Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó Reggelt Mindenkinek!
Ma meghallgattam Syrus6 pufóját! Isteni a hangja! Remélem hamarosan én is benevezek öcsihez
Jó reggelt!
SZIASZTOK !
Még nem lehet tudni,mert ma szállították át az igazságügyi intézetbe ahol majd boncolják és azzal kecsegtettek,hogy olyan 2-3 hét múlva lesz meg.És csak utána kezdhetem intézni a temetést. De próbálom megsürgetni őket,mert ez nekem se jó így!Sziasztok
Sajnos nyugodt vagyok Kriszti,mint a szomorú fűz!
Köszi!Ha kell élek vele megnyugodhatsz!
Egésznap focizol Syrus?
Elfog fogyni az a kaska lábod!?
Kriszti!
Légy erős,és kitartás!
Ha kellünk bármiben,hívj!
Holnap regel m1ek szigetszentmiklósra! (07:15)
este 8 körül érek vissza!
mikor lesz a temetés?
hali blacknet, sajnálom, hogy ilyen szomorú apropója volt első személyes találkozónknak.
minden esetre örülök, hogy megismerhettelelk, üdv rece
Szia Tesó!

Jaja, pont elkerültük egymást. :( Próbáltalak hívni, amikor a teló már nálam volt, de lemerült a végén. Nem baj, majd bepótoljuk még azt a napot. :)
Szia Blacknet!
Pénteken hívtalak,de nem vetted fel!Mikor Te hívtál,akkor meg mentünk az Edithez!
Igen,úgy mint nekem!Csak az enyém nyersebb!
Sajnos, csak most tudok itt is reagálni Laca balesetére. Csütörtökön este kaptam a hírt.
Nagyon le voltam súlytva, hogy miért mindig azok halnak meg, akiknek nem kellene. Gondoljunk Rá szeretettel és ne hagyjuk, hogy eméssze szívünket a bánat. Csak a szépre szabad emlékezni. Például arra, mikor Lacát hecceltük, amikor megkapta azt az óriási fagyit Szilvásváradon, hogy nem fogja tudni megenni. Vagy akkor, amikor életem első GSR -es túráján veletek voltam a bejáratós motorommal és Laca ellátott jótanácsokkal, sereghajtóként vigyázva ránk. Különösen sokat köszönhettem neki, mert bármikor akadt problémám, önzetlenül segített, bár ez utóbbi innen a klánból mindenkire igaz. Sajnálotos, és érthetetlen ami vele történt.
Nyugodj Békében Laca!
Az csak úgy látszik,me oldalsztenderen van!
Mintha a bal oldali alacsonyabban lenne!
Syrus6, majd foglak hívni, valamikor megnézem a kipuffot, a ami nap nem jó.
Megvolt a 6000-es szervíz. Előre 15-ös lánckerék ment. Érezni nagyon hogy jobban húz a drága..
ismét bemásolom, hogy aki nem látta, tudjon róla:

Az adományokat erre az OTP számlaszámra tudjátok elküldeni, illteve a temetésre személyesen is hozhatjátok, ahol a többihez hozzátesszük.
Átutalás esetén kérlek írjátok be a közlemény rovatba a Laca megjegyzést.
A számla tulajdonosa: Szegvári Zoltán
Száma: 11773188 - 04944191
Gondoljatok rájuk!
szazsz ancsa, akkor ez megint kútba esett, mint a motorkiállításon, hát ez van.
nembaj majd egyszer összejön.
syrus semmi sincs későn.
ha személyesen adod át az is jó.
én teljesen önként, fogadatlan prókátorként gyűjtöm az adományokat.
csak szeretném könnyebbé tenni mindenki számára.
hátha így több jön össze.
Jól van no!
A tied is nagyon jó+szép a hangja meg minden!
Öcsi az isten!
Sziasztok! Amatőr kérdés: ha utast szállítotok,mennyit állítotok a hátsó rugón?Gyárilag 4-en van. Legutóbb próbáltam tekerni szerszámmal,de meg se mozdult. Szombaton a bánki tónál voltunk,szép hely! Üdv!
Ja 23-tól 2.-ig szabin vagyok,Almádiban leszünk családostól motorral,Kykeevel és Tarkával bandázunk! Elötte,utána várlak Zegen Ace!
Mi,hogy szebb a hangja?
Azt akartad írni,hogy MÁS,nem?
Én direkt ilyentetet akartam!Ennek finomra hangolt dúrva hangja van! De nekem ez jön be!
Igen Ace, mi vagyunk a Weide! A szervízt nálunk itt a zegi üzletben is meg tudod csináltatni,nem kell azért az Attilához menned!Csak egyeztessünk telefonon időpontot!Az üzlet száma:92/510-230 a privát számom a Kykee tudja ha kell, Ő odaadja.