Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Queen: Who wants to live forever...

Theres no time for us
Theres no place for us
What is this thing that builds our dreams yet slips away
From us

Who wants to live forever
Who wants to live forever....?

Theres no chance for us
Its all decided for us
This world has only one sweet moment set aside for us

Who wants to live forever
Who wants to live forever?

Who dares to love forever?
When love must die

But touch my tears with your lips
Touch my world with your fingertips
And we can have forever
And we can love forever
Forever is our today
Who wants to live forever
Who wants to live forever?
Forever is our today

Who waits forever anyway?
Sziasztok!
Már lassan egy hete is van, hogy nem olvastam a fórumot. Megdöbbentett a hír, miszerint Laca barátunk már nincs köztünk.
Őszinte részvétem a családjának. Legyenek erősek.
Borzasztó ez a dolog. De miért van az, hogy mindig a vétlen!?
Ezt sose fogom megérteni!
Üdvözlök mindenkit!

Én is az indexről "ismertem" Lacát, és nagyon elszomorított a halálhíre. Jó volt olvasni a hozzászólásait, okos és megfontolt embernek/közlekedőnek tartottam. Rendkívül sajnálom, és őszinte részvétem a családjának, az vigasztal, hogy talán elég kicsik még a gyermekei ahhoz, hogy ne rendítse meg őket annyira ez a trauma. Láttam a képüket, nagyon helyes gyerekek! Kívánom a feleségének, hogy legyen erős, és nevelje továbbra is szeretetben őket!
Laca! Vigyázz ránk fentről! Ha léteznek angyalok, te most biztos köztük vagy!
Azt hiszem, most én is kötök egy szalagot a Szuzim kormányára

Gabi
Ma megnéztük a helyszínt, és látogatást tettünk Laca családjánál. Nem találom a szavakat, ez szörnyű! Hihetetlen!
Vigyázzatok Magatokra!
Srácok! Utaltam a korábban beírt számlaszámra (sajnos csak szimbolikus összeget tudok most kigazdálkodni , mert nekem is újraépül a motorom egy perecből). Ugye odatalál a megfelelő helyre, ha a közleményhez írtam, hogy "ivecoslaca családjának"? Köszi!
Részvétem a családnak.

Most hallottam Lecsótól, mi, és kivel történt.
Borzasztó.
Amennyire elítélem az esztelen száguldást, annyira megdöbbent a vétlen ember tragédiája.
Sziasztok!
Nem ismertem Lacát,csak párszor nézelődtem ezen a forumon,és néztem az adatlapját ...nagyon sajnálom,őszinte részvétem a családjának,vigyázzon mindenki magára
Sziasztok.
Nem ismertem Lacát,csak párszor beszéltem vele itt a fórumon.
Szomorú és megdöbbentö ami vele történt.
Őszinte részvétem a családjának!
Mindenki nagyon vigyázzon magára!
Van a Queen-nek egy király zenéje:

There"s no time for us,
there"s no place for us
What is this thing that builds our dreams but slipps away from us
who wants to live forever
who wants to live forever
There"s no chance for us
it"s all decided for us
this was his only one sweet moment set aside for us
Who wants to live forever
who wants to live forever...

one live must die.....

vagy valami ilyesmi. Ez akkor szól, amikor a Macleod nője meghal a hegyekben. Én szó nélkül figyeltem
Hat bazmeg ezt mar nem hiszem el.
Mostanaban ritkan jarok itt mer sokminden osszejott, feljottem ide egy kicsit irigykedni a szervezodo turara, merthogy en nem tudok menni holnap alsoorsre, mert indulok nyaralni, erre ilyen hirrel talalkozom...

Elkepeszto.

Pedig meg jottem volna lacanak egy visszahivassal :(
Ez mar nem fog megtortenni...

reszvetem...
szintén....
Egyébként eljutottam odáig, hogy közúton csak addig motorozok, míg kiérek a terepre...
Ez érdekes ez a fekete szalag dolog. A kocsim belső tükrén lóg egy, a tavaly márciusban autóbalesetben elhunyt kollégám emlékére. A kavám bal tükrén is volt egy, míg el nem adtam, egy 2005-ben halálos motorbalesetet szenvedett gyerekkori barátom emlékére. Ezek talán egy kicsit visszafogják az embert az eszetlenségtől is
Én már 2007.03.31-óta fekete szalaggal motorozom....
Szavakba nem tudom önteni mit érzek most. Nem ismertem se Lacát, se a többi motoros embert aki idén motorbalesetben elhunyt, de ez ami már idén elkezdődött, szerintem csúcsokat dönt. Mondhatni lassan vadásznak az utakon a motorosokra...

Csak az a baj, hogy legtöbbször a vétlen húzza a rövidebbet, és mindíg azok akikre utoljára gondolnánk.... Döbbenet, és bánat, ezek a megfelelő szavak.

Részvétem Laca Családjának, és mély tiszteletem, hogy ilyen erősek tudnak lenni, nagyon sokan nem bírnák ki ezt!

Ma fekete szalaggal motoroztam, sugallva, hogy ráébrednek talán az emberek, mi folyik a közutakon, de legalább tisztelet, és örök emlék ami megmarad!
hát sajnálom hogy így kellett megismerkednünk mi is egyben haza értünk szerencsére, de amikor ott vártunk akkor az a corsás se volt normális amit csinált. Remélem legközelebb normális körül mények közt találkozunk. vigyázzon minden ki !
Részvétem a családnak ......
Volt, hogy valamelyik fórumon poénkodtunk, kinek van nagyobb... Aztán feltolta az Ivecoja képét, ő nyert. Kábé ennyi, meg az adatlapján néztem a srácait. Én is családos vagyok, így nagyon lesúlytott, így ismeretlenül is. Legyen Neked könnyű a föld, Laca!
Sokat nem tudok hozzászólni....

Részvétem a családnak!
Részvétem!
Ha bármiben tudok segíteni,kérlek hívjatok nyugodtan!
Legyen erős a család,és kérnélek benneteket,hogy segítsünk amiben tudunk!
Kykee!Msn?
Vagy kivel tudok beszélni?
Mi a picsa van?
Nem hiszem el! , ,
Miért?,miért?Miért van ez?
Megérkeztünk Lacáéktól!
Értelmetlen és rettenetesen sajnálom!
Mindenki nagyon figyeljen, mert rengeteg az idióta az utakon(tisztelet a kivételnek)!
Most értünk haza kykeevel Laca családjától, a helyszínen gyújtottunk mécsest,syrussal-tuninggal és csapatával, és 1 szál szegfűvel emlékeztünk meg róla,szörnyű,hogy ilyen körülmények között kellett megismerkednünk,gyönyörű a 3 kisgyerek.....
Nagyon sok erőt kívánok a családnak................................
Sziasztok!
Szomorú hírre jöttem ma ide , nyugodj békében Laca, a családnak erőt kívánok a túléléshez. Ancsa anyukája vagyok)