Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia vigipapa!
Hogy vagy?
F4. Most árulja.
Mellik? F2? F4?
Most nem, de előtte volt, és egy ilyen CBR-e is.
Nem.
Miért neki is SP-je van? :)
egyébként igazad van. Csak sajnos kocsiban nincs A korlátos.
Mondjuk én visszahoznám az A korlátlanban az alkalmasságit is, ha nem volt előtte A korlátosa.
nem arra mondtam, hogy Majrés vagy, hanem hogy egy másik fórumon nem Majré-e a nickked
Nem vagyok majré.de nekem senki ne mondja hogy egy 18 éves "fiatal ember" éretten tud gondolkodni,vezetni stb... Természetesen vannak kivételek, Ők erősítik a szabályt...
A vezetéstechnikai tréning nem hülyeség amúgy!
nem te vagy Majré?
most nézem, még csak 15......nem baj.
Mitől lenne jjobb, ha felemelnék? Attól még ugyanúgy halnának a népek. Én egy vezetéstechnikai tréninget tennék a jogsiba, motorosnak, autósnak egyaránt.
Remélem hamarosan fölemelik legalább 25 évre a nagy "A"-t....
SZIASZTOK !
Hali Vigipapa , üdvözöllek e szomorú események közepette .
Szomoruan olvasom ezeket a sorokat. Részvétem a családnak!
Idézem, a felesége Kriszti szavait:

"Sziasztok!Én az Ivecoslaca felesége voltam,sokan ismertek és mindenkinek nagyon köszönöm!A történteken már nem lehet változtatni!SAJNOS!Főleg,hogy itt a 3 pici gyermek ,ezt az érzést nem kívánom senkinek.Elnézést akit nem én értesítettem,de csak azt tudtam aki az én telomba benne volt.A lacién elértek.Az 51-en történt a Szigethalmi kijárónál, Ő jött volna haza egy nő pedig ment volna Pestre és kifordult elé.Mondván nem tudta a motor sebességét bemérni.A Laci 70-el jött és olyan 20-al ütközött.A kórházba szállítás után halt meg(még mindig nem fogom fel)még ott is beszélt eszméleténél volt csak a mellkasában az aorta elpattant és volt egy fájdalma ,elvesztette az eszméletét és már nem tudták visszahozni.Puszi mindenkinek.Ha jöttök vagy valamikor légyszíves gyertek be.(ő is így szeretné).Mindenkit nagyon szeretett akivel együtt gurult. "
mondjuk GSR-en is fel tud tekeredni egy fára, de a gsr alacsony fordulaton jóval barátságosabb, az r1 meg fordulatéhes.
miért, vegyen tl-t első nagymocinak?
Sok hülyeséget hallottam már,de ez egy MARHASÁG!
Sajnos nem. Tájékoztas léci.
Szevaaaaasz vigipapa!

Mi újság veled? Jól vagy?
Gondolom, tudod mi történt ivecoslacával.
Attól függ, mire akarod használni!
Sziasztok Klán tagok!
tarka, hagyad most 300ft nem csap a földhöz csak majd mennyetek el a temetésre mert én sajna nem tudok
ha meg akarsz halni akkor R1. Ha esélyt akarsz GSR.
halika.. azon gondolkoztam hogyha 18 évesen lerakom a jogsit korlátlanra akk milyen motort érdemes venni ? 2004 Yamaha YZF-R1-et vagy 2006-2007 Suzuki GSR 600ast ?
madi..
szasz tuning,bammeg elfelejtettük rendezni a virág árát.