Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Részvétem a családnak, ismerősöknek.
Részvétem Laca családjának barátainak ismerőseinek!
Én is csak az Index fórumokon "találkoztam" vele, de már így is más érzés, mint egy ismeretlen.
Nagyon sajnálom, főleg amiatt hogy - hozzászólásai alapján - nem egy ámokfutó motoros volt, akire azt lehetne mondani, hogy "addig jár a korsó..."
Szörnyű lehet a családnak, meg a 3 kisgyereknek.
Le vagyok taglózva.
Részvétem!
Nyugodj békében Laca
RÉSZVÉTEM
Sziasztok!

Én egy másik fórumból "ismertem" csak ivecoslacát, s most olvastam, hogy mi történt vele
Ezúton szeretném kifejezni őszinte részvétem a családjának, barátainak.
Mindig, ha motoros balesetről kapok hírt, elszorul a torkom, most pedig kiváltképp....
Nyugodj békében, Laca!
Részvétem, Srácok és persze a családnak! Én csak fórumról ismertem és kedveltem, mert a normális emberek közé tartozott, akik higgadtak voltak, de nem estek az álszenteskedés csapdájába. Nagyon megrendültem magam is és a hitem a hobbimban, el sem tudom képzelni mit érezhetnek azok, akiknek személyes barátja volt, a családról nem is beszélve.

Sajnálom!

S.Atti, ha jársz erre a fórumra, Neked külön is részvét!
Lehet, ha 7-ig ideértek hozzánk. Vigyázzatok!
Akkor lehet együtt jövünk vissza?Megyek fel a tarkával ahelyszínre.negyed 3kor indulunk Veszprémből.
06 205854161= Kykee száma
Ma este kb. 7 és 8 között indulunk.
KovácsIstván úgy beszéltem kykeevel és syrussal hogy ők ma jönnek le és akkor velük megyek.
Öszinte részvétem a családnak és mindenkinek aki ismerte.Egyre aggasztobb a közlekedés én is kétszer meggondolom hogy fel üljek és motorozzam!
Anyu,mikor jöttök?
Szia Kedvesem!
ok gino, jó az ötlet
Rece!

Én is csak máskor tudok lemenni, mert a gyerekre vigyázok.
Majd összeigazítjuk és akkor megyünk együtt, akik most nem tudnak.
ahogy mgbeszéltük délután kora este várlak
Steve, sajnos én nem tudok holnap elmenni mert már eligérkeztem laminát lapot lerakni egy kollégámhoz. napok óta ki van pakolva lakásuk emiatt.
Holnap 9 órakor találkozunk a Gyáli úti Mekinél!

Tuning!
Ha jönni akarsz gyere oda!
Sziasztok

Őszinte részvétem a családnak!

Köszi, beszéltem már vele!
Felmegyek ma én is kykeevel.2 után indulunk,tehát 1 körül nem lesz ott!
Kérte,hogy jelezzem.
Fogadd őszinte részvétünket.
smsbe küldje el nekem vangy írja be ide
06305475719