Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne mondj butaságot! Ki haragudna meg egy emberre,aki most felfoghatatlan nehéz dolgokon megy keresztül?Szerintem mindenki szivesen lát, és ha neked jól esik, ha itt elmondhatod fájdalmad, mi itt leszünk, és melletted vagyunk!
köszönöm
gyere nyugodtan, bármikor, ha társaság kell, senki nem fog megorrolni. Hívj, ha segítség kell.
engem az asszony berángatott a baleset után a kórházba. Még mindig fáj a térdem és az ujjam, amik komolyabban sérültek.
De nem a te hibád, félre ne értsd, én sem akartam menni, csak folyt a vérem.

Amúgy meg ezt nem lehet kiszámítani, ha holnap egy tégla a fejemre esik, akkor abba halok bele.
Na jó lépek mert mint már írtam ez egy motoros oldal és nem gyász oldal.Még a végén valaki megorrol rám.De tudjátok jó néha kibeszlni magamból a dolgokat olyanoknak akik ismrték és megértenek.És nem a motort és Ő hibásztatják.
Nem mondta,hogy fájna valamilye.Csak a bokáját amit egy kicsit megzúzott a motor ahogy ráesett.De semmi komoly vagy csak nem merte mondani?!Nem tudom.
először azt hittem ez valami vicc. Tegnap meg azt hittem őt látom, és mentem volna köszönni.
Én még mindig nem bírom felfogni.Minden nap eszembe jut,meg hát a lúrkók is
Nagyon megráz mindannyiunkat.
figyi, ha tudok segíteni valamiben, akármiben szólj. 30-311-3925.
Jogász vagyok alapvégzettségként vagy mi, ha valami felmerül segítek.
fasza.
És a három héttel ezelőtti után nem volt rosszul? Nem ment akkor dokihoz, jól tudom?

A súly nálam is gond, sajnos. Mondjuk kykee köztünk a leg.........izmosabb vagy mi
Nem a kor számít.
traumás sokk (ami azt jelenti,hogy mindene a lépe meg minden szerve leszakadt,bevérzett)és főér repedés és szakadás.Azt állítják,hogy a testsúly volt a fő baj,meg lehet,hogy a háromhéttel ezelőtti esésből maradt vissza valami.
főleg úgy hogy volt szerencsém titteket a múlt nyáron megismerni
megállapították a halál okát?
kitartás még egyszer igaz még "gyerek" vagyok, de nagyon rossz lehet és így külső emberként is elég rosszul érzem magam :S
Köszönöm.És igazad van.
Kitartás, így ismeretlenül is.
Ezért mondtam azt, hogy motorosnak és autósnak is kötelezővé tenném.
Sziasztok!Ehez a vezetéstechnikai tréninghez csak annyit,hogy a Laca is volt 3-szor is.Mindig képezte magát.És még is ő halt meg.Az autósok többségét kéne elküldeni,mert ők azok nem figyelnek rátok,és ez a legnagyobb baj.Holnap 10 órakkor gondoljato rá,mert akkor szállítják haza!Nagyon rossz.Na sziasztok!
az adatlapja szerint 15 éves. Mire 18 lesz már rég mást akar majd. Hagyjuk.
kykee!nézd meg a srác (madi008) adatlapját.TZR után R1?szerinted mi lenne belőle?vagy korház vagy temető
annyit szoptam mostanában, hogy összejött 34 túlórám, amit nem akarnak kifizetni. Akkor meg megbaszhatják. Elbaszták a túrám, meg két hétvégém, ez a minimum....
mindenki ssaját gázának a húzója!Miért lenne kórház?Ő sem akarna balesetet?!
a TZR után?egy r1et nehogy valami gyenge szart vegyél!elvégre a TZR annyira brutális gép hogy azután egy r1se túl nagy előre lépés!esetleg én egy turbós r1et ajánlanék jah majd viszünk virágot a korházba
de jól megy Neked!
syrus, mikor vagy itthon? Meghallgatnám a kipudat. Most két napig szabin vagyok, csak vízparton vagyok hajlandó hason fekve fetrengeni