Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt nem mondta
de kykee szombaton Pesten lesz délelőtt, ugye tudod?
Mi is,és remélem nem lesz szar idő! Figyu! Ha Almádiban vagyunk,felhívlak, hogy elkalauzolj minket a szálláshoz, ok?Ez valamikor szombat délelött várható Strandolni akarok!
tudom és várom már naon,naon!
Holnapután ott vagyunk!
Igen!
Ez megható volt...
Mióta megtudtam, hogy mi történt Lacával, nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe Ő és a Családja. Látom magam előtt a fotókat, és nem találok rá magyarázatot.
Nem voltam még veletek túrán, (időhiány miatt) csak a fórumot látogatom. Nekem is van két családom, és ...........
Nem vagyok egy PC zseni, de megpróbálok feltölteni ide két szép számot.
Alex Tamás: Csak a jók mennek el...
Zámbó Jimmy: Csak a jók mennek el...
Ha nem sikerül, töltsétek le a netről, és miközben hallgatjátok.......gondoljatok Rá!
Lacát csak a fórumról ismertem, de azt a bizonyos szilvásváradi fagylaltot lehet, hogy nálam fogyasztotta.
Hát ilyen kicsi ez az ország.

Laca! Vigyázz a családodra, és ha marad egy kis időd, akkor akkor gondolj ránk is.
Az erő legyen Veled, és Családoddal.
GSR lovagok
Kedves Kriszta!

Őszinte részvétem! Mivel a közelben lakom, ezért hallottam a belesetről és nagyon megdöbbentet a hír, de akkor még nem tudtam, hogy fórumos "ismeretlen ismerős"-sel történt mindez. Hihetetlen, hogy olyanoktól kell megválni, mint a Férjed!

Remélem a sok negatívum után talán figyelmesebbek lesznek az autók, és a közlekedés többi résztvevője.

Kitartást kívánok Neked és Kedves Családodnak is.

üdv: nyuszikusz
Megismertelek.Most hoztuk haza. Nagyonszar,de legalább már itthon csicsikál.Sziasztok
meg syrussal.
így picit olyan,mintha itt lenne.megmarad az illúzió.
amúgy szia,én voltam nálatok kykeevel másnap.
Szia Kykee!
te mré nem dolgozol?
Sziasztok!
Szia Kriszti!
Jó munkát neked ebbe a jó meleg időbem.Ilyenkor a jó hűvős szobába lenne a legjobb.
Szia!Bocsi,de tegnap a hugom gépén léptem be ma Lacién és ezen Ő egyből így lép be és nincs szívem átállítani itt is.
Jó reggelt!
Igen növöget a maga 7 kilójával.Pont tegnap volt 3 hónapos.Tényleg mindenkinek köszönöm a segítségét.
Mármint reggel 7-től este fél 10-ig.....
Holnap is ez várható és pénteken is....
Dolgozom.
Ma is fél 10-ig nyomtam reggel 7-től..........
akko meg rohadtúl mind1 nem?
Gino, holnap jössz?
Szia Kriszti!

Véletlenül se gondold, hogy valaki is rossz néven veszi ha írsz ide!
Sőt, amikor csak úgy érzed, nyugodtan írj a topikba! Bármiről, bármivel kapcsolatban!
Nyugodtan írhatsz magánéleti dolgokat is, a GSR 600 topik "mindenevő"!
Kicsit talán érezni fogod, hogy akik itt összejövünk beszélgetünk nem csak motorokról, hanem egymás öröméről és bánatáról is, mi mindannyian egy nagy családot alkotunk és te is bele tartozol!
Nagyon szívesen látunk magunk között!
Ha bármire szükséged van, vagy ide beírod vagy telefonon megkeresel mindket és segítünk!

Üdv. a srácoknak és a Tokahercegnőnek!
hali..nem egyből gondoltam a tzr után..előbb 125-ös..aztán csak a nagymotor..