Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joccakát mentem szunyáni!
Este esetleg de!Du már meló kezd!
Holnap reggel első dolgom lesssz!
ott van a melóhely, napközbe ott vagyok. Miért, elugrassz holnap este?
Syrus!
Mikor frissíted a képet a gépről? Csak aktualizálni kellene!
Te nem is ottan lakó!?
házhoz jössz? VII. kerület István u. 23-25.
Holnap de? Merre jársz ?De csöröghetünk is!06305603806
Ha erre jársz Pesten, összefuthatnánk, szivesen meghallgatnám a hangját.Én is tervezem a beszerzését...
Sziasztok!

Rece.Nekem a hét vége felé alakul úgy a helyzetem,h a számládra átutaljam az összeget!Remélem még nem kések le semmiről!

Más:
Tegnap felkerült a vasra az új kipuff! Besz@ráááááás !Öcsi az isten!
Megnéztem a számlámról már levonták,és visszaigazolta a bank a névhez tartozó bankot(OTP XVIII.kerületi LAFO fiók)Akkor elvileg már csak idő kérdése.

Nagyon szivesen segítek bármelyik motoros barátomnak, illetve családjának, ki tudja egyszer mi is kerülhetünk hasonló helyzetbe.Sajnos az összeg nem egetrengető, de ahogy írtad a kevés sokkal több, mint a semmi.Két gyermekes anyaként, méginkább szivemen viselem Laca gyermekeinek, és feleségének sorsát,és bele sem merek gondolni miken mehetnek most keresztül.
szia ancsa, bizonyára csak a banki ügyintézés az ok.
tegnap este néztem a számlámat és akkor még csak a PP hozzájárulása volt jóváírva.
nyugodj meg, ha jó számlaszámot adtál meg ( a topikon helyesen szerepel ), akkor meg fog érkezni hamarosan.
szeretném megragadni az alkalmat és neked is megköszönni a család nevében az adományt.

valamint közzé tenni, hogy a szolnoki barátaink is meglátogatták a családot és személyesen nyújtották át a hozzájárulást.
legyenek ezek az emberek példaképei mindenkinek itt a topikon.
emberségből jelesre vizsgáztak, köszönet érte.

és mégegyszer hangsúlyozom, tisztában vagyok vele, hogy senkinek sem könnyű manapság, de a KEVÉS MÉGISCSAK TÖBB A SEMMINÉL!
Szia Ace!

Hogy hogy az első? Én pénteken hajnalban utaltam már online,a közleménybe beleírtam, hogy Laca.Remélem odaért... W.A.
uraim, aki nem tudott ma kimenni a lacáékhoz az holnap kora este jöhet velem és ginoval.
az m5 kivezető szakaszán a tesco parkolóban van a tali 18.30-kor.
sok szeretettel várunk mindenkit.
ma a steve vezetésével voltak látogatóban néhányan, holnap is jó lenne minél többen elmenni ezzel is kifejezésre juttatni együttérzésünket.
az Edit mindenkit nagyon vár, jól esik neki ha meglátogatjuk
Hozzászólás stornó
A későn érkezők (mint én) kérik a számlaszámot ismét
Az adományokat erre az OTP számlaszámra tudjátok elküldeni, illteve a temetésre személyesen is hozhatjátok, ahol a többihez hozzátesszük.
Átutalás esetén kérlek írjátok be a közlemény rovatba a Laca megjegyzést.
A számla tulajdonosa: Szegvári Zoltán
Száma: 11773188 - 04944191
kérek mindenkit ismét, hogy gondoljon a lacára, majd a három kis lurkóra.
aki ismerte a lacát, az tudja, hogy mindig úriember módjára viselkedett, mindig gavallér volt, ha voltak is anyagi gondjai a barátaitól soha nem sajnálta a pénzt.
valaki írta itt, hogy most ő következne egy körrel, hát legyen az a kör most a gyerekeké.
ne habozzatok és ne érezzetek szégyent, hogy kevéssel tudtok hozzájárulni.
A KEVÉS MÉG MINDIG TÖBB, MINT A SEMMI! ha csak ezer forintot is de küldjetek, a sok kicsi sokra megy.
Hallottam egy hajmeresztő sztorit. Aki mint én, fél az elmúlástól, annak különösen érdekes lehet.

Szereli a csávó az ifát, plató felnyitva, de nem eléggé kitámasztva. Rá is hull az emberünkre, ahogy kell. Aki hanyatt fexik alatta, átszúrt tüdővel. Emberek mennek el mellette, nem veszik észre, ő meg képtelen szólni. Órák múlnak el. Megjön a segíccség, a srác háromszor "hal" meg, háromszor hozzák vissza. És elmondta, hogy úgy volt, ahogy kell. Alagút, fény a végén. Találkozás a rég elmenttekkel. És olyasmi érzés közben, mint amikor meleg tengerparti homokban fexik az ember. Testenkívüliség. Láttya, ahogy gyúrnak a testén az orvosok, ahogy aggódik mellette a család.

Aztán túléli. És visszanyeri a tudatát. Majd elmondja nekünk a sztorit. Hogy szomorú volt, hogy vissza kellett jönni...

De, mondja, leéli nyugodtan a maradékot, és boldogan megy majd HAZA...

Én beleborzongtam, libabőrös lettem. Egy csendes, visszahúzódó srác mesélte, hosszas unszolás árán, mert azt mondta, úgyse hisszük majd, amit mond....
sziasztok,
megérkezett az első ( a sajátomon kívül természetesen) összeg a számlámra.
PP köszönöm a család nevében.
remélem te sem gondoltad komolyan azt, hogy egy tized másodpercre is veszélyben lenne a pénz helye.
és nagyon remélem senkinek de senkinek eszébe nem jut, hogy a laca gyermekeinek szánt pénzből akár egy lyukas kétfillért is magamnál tartanék.
Mindegy, lényeg, hogy ez egy király zene, és tükrözi a valót. Sajna. Ég Veled Laca
A Te verziód összeszedettebbnek tűnik. Ez az eredeti szöveg? Én csak hallás alapján mentem, és bevallom, néha még a magyar számok szövegét se értem. Meg amikó írtam, éppen nem vótam pont józan...
Üdv!

Őszinte Részvétem a Családnak és A Barátoknak!(Hihetetlen)
Én nem tudok annyit angolul, hogy ezt a dalszöveget értsem. Ezt a verset németről fordítottam:

"Ne állj a síromnál, sírva.
Nem vagyok ott.
Nem alszom.
Ezer fújó szélben vagyok.
Én vagyok a gyémánt,
ami a havon csillog.
Én vagyok a napfény
az érő búza felett.
Én vagyok a selymes őszi eső.
Én vagyok a csillag,
ami fénylik az éjszakában.
Ne állj a síromnál, sírva.
Nem vagyok ott.
A szívetekben vagyok."
Sziasztok.
Részvétem a családnak.