Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

unatkozom!Magammal levelezek
Sziasztok!
Engem már nem szeret senki!?
Szia Ricardo!
Szia Gino!
Sziasztok!
Nem veszem tolakodásnak,mert 2 fiam van és így nincs szép lányos ruháim.És az mindig jól jön.Előre is köszönöm.
Jó az M6-os is......
egy 5ös bömös. na az suhan. de egy Öcsi tuningos gsr, aaaz üvöltve tép el az ember mellett
Én is csak videjón láttam, meg a múltkor suhant el mellettem a Nosztorin.
Na most mit szólsz? A forgalomban.. a hülyéje... egykerón! Csak a francos bukósisak miatt nem lehet beazonosítani őket. De ha egyszer rajtakapom, -illetve valahogy utól is kéne érnem, - ráütök egyet a fejére, rá én!
Szia Bonobo! Biztos nem fogod engedni, és nem is szabad rossz néven vennie! Amikor mi vizsgáztunk a nagyobbik fiammal B-re, a férjem volt az oktatónk, - akkor még volt ún. családtagos oktatás - és a jogsi megszerzése után addig nem mehettünk egyedül, míg nála is le nem vizsgáztunk. Ez nekem több napba tellett, mert mellettem ült, bárhová mentem, - amúgy ő taxizik, most már éppen 32 éve -, és amíg nem látta úgy, hogy minden oké, addig ott ült az anyósülésen. (Közben egyre erőteljesebben kezdett őszülni.)
Úgyhogy nektek is sok "együtt vezetést" kívánok, és akkor rendben lesz minden.
Jó, rendben! Én holnaptól jelentkeztem bázisugró kiképzésre, tök jó sport, emeli az adrenalinszintet rendesen. Nincs korhatár! Majd vigyázok magamra, illetve az ernyő mindig időben fog nyílni, ha mégsem, akkor így jártam. Pusszancs!
Szia Kriszti!
A feleségemmel beszélgettünk és felvetődött,hogy nálatok is van egy kislány.Remélem nem veszed tolakodásnak,de a mi családunkban az a szokás,hogy a nem használt dolgokat tovább ajándékozzuk.Nekünk vannak olyan ruciaink amit vagy nem is használtunk vagy max 2 szer volt a picin.Arra gondoltunk,ha nem sértünk meg vele felajáljuk Neked a lehetőséget,ugyanis nálunk jelenleg nincs kinek odaadni.
Bonobo
Először a seggemet dícsérted, majd édesen becézgettél és a mellbimbóimat csalogattad elő! Persze h emléxem, igazad volt és van. Megyek szétütüm a női részleget itthon mert nem bírnak magukkal!
Biztos,hogy nem!
Szia agaboga!
Az autós képzés jelenleg úgy működik B kategóriára,hogy minden vizsga előtt 12000 ft.-le kell szurkolni az oktatónak.Ezek után már bármit csinálhatsz csak ne menj át egy emberen se.Tapasztalatból beszélek,a feleségem most vizsgázik B-re.A Pesti forgalmi vezetés eddig neki kb.2-3 óra volt és a héten vizsgázik.Szerintetek fogom ezekután engedni egyedül vezetni a kezdetekben a 1/2 éves kislánnyunkal a háta mögött?
Bonobo
Mindjárt Bolyon vagyok,csak nagy a forgalom.most is itt állok az úton egy marha miatt.Addig előkaptam a laptopot!
Mit mondatm neked mikor taliztunk? ? ? ? ? emlékezz vissza!
Ahogy érzed,de elötte csörögj!
Bázz Kykee a vérünk egyezik baszottul!
forgalomban?fúúú a hülyéje!Ilyet!kiaz?
hmmm?
Anyu,múltkor is alig bírtam veled úgy szét akartad csapokdni a tagot a parkolóban.Nem beszélve,mikor mögöttem űltél akkor is 2 tükröt leütögettél.
Köszönöm, hogy még Te nyugtatgatsz, de hiába vigyáz magára, ha más nem.
lesz akkor valami ruccanás szombaton? ha előtte lemegyek, akkor azt holnap este vagy csak pénteken tudom megtenni
Agaboga!
Édesanya,tudom hogy rettegsz,de ha rajtam múlik akkor a vállam sem ér a földhöz csak a koptató!Úgy ülök fel mindig a kutyulira,hogy a Kittyre,rátok gondolok,meg arra hogy ma este is én fogom lehúzni a börruci zippzárját és ebből nem engedek!Van egy babonás mozdulatom ami őrangyalként van velem,míg gurulok!
Ezt félrer téve szeretnék minden nap motozni és nem a kórházba feküdni vagy a föld alatt!
Ha mégis megtörténne akkor is boldogan halok meg mert a hobbymból mentem a halálomba amit én vállalok is és ez megtiszteltetés lenne nekem!
Erre azért a közeljövőben nem kerül sor!Csak leírtam,ha már itt tartunk!Nagyon szeretlek titeket!
kykee
én nem is ismerek olyat aztán senkit sem. nem én :)
Ebben teljesen igazad van! Én is allergiás vagyok rájuk, pedig az én korosztályom. Azt hiszik, hogy elsőbbséget élveznek mindenhol, pusztán a koruk miatt, pedig a kor - akár fiatal, akár idős - nem érdem, csak állapot. De tudok olyan 26 évest is, aki helyett én álltam ki a telken a kocsijával, mert nem tud tolatni. És jogsija van, B kategóriás! Akkor a képzés, ill. vizsgarendszerben is valami óriási hiba van!
Én is kiakadok, amikor a környezetemben a sok együgyű a motorosokat szídja, minden balesetért őket okolja, ugyanakkor csak hét végeken ül kocsiba, akkor is bénázik. Nem egy ilyenről tudok, és nem lehet őket meggyőzni. Le fogok csapni minden szabálytalankodó autóst, az biztos! De mit csináljak a forgalomban egykerekező motorosokkal?