitől vártam. 😅
Igazából már milliószor el volt mondva hogy ezek mind hülyeség amit felvetsz, de csak ismétled magad, szóval tök felesleges újra kezdeni.
Majd a professzor villanyszerelő meg a portás helyesel neked, annyi elég is. 😁
Nem jártál még kuplerájban?
Pontosan.Még nem hallottam ahol azt mondták volna hogy ha nem szedsz fagamzásgátlót akkor ki vagy rúgva.
És döntési lehetőség, hogy vállalja...
Tehát akkor azokban van "mellekhatasat taglalo hasznalati utasitas"
Mint ahogy én is.........
Ide kene masolnom par, milliokhasznalta mas gyogyszer mellekhatasat taglalo hasznalati utasitast.
Pl. a fogamzasgatlokat, vagy a mertektelen zabalas okozta betegsegekre adott gyogyszereket.
Ha megbánta, azt jelenti életben van...
Felőlem........jövő héten 4 nap Dolomitok, az jobb elfoglaltság mint itt őrlődni 🤣
Számomra ott tette fel az i-re a pontot,mikor valaki írta hogy az oltás mellékhatásaként zsibbadást meg nem tudom mit érzett a karjában,erre ez a marha mit mond,az nem mellékhatás hanem oltási reakció.....Na most tudni kell hogy az oltási reakció magában a mellékhatás egyik fajtája.Kurva okos akar lenni,de valójában egy ostoba barom.
Mondjuk az is érdekes hogy az orvosférjek hatelemivel neg három okj gyorstalapalóval a legokosabbnak hiszik magukat. Mások.diplomájára épitik az életük és azt hiszik tanulás nélkül a tudás is a házassággal jár, hisz közös minden onnan kezdve 😃
szerintem bőven benne van hogy az orvoslás megszokott folyamata nagyjából 0 környékére csökkent
pl a háziorvos náluk nem fogadott beteget, csak telefonon lehetett vele értekezni, nagyjából ki is volt hagyva a körből mert a patikába ment a nép egyenesen
szerintem tízezerszámra voltak azok a műtétek amik nem lettek elvégezve, ami miatt csomó ember letérdelt
amúgy semmivel sem volt vadabb a halálozás mint az influenza korszakban, csak ez nem 3 hónapig tartott hanem hosszabb ideig
és én sosem a vírus meglétét tagadtam, azt sem hogy ebbe bele lehet halni,
mindig azt mondtam olyan oltásokat adtak a népnek aminek hosszú távú tesztje még nem volt, nem is lehetett hiszen akkor lett kifejlesztve
ráadásul az mrns vakcina még eddig sosem volt forgalomban, szóval még a hatásmechanizmusban se volt hosszú távú ismeret mint a vírus vektor oltásnak, ott legalább nem ez volt az első tesztkör
szóval ennek tükrében szerintem túlzásnak tartottam hogy szinte már rákényszerítették az emberre az ÖNKÉNTES oltás felvételét
már-már az a szint volt amikor a yardon addig pofoznak amíg alá nem írod a vallomásod amit ők írtak.......

én úgy gondolom ez egy kurva nagy teszt volt mit visel el a nép, és simán bevette hogy a ruha meg a bútorboltnak be kell zárni a vírus miatt, de a muli az üzemelhet
és azt is eltűrték hogy a vírus miatt nem lehettél kint este 10 után, csak akkor ha kértél kölcsön egy kutyát sétáltatni mert ugye a sétáló kutya már megvéd az este 10 utáni fertőzéstől 😂
És még mindig nyomatja a baromságát.......
Az összes halálozási statisztikát nézd meg. Mert lehet hogy nem a kovidtól hullottak az emberek, de akkor kurvára ki kellene deríteni hogy mitől.
A többlet halálozás dupla akkora volt mint amit a covidra fogtak, tehát ez inkább azt mutatja, hogy kevesebb covid halál derült ki így is.
Na és ugye az a konteó amikor az ilyen adatokat nagyvonalúan figyelmen kívül hagyják az emberek, mert nem illeszkedik az elképzelésbe, ezért azt biztos hamisították.
És innen már csak egy lépés a laposföldes csoport 😁
És hány olyan van aki most nyavajog az oltás miatt......és már rég megbánta?
Ja,a másik meg hát finoman fogalmazva,nem vetette meg a tuadmodósító szereket.....
Ezek a híresek.... de elhiszed, hogy sok olyat láttam, mint te? Aki azt mondta, neki nem kell óttás, mert ő erős/egészséges/kisportolt/meg amúgy is kurvafidesz dögöljönmeg. Aztán szépen elpatkoltak...