Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minden nagyvárosban káosz a közlekedés nyugaton-keleten egyaránt(kezeit széttáró)
fotelból-fotelbe, kanapéról-kanapéra teleportálás lesz semmilyen fülkére nem lesz szükség(kezeit széttáró)
én nem tudom hogy néz ki a valóságban, nem is akarom tudni, exatlonban láttam párszor, hát ritka egy ocsmány feje volt
csak a szálkásításban jártas vagyok, sokszor már pár óra elteltével más a forma

pl ez a hölgy egy rokongyerek asszonykája, a 2 kép között kb fél év van, és a verseny után 2 nappal már inkább az első képre hasonlított.......
Amikor kipattintja magát, akkor persze. De nézd meg egy hét után, amikor csak úgy nokedlit szaggat neked max.
Úgy kezdtem, hogy PS...... a cikkben lévő kép illusztráció, a valóságban közel sem így néz ki.
az hogy pont milyen szálkás az egy állapot, de az tény hogy gecironda
Ez kéne a hangos járművel közlekedőknek IS.
- Hány db-el volt hangosabb?
- 9!
- Franciska, 9-et az úrnak!
- bimm-bamm-bimm-bamm...
Micsoda PS.... grafika és smink nélkül nagyon ronda, nem ilyen szálkás. Párszor lehetett látni az exatlonban úgy....háááát :S
Hát akkor pont ő az....
https://www.blikk.hu/sztarvila...
Szabó Franciskára hasonlít, bár ő mostanra elcsúfította magát a beavatkozásokkal.
Elvileg magyar a csaj
Ezeket soha nem értettem, bármikor lehet végzetes baja is. Amúgy a vörös,szinte rezzenés nélkül viselte.
ez is jót tesz az ember lányának, újraindul az oprendszer
https://www.youtube.com/shorts...
szerintem havi egy ilyen fejenátfordulós reset mindegyiknek kellene
Biztos hogy jót tesz a bőrének 🙃
sosem mondtam hogy szarabb volt, most sem
egy nyugodtabb, ingerszegényebb kiszámíthatóbb élet volt, ahol bátran tervezhettél előre évtizedeket
aki nem itta el a fizetését az tudott előre haladni a gyári melós pénzből is, bár itt megemlíteném hogy ehhez az is hozzájárult hogy sokkal kevesebb mindenre lehetett a pénzt elkölteni
de
nekem csak a 80as évelből vannak emlékeim, előtte állítólag sokkal rosszabb volt a helyzet
amúgy az hogy van 2-3 autó a családban meg minden szobában tévé, meg lapostelefonok stbstb az jó dologg lenne, de mégsem az mert ha kibasszák az embert a melóból akkor nagyjából 2-3 hónap alatt összeomlik az egész élete
tételezzük fel hogy pont úgy élnek ahogy szeretnének, akkor miért baj nekik hogy dugó van? miért baj hogy egy sáv ugrik a bicikliseknek? hiszen ők is szeretnének közlekedni
aki kocsival szeret dolgozni járni az viselje el hogy dugóban ül, ilyen egyszerű
volt munkatársam szigetszentmikósról csepelre nem ért be egy óra alatt, most már nem is értem miért panaszkodott mindig hiszen ő akart kocsival járni, nem biciklivel amivel gyorsabban beért volna még onnan is
kint is ugyanezek a problémák vannak, csak az nekünk mégis ződebb 😄merazanyugat 😄
Salzburg egy agyrém, bécsbe is egy óra volt, mire bejutottam a belvárosba, Genf szintén túlzsúfolt, Rómát inkább hagyjuk is... egyedül München faxa, ott a pálya alagútban bemegy a város közepére, ott oda lehet érni mindenhova - ott du 4 meg reggel 8 van dugó 😄
Hirtelen ezek voltak, maik eszembe jutottak.
Ugyanakkor meg lehetne nézni Pest bevezető útjait reggel 8-kor, és keresni olyan autót, amiben egynél több ember ül.... nehéz feladat lesz.
Na végre elismerted, hogy a kádár korszakban szarabb volt ráadásul sokkal mint most. 😆
Számodra értékelhetetlen okból kifolyólag ezek a madarak dolgozni járnak többnyire. Vagy szórakozni és csak úgy élni ahogy szeretnének.
Itt nem láttam sírást csak a tényeket, azért linkeltem mert van a vita a visecrédi ügy miatt ahol inkább tiltanak mint ellenőriznének és itt biza lehetne bőven aratni egy ellenőrzésnél. Érdekes a tgk-knál meg tudják olfani a kitereléseket elég sűrün mobil vizsga állomással. Amúgy pár hete kecsóra is kitelepültek a szokott gyorsulási helyszínre a vizsgaállomással pedig csak a tesco van ott lakók nem nagyon.
Meg, de konkrét esetben miért is? Máshol is pont ugyanez volt a hír.