Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szóval: Holnap este, nyolckor, a westend lovas szobránál, Laca emlékbuli:
1. Medve
2. Kykee
3. Mr. HAyabusa
4........
Sziasztok!

Én nem ismertem őt de többször írt tanácsot nekem,és ezért nagyon közvetlen segitőkésznek ismertem meg innen!Az a dúrva hogy ő aki egy rutinos sofőr nap mint nap az utakat járta autóval teherautóval,aztán motorral,nem volt az az elmebeteg tipus aki mindig mindenhol nyomta a gázt szerintem,főleg persze hogy 3 gyermeke van,és mégis pont ő az akivel ez megtörténik,tudom azt mondják a vízbe is az fullad bele álltalában aki úszni tud,de akkor is....!Ha vele történik ez akkor mire számíthat az akinek fele annyi rutinja sincs,és fele anyira sem figyelmes,persze elég egy pillanat és megtörténhet bárhol bárkivel!Emlékszem amikor éppen mindneki szidott egy autóst hogy balesetet okozott,és ő annyit mondott hogy melyikönk az aki autóval jár és sohasem hibázik,vele is többszőr előfordult hogy elaludt a volánnál,és szerencséje volt hogy sohasem történt semmi,de ha történt volna akkor ő is egy elveteműlt gyilkos lenne?!aki ismeri tudja hogy ez nem igaz!Szóval ez megfogott benne nagyon,persze ő ismerte az érem mindkét oldalát!Remélem jó helyen van már!
Én most csinálom a A-s jogsit és tervezem jövő tavassszal a motor vásárlást,de ez most nagyon visszavette a kedvemet,főleg ha ilyeneket hall az ember!Mindenki vigyázzon nagyon magára!
én még mindig abban bízok / sajna egyre gyengébben / hogy ez csak egy rosz álom ........... én sem találkoztam soha vele személyesen , csak itt , de nagyon hiányozni fog így is !
mondtatok valami sörözős billiárdos helyet a westendnél. Mondjuk ott nyolc körül?
Hol,mikor?
Növöget a hercegnő? Nemrég még eggyütt izgultunk Lacával, mikor szülni mentél... Aztán amint meglett feltett egy csomó képet a babáról
gyerekek, péntek este nem ülünk össze egy sörre?
Szia!
Akármikor kellünk itt is vagyunk meg ha kell akkor ott nálad!írj csak bátran!
Veled és melletted vagyunk!
csak egy kézzel nehéz gépelni a másikban meg a gyerkőc a tokahercegnő
légyszi ne érsd félre
Szia!


Mindenki megerősít téged abban,h igenis itt van a helyed,ha társaságra,segítségre van szükséged!
szia
Ez nem egészen így van!
Oké.Csak néha nekem kínos,hogy ez mégiscsak egy motoros oldal és nem az én mi magátéletemre vagytok kíváncsiak,hanem,hogy kinek milyen a motorja és az új kipufogoja.
Sziasztok all!

Thebear most gyüttem haza,de holnap lennt alszom!Szóval ha jössz a temetésre akkor meg tudod nézni ill hallgatni!
Most .kezdi kérdezni,hogy hol az apa mért nem alszik itthon.És csak nézi a fényképét.Nagyon aranyosan kinéztek maguknak egy csillagot,hogy az az apáé és onnan nézi őket és vigyázz rájuk.
Abban az állapotban Kriszti szerintem helyesen döntöttél!
Én nem engedném Mr.-nének a mocisást ha terhes lenne......
KérünkKriszti,hogy ne kérj állandóan elnézést!
Írj,ahogy jól esik,szabadon!
Szia!Pedig én még annyiotókat sem ismerem mint Ő,mert mióta megtudtam,hogy terhes vagyok nem mentem vele gurulni.Pedi én is mindig nagyon élvesztem.
Gyerkőcök? Hogyan viselik, persze ha nem túl tolakodó a kérdésem
Tényleg nagyon aranyosak vagytok,jólesik.Ezt tényleg csak az tudja aki átesik rajta.Másnál azt hittem én is tudom mit érez és most jöttem rá,hogy ez egész más.Nagyon szar (elnézést)érzés.
Szia Kriszti!
Senki sem orrol meg!
Ha igen akkor velünk gyűlik meg a baja!
Írj bármikor!
Sajnos én nem tudok menni a temetésre, de lélekben veletek leszek