Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok all!
Steve! a Kutyuka még megvan,mert az illető nem jelentkezett még !
Szóval a Nagykanizsai túra részemről rendben,ha nem lesz velem a lányom!
Syrus ez a kipu tök olyan mint az enyém! Hol csináltattad?
Öcsi you are a animal
Jó gyúrást kivánok hozzá!
Még gyűjtenem kell egy kis erőt (Ft, Ft, Ft...)!
Ezek után nem is kételkedem benne!
Gondolkozol rajta?
Azt hiszem erre mondják, hogy mestermunka!
Grat!

A Mester szerint a GSX-re is tud megfelelő "dobocskát" gyártani!
Szia Abdul!
Nagyon jó a hangja!Annyira nem hangos mint a Kykee-é,de szerintem(+a Tarka is aztat mondta) szebb hangja van! Nem annyira nyers!
1 óra alatt felrakta,de utána elugrottam a Kykee-kel 1 üditőre,aztán gurultunk,standoltunk,fagyiztunk és kb éjfélre itthon is voltam!
Üdv Syrus6!
Szép lett nagyon, a hagja is olyan, mint Kykee-é? Végül mikorra készült el? Még lent vacsoráztál?
A képek amit igértem!
sziasztok,
érkezett ismét néhány utalás, köszönet érte.
senki ne kérjen elnézést azért, ha nem utalja át a teljes fizetését :-) nemm is elvárás ez. bármennyit is küldtök, az mind mind segítség és én személy szerint is hlát érzek ezért.
az ilyen esetek visszahozzák a hitem az emberekben

ancsa ha ti vagytok a "WEIDE", akkor megjött és mégegyszer köszönöm.
hamarosan meglátogatlak ha még az attilánál dolgozol.
mennem kell kötelező szervizre és onnan már csk egy ugrás a sugár vagy izé zeg :-)
Jó reggelt!
Még mindig felfoghatatlan ez az egész... Rece köszi a kezdeményezést, a héten megy az utalás vagy legkésőbb a végső búcsún. Laca volt mindig, aki az első köröket fizette..., ez a legkevesebb, hogy mindenki egy kicsivel támogatja a családot. Főleg miután személyesen is találkoztam a három gyerkőccel.
Annak viszont örülök, hogy szombaton nem a hazautat választottam, hanem azt, hogy normális tempóban, szinte forgalommentes úton mentünk le a Balatonra. Kellett...
Üdv,
Abdul
Az utalást én is megejtettem Laca családjának!
565 km-t gurultam a hétvégén.
Bár vasárnap egy jó kis zápor is elkepott, azért jólesett a motorozás.

A nagykanizsai túrával nem tudom mi lesz?
Kykee-nek elvileg már nincs motorja, én meg elutazok szerdán és 29.-én jövök haza, tehát szervezni nem tudok semmit.
Azért remélem menni tudok, persze ha lesz még rajtam kívül is jeletkező.
Addig még a 6000-es szervízt is meg kell csináltatnom.
Jók lettek a képek Tybee-kém!
Jóóóóóóóóóóó reggelt Motorosok!
Jó reggelt!
Jó reggelt!
reggel nyolcra viszem szervízbe a mocit, utána csörgök...Árpád hídhoz fogok utána menni..
leléptem(helyesen írva)
Sziasztok!Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget .A sok-sok látogatót is akik itt jártak nálunk és megpróbáltak erőt adni,de azoknak is természetesen akik csak gondolatba tudtak itt lenni.(Nem kívánom senkinek ezt az érzést,ezt csak az tudja igazán megérteni aki átélt már ilyet,hogy a párját ilyen fiatalon 11év együttélés és 7 év házasság után ilyen hirtelen elveszít).Még annyi,hogy a temetés után mindenkit várok hozzánk!Na jó lelépe,mert ez egy motoros oldal és nem az sírásomra vagytok kíváncsiak!Puszi mindenkinek és vigyázzatok magatokra.!
Szia Rece!
Ez természetes!

Kicsit félreérthető pár sorod amely nekem címzett mondanivalódat követi, gondolom nem nekem szól, hiszen én már hetek óta nem szóltam hozzá a fórumhoz, így kételyemet sem fejezhettem ki szándékodat illetően, sőt mi több, én teljesen biztos vagyok benned és a jószándékodban, ennek megfelelően szó nélkül még pénteken reagáltam amint olvastam kérésedet!
Én is szeretném őszinte részvétemet kifejezni Laca családjának.
gondolkodtam azon, hogyan halt meg. Értelmetlen, hülye halál. Egy artéria megpattan....lehet, hogy ez a baleset nélkül is bekövetkezik? Soha nem tudjuk meg.
és miért a szomorú arc? Még Laca miatt?
vagyok
na, van itt még valaki?