Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Semmit nem aludtam. Egyszerűen nem fogom fel, hogy elment a Laci!
2-3 naponta beszéltünk mindig telefonon, olyan jókat dumáltunk.........

Szörnyű!
Ezt nem hiszem el...
Nem tudok magamhoz térni!

Rece! Mindenben egyetértek és segítek!

Holnap 10 órakor kéne találkoznunk a Gyáli úti Mekinél és kimenni a helyszínre, meg bemenni a Lacáékhoz.
Piszok nehéz lesz, de mást nem tehetünk.

Azt is kérem, hogy Őri Pistáról se feledkezzünk meg, hiszen eredetileg szombaton az Ő balesetének a helyszínére is vittünk volna virágot.
Én még szombaton lemotorozok Almádiba.

Végtelenül nagyon szomorú, hogy lassan arról fognak szólni a túrák, hogy halott barátainkra emlékezünk. Az emlékezés viszont a minimum amit meg kell tennünk, bármennyire is fájdalmas!
Sziasztok!

Egész éjjel csak forgolódtam, és mikor felkeltem hirtelen arra gondoltam, hogy csak rosszat álmodtam,és ez az egész nem történt meg.Számomra is olyan felfoghatatlan.Kívánom Laca családjának, hogy legyen ereje elfogadni az elfogadhatatlant,és amiben tudunk mi is (TLklub) segítünk.
Már elég régen nem látogatom a topikot, vélhetően ezután még ritkábban teszem.
De kérek mindenkit, hogy az ilyen "agyonverjük a nőt" meg az ehhez hasonló szövegeket mellőzzétek.
Nem hiszem, hogy a Laca ennek örülne. Bár én sem tudok többet a körülményekről mint ti, de az biztos, hogy nem szándékosan tette, amit tett. Ezzel senkin nem segítetek. Gondolkodjatok pozítívan és a fölös energiát a segítségnyújtásra áldozzátok.
Az adományokat erre az OTP számlaszámra tudjátok elküldeni, illteve a temetésre személyesen is hozhatjátok, ahol a többihez hozzátesszük.
Átutalás esetén kérlek írjátok be a közlemény rovatba a Laca megjegyzést.
A számla tulajdonosa: Szegvári Zoltán
Száma: 11773188 - 04944191
Gondoljatok rájuk!
Részvétel a családnak! Személyesen nem ismertem Lacát, de itt a fórumon sokat beszélgettünk. Megdöbbenve ülök a gép előtt, nem akartam elhinni a hírt..Ismét egy értelmetlen halál..
Laca nyugodj békében!
Uraim!
Nehéz szavakba önteni, hogy mit érzünk ilyenkor.
Nem tudtam már tovább aludni annyira fölzaklatott ez az eset. Gondolkoztam, hogy mit is tegyek és a következő jutott eszembe.
Mint tudjátok a Laca három gyönyörű ártatlan kis árvát hagyott maga mögött, ha valaki érez egy kis részvétet és megteheti, annak fölajánlom, hogy a temetés napját megelőző napig beérkező összegeket összegyűjtve a Stevevel átadjuk a családnak. Remélem Steve egyetértesz velem. Nem az összeg számít,hanem a gesztus. Kérlek titeket, hogy sms-ben és telefonon is értesítsétek azokat akiket ismertek.
részvétem. A hülye nőt meg agyonverjük.
Nem akarom elhinni,h abba a kereszteződésben ki tudnak elé így menni!Belátható útszakasz!
Én is szinte minden nap elmegyek ott,hát így nagyon nehéz lesz!NEM IGAZ,NEM LEHET IGAZ!
De jó lenne,ha csak 1 rossz álom lenne!
- - ezt nem akartam oda
Őszinte Részvétem!
Köszönöm!
Őszinte részvétem!
Őszinte részvétem a családjának és nektek a barátainak.
Sziasztok!Én az Ivecoslaca felesége voltam,sokan ismertek és mindenkinek nagyon köszönöm!A történteken már nem lehet változtatni!SAJNOS!Főleg,hogy itt a 3 pici gyermek ,ezt az érzést nem kívánom senkinek.Elnézést akit nem én értesítettem,de csak azt tudtam aki az én telomba benne volt.A lacién elértek.Az 51-en történt a Szigethalmi kijáronál Ő jött volna haza egy nő pedig ment volna Pestre és kifordult elé.Mondván nem tudta a motor sebességét bemérni.A Laci 70-el jött és olyan 20.al ütközött.A korházba szállítás után halt meg(még mindig nem fogom fel)még ott is beszélt eszméleténél volt csak a mellkasában az aorta elpattant és volt egy fájdalma ,elvesztette az eszméletét és már nem tudták visszahozni.Puszi mindenkinek.Ha holnap jöttök vagy valamikor légyszíves gyertek be.(ő is így szeretné).Mindenkit nagyon szeretett akivel együtt gurult.
Néha ide is beléptem, és beolvasgattam, mert jó kis társaság jött itt is össze. Ahogy olvasgattam, Laca volt az egyik főkonkoj, a fórum egyik mentora!
Nyugodjon békében!
Igen. Nagyon jóban voltunk. Egszerűen nem fogom fel................
Itt ülök, ki van tágulva a szemem, görcsben a gyomrom és csak bámulok magam elé......
Kérem szépen ha bárki tud valamit akkor közölje hogy hol történt még holnap d.u. 2 előtt mert akkor viszünk mécsest + virágot nincs messze meg ez azért szerintem alap dolog részemről … temetésre azért nincs pofám elmenni mert annyira nem ismertem meg ott család szokott lenni de így megemlékeznénk
most olvasgattam a motorinfo oldalán a média által koncként véresre csámcsogott motorosbalesetről amit írtak és a hozzászólásokat.. nem vidám téma.. de mikor ide beléptem és olvastam mi is történt hát a szívem facsarodott ki.. el hinni sem akarom hogy ez megtörténhetett.. őszinte részvétem a családnak..
Laca nyugodj békében......
Gino te még mentél a motorjával is ha jól tudom meg elég jobban voltatok.
Szia kutyus!

Köszönjük az együttérző szavakat!
Sziasztok!
Ritkán írok ide, de most sajnos muszály!
Őszinte részvétem a családnak és a barátoknak!
hát ez szörnyű Részvétem vigyázzatok magatokra