Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem sincs gsrem és sztem nem is lesz mert én majd vmi speedet szeretnék idővel .... attól független sztem itt vannak a legnormálisabb emberek ... mert sztem te akkor még nem voltál a többi topicba van ahol aztán tényleg durva dolgok mennek ez meg sztem egy jó kis csendes, kultúrált topic. amikor mentünk szegény Lacának a baleset színhelyére és ott megálltunk sztem engem se néztek le hogy oda állítottam az 50ccmes kis hondával pedig az aztán nem egy izom gép de motorozok és az a lényeg. meg nekem így ilyen korban megfelel nincs extra kívánságom csak majd hogy később egy 600ra össze kaparjam a zsét ennyi
Szép napot all!
Rudo!
Azt hiszem ennek most nem itt van az ideje!Szerintem itt veled mindenki normálisan beszélt!Azt hogy most önsanyargatásba kezdesz,azt Laca sem nézné jó szemmel!
Kicsit önbizalommal már szinesebben látod ezt a tökéletes és baráti topicot!Itt volt nevetés,sírás,vita és kibékülés!Azért mert nincs GSRed az nem a mi hibánk,de Te ettől még ugyan úgy motoros vagy és ez számít!
De kérlek,ne ezzel akard most magdra felhívi a figyelmet,mert eléggé rosszúl jön le!De ez az én véleményem,bármikor felhasználható ellenem!
üdv ,kykee
szia dody papa,
természetesen átadom részvétnyilvánításodat a családnak és egyben a nevükben köszönöm a felajánlásodat.
Rudo!

Szerintem én sem és még sokan nem beszéltünk veled "nem normálisan"!
Igaza van Doc-nak, sokan írnak ide akiknek nem GSR-ük van. Nem kizáró tényező!
Abban is igaza van, hogy van néhány ember, aki érzékenyebben reagál dolgokra.
Tehát ők is csak azért írhattak számodra nem normális módon, mert feladtad a labdát és olyan beírásra úgy jön a válasz is.
(ahogy bekiabálsz az erdőbe, úgy jön a visszhang)

Amúgy ezt már régebben megtárgyaltuk, azt hiszem.
Gyere nyugodtan, szívesen látunk!
Jó reggelt!
Sziasztok!

Nagyon sajnálom a történteket, és mélyen együttérzek Laca szeretteivel. Sajnos a temetés időpontjában nem leszek az országban, így a család fogadja ezúton a részvétemet.
Én is találtam egy-két képet...
Rudo!
Laca is kikérné a nevünkben is ezen állításod! Sok nem GSR tulaj látogatja ezt a topikot még olyan is akinek motorja sincsen ez sosem befolyásolta azt, hogy "normálisan" beszéljünk velük. Ezért nyugodtan látogasd továbbra is, csak gondold meg mit is írsz.
Sziasztok!
Én ritkán nézek be ide (nem is igen hiányzom senkinek) nem is ismerek személyesen senkit,de amit most olvasok az nagyon elszomorít.
Laca volt az egyettlen aki itt normálisan beszélt velem.(merthogy én nem gsr-es vagyok.........)
Ha ő nincs én léptem a topikból,de ez úgysem fog feltünni senkinek.
Őszinte részvétem!
Tisztelt Rece !

Gondoltam természetesen én is az apróságokra.
Holnapi nap megy a számládra egy jelképes összeg,meg egyben az egyéb közös költségekre is.
Eddig úgy volt hogy jövök a temetésre de sajnos a szombati nap már nem tudok résztvenni.
Holnapi nap elmegyek a helyszinre viszek virágot és gyújtok mécsest a LACA emlékére.
Sajnos még mostsem tudom elhinni hogy ez vele megtörtént.
Kérlek az őszinte részvétemet tolmácsold a családnak!

Köszönöm szépen.

Üdv:
Dody
ha minden igaz én is ott leszek.
SZIASZTOK !

Soha el nem felejtem LACÁT........
köszönöm mindenkinek a sok törödést!

Haskinyomó verseny Lacával!

Sziasztok!
Biztos,hogy ott leszek!
Találtam egy pár képet,mert vissza mentem az időben itt a topicon!Inkább ne mentem volna,mert a könnyekkel küszködni egy nyilvános netezőben igen csak rossz! De vállalom!
Így van!

Most beszéltem meg vele.
Akik akarnak jönnni Hujber László/ivecoslaca temetésre, azok (2007.06.23.) szombat reggel 8 és fél 9 között jöjjenek a gyáli úti McDonald"s -hoz. Ott gyülekezünk és onnan együtt indulunk le Áporkára.
Steve most hívott - nincs net közelben. A találka 8 és fél 9 körül lenne a gyáli úti McDonald"s parkolójában, mint múlt hét szombaton.
Pirellitől Corsa Diablo!Állatt,ahogy betapad!
Kedves motoros társak!


Most értesített Kriszti, Laca felesége, hogy szombaton (2007.06.23-án) lesz a temetés!
Nincs ellenére, ha motorral felsorakozunk a temetésen.
Délelőtt 10 órakor kezdődik a temetési szertartás.
Aki jön, az 9 óra körül érkezzen Lacáékhoz, Áporkára.
Érdemes akár itt pesten találkozni és együtt lemenni. Ezt még a napokban megszervezzük, hogy hol és mikor gyülekezünk.

Nagyon szívesen lát mindenkit!

Ez a legkevesebb, amit még megtehetünk motoros barátunkért, Lacáért, hogy elkísérjük őt utolsó útjára!
Azon gondolkodom, hogy hogyan kell gondolkodni..........
Nem úgy tűnik!

Meg különben is,mit nagyképűsködsz? Phhh,gondolkodni,persze!


Én a fejemben szoktam gondolkodni....
Volt a kis öreg CBR-emen, nem volt rossz,megint abban (is) gondolkodom.
Sziasztok!

Én ugyan főleg a Fazeres forúmot olvasom, de rögtön beugrott kiről van szó.
Régebben beleolvastam ebbe a topikba is.

Részvétem a családnak!

Mindenki vigyázzon magára!
Én Continental Road Attack-ot vennék. Nagyon jókat írnak róla.
Lassan kellene vennem hátsó gummát, milyet ajánlotok? Olcsóér