Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kykee számát vki tudja ?
Őszinte részvétem a hozzátartozóknak,barátoknak az R6 Klub és az indexes csapat nevében.
Én ötkor végzek bent, utána tudok hozzátok csatlakozni. Ha még aktuális lesz, hívjatok/írjatok.
RÉSZVÉTEM
Sajnos nincs ha...

Nem tudok menni - Syrus-szal beszéltem - de a jövő héten mindenképpen megyek. Kykee és akik mennek és mindenki: vigyázzatok magatokra
Biztos nem, mert kamion elé nem hajt ki a gyökér autós, az is biztos! Motor jön? Ugyanmá, az elé simán, majd fékez...
Akkor nem tartok veled.2 körül tudtam volna szabadulni.
Részvétem a családnak...
Én ma reggel tudtam meg a munkahelyemen, és azóta én sem tértem magamhoz. Semmit nem tudok csinálni, csak lesem a híreket, vajon mit hoz még a mai nap? Közlekedési morál egyáltalán nincs már, ahogy az élet egyéb területein - munkahely, politka - sincs, sajnos. De ha Laca akkor és ott az ivecoval megy, semmi baja nem történik!
Sziasztok!

Elintézem a teendőmet és idulok fel!Ki jön velem?smsben üzenjetek mert motorral vagyok!Legkésőbb egyre az Őrs vezér téren leszek a Sugár parkolójában!Syrus addigr agyere oda,meg aki tud!Köszönöm!
kykee
Én csak most tudtam meg ezt a szomorú hírt.
Nagyon sajnálom, és őszinte részvétem a családnak
Döbbenet...
Őszinte Részvétem......
Gino a kamionos esethez pedig anynit szeretnék mondani nincs benne igazam amit mondok de sajnos hajtani kell nekik mert nem fizetnek lósz*rt se ha pedig az árakon emelnek akkor már egyből egyet értenek
+ van ez a tachográfos rendszer ami még az egészet megbonyolítja és minden ki próbálja a legojbbakat elő teremteni a családnak én úgy gondolom .... amúgy 90nél kell tiltani ha csak nem egy kapcsolóra rá kötötték azt hogy kiveszi a szabályzást de akkor az fekete fuvarnak kellett lenni mert akkor nincs korongja ...
Sziasztok!
Ma reggel olvastam a Doki sms-ét amit tegnap éjjel küldött a Lacáról. Úgy mellbevágott hogy csak álltam és néztem a kezemben a telefont... Egyből én is arra gondoltam, hogy NEM, EZ NEM LEHET, nem hiszem el! - De mivel ezzel senki nem viccel, rádöbbentem hogy igaznak kell lennie.
Kétszer túráztam Lacával, sokat beszélgettünk, végtelenül jószándékú és vidám embernek ismertem meg,, imádtam a stílusát, a humorát.
Laca! Emlékeinkben megőrzünk, nyugodj békében! Mély, őszinte részvétem a családnak, szívem szakad meg a három picurért akik apa nélkül nőnek fel...
Sírni tudnék, teljesen el vagyok keseredve. Imádok motorozni, de már egyre jobban félek... Ennyi állat közé hogy menjek ki, netán hogy vigyem magammal a feleségemet, vagy kislányomat aki szintén imád motorozni?
Na pá... Holnap megyünk a Dokival szülinapozni, hát nem tudom mi lesz a várva várt nagy bulizásból, piálásból... Max bánatunkban...
KovácsIstván ha megoldható lenne hogy a mekitől a Kiskunlacházi Mol kútra el gyertek értem akkor én is elszeretnék menni a helyszínre mert azért úgy nagyából ismertem. de én is tegnap óta gondolkodom ezen ami történt és nem tudom felfogni hogy pont ő mikor láttam motorozni hogy rutinosan ment
Nem szoktunk elmenni arra a találkozóra,de a következő hétvégén remélhetőleg odaérünk...remélem...már tiszta hülye vagyok, nem merek ígérni.
Most nem jöttök a HD-találkozóra Alsóőrsre? Habár a történtek után azt mondom: elég veszélyesnek tűnő vállalkozás! Puszi:Ága
Kézcsók agaboga!

Én tegnap este óta nem térek napirendre.
Semmi nem aludtam, csak forgolódtam és bámultam magam elé görcsbe rándult gyomorral.
Ma olyan vagyok itt a munkahelyenem, mint aki nem beszámítható.

Ez igazán szőrnyű és igazságtalan!

Mostanában valóban "harctérré" vált a közúti közlekedés!
Amelyből vagy győztesen vagy vesztesen kerülünk ki.
Olyan, hogy udvariasság és előzékenység már réges-rég nem létezik.
Senki nem kér a közlekedőktől semmi plussz dolgot. Csak annyit, hogy azt tarsák be a közúton amit elfogadtak a jogosítvány megszerzésekor! (KRESZ)

(Ma reggel előttem, tőlem 3 méterre húzott el lakott területen egy nyerges kamion kb. 100-al a 10 másodperce piros lámpán át! Bele sem merek gondolni, mi lett volna ha (teljesen szabályosan)elkezdek kanyarodni...... )

Dúúúúúúúrvaaaaaaaaaaaaaaa!


Üdv: Gino
Szia Agaboga!

Mi is megyünk le jövő hétvégén Kykeehez, remélem találkozunk, addig is puszi
Őszinte részvétem!
Gyerekek! Ez szörnyű! Mindig olvastam a Laca hozzászólásait, olyan, mintha ismertem volna. Mikor reggel Kykee üzenetet küldött, hogy olvassam a fórumot, mindenre gondoltam, de arra, hogy újabb motoros halálhír van, arra nem. Őry Istvánt /CB/ 15 éve ismertem személyesen, olyan, mintha a második fiam lett volna. Titeket, akivel néha szót váltottam,- Gino, Maci, Tarka, Ricardo...... Nagyon féltek mindenkit! Hiába a rutinotok, az elővigyázatosságotok, ezt előre nem lehet kiszámítani. A Maci is még jó, hogy így megúszta! Hiába is írnám a puszta sablonos szöveget, hogy vigyázzatok magatokra!
Semmit nem ér, mert mások hibájából halnak meg a vétlen motorosok, pusztán azért, mert nem véd egy karosszéria!
Kykee! Ma este megyünk le!
Részvétem a családjának és az ismerőseinek.
Részvétem....................miért van ez a sok baleset? Lassan már félek motorozni........
Most beszéltem Kykeevel még ma feljön Pestre,és kimegyünk a helyszinre!Nemtudom,h lesz-e erőm,erőnk a családhoz is elmenni
Nemtudom,h a mainap folyamán "tervezte"-e vki?
Jó lenne találkozni.Igaz még nem tudom,h mikor de 2-3óra magasságában!

Ettől függetlenül holnap is ott leszek!
Nagyon sajnálom, hogy nem tudok veletek tartani!
(egyedül vagyok otthon a gyerekkel)

Lélekben veletek tartok!