Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem csatlakuzunk mi is, ha az idő engedi.....
Jön egy Yamaha ThunderCat és egy Kawa ER6-n, én szerintem megyek ha esik ha fúj, ott a helyem!!!
Szia Steve!

Remélem jönnek majd többen is! Egyenlőre a kis csapatunk: Abdul, Tybee, Rece, + én.

Srácok, ha valaki úgy gondolja, szombat reggel közösen gurulna le velünk Almádiba, reggel nyolckor találkozunk a budaörsi McDonald"s-nál! Gyertek!
Laca!
Egy Hayabusás srác nagyon veletek akar jönni szombaton! Ha gondolod válaszolj neki a motorozz.hu-n.
Csak aztán győzze majd kapkodni a busáját utánatok!!!
Bár most tényleg szép az idő és én is motorral járok melózni.
Attól tartok az esőruha nélkülözhetetlen felszerelés kell hogy legyen ezen a hétvégén is!
Azért remélem elővennünk nem kell!
Szevasz Dody!
A létszámunk stabilan 9+1 fő. Ebből következően a mennyiséget meghagyjuk a HD-seknek.
Nekünk viszont megmarad a minőség!!!!
Szia MIndenki!

Még mindíg jó idő van felénk, remélem ez az idő már kitart Szombat estig, minimum.
Üdv Kykee!

A listára én is feliratkoznék, 1000 hogy ott leszek! a listára két személyt írj fel lécci, a fiammal megyünk!
Ma jöttem Bp ről melóból az M7 en kisértem egy rakás HD t (min 200 db).
Kurvára feltartották a forgalmat.
Szerencsére megláttam egy GSR t köztük igy már teljesen lenyugodtam.


Valaki tudja már hogy a jelenlegi aktuális létszám hol tart az alapítás napján !
Na nem a kaja miat az nem kérdés !

Lehet hogy többen leszünk mint a HD ek ?
Nekem ebben a sorrendben megfelel!
ilyen egy gagyi,értékelhetetlen,pontozhatatlan,gyenge,fos,szar,hugy,tak ony napot bevétel szempontjából!lassan olyan állapotba kerülök,hogy tárt karokkal fogom neki húzni! uuuh, de rossz a kedvem,pedig kint az üzlet elött a GSR!mentem haza!üdv nektek!
A teloddal!,kicsit mint ha mélyebben ülne mint az enyémnél az eleje!
A telómmal semmi, csak poénkodtam..... Te akartad, hogy találjak ki vmit....

Az elnézés: amikor hátulról b@szod a kecskét, és elnézel a két szarva közt.....
Ne paráztass!mi az elnézést?!mi van a teloddal?Valami lóg a kamionod alján!
Hali Laca!
a kavicsra gondoltam bizony!már csak másfél nap a GSR DAY!
Különben is kykee!!!
Tudod, mi az elnézés???
Kitaláltam: úgyis gagyi mán a telcsim....
Hali Abdul!

Teljesen mindegy, ki mit eszik, vagy iszik, vagy háromméter magas, vagy 50 centi alacsony! Egy a lényeg: a GSR!!!!!! Ebből látszik, hogy van eszed, ízlésed, stb...... Úgyhogy ezzel ne törődj, összetartozunk mindenképp! Le se tudsz vakarni bennünket!!!!!!
Szia Dody!

Nekem is lökdösi a puha testemet a szél! De nálunk van erő kapaszkodni is!
Nálam is ugyanazt csinálták, mégis 28000 forint volt......lehet, hogy az olajban van a különbség, nálam Castrol R4-es került bele, literje 4000 forint.....vagy a munkadíj, ami másfél óra, laza 8000-ért......
A világnap pedig: a Balaton körbemotorozása és körbekajálása.....
Szeva kykee!

Hazaértem! Igaz fél öt körül megyek vissza.....
A felsorolt kaják úgy jók, egymásután! Nem kell választani!!!
Az M7-es 88-as kavicsára gondoltál? Ha igen, az is jó, előre is köszi!
Szép ,szép ez a DANGER oldal,de miért nincs semmi a kipufogóknál?
Laca!
sajnos változott a terv a budaörsi felgurulásommal kapcsolatban!pesztrálkodnom kell reggel 7ig,mert az asszony reggel 6ig dolgozik a büfében és 7re ér haza!negyed8 mire elindulnék,8ra nem lennék ott!(LEHET,DE NINCS ÉRTELME 200km/h tartósan)de kimegyünk elétek a pálya elejére (88km) CbPistával!elnézést!ez most komoly!talald ki hogy mivel hoz6om ezt helyre!
Sajnos foggalmam sincs ezt az oldalt csak véletlenűl találtam, és betettem ide, hogy örüljetek De ha megkérditek dannyboy-t szerintem ő tud hozatni ilyen "jóságokat" ! DANGER
Majd akkor maradhatsz el ha megmondod,hogy:mi van akkor ha nem szityál a gotyó!pontos választ kérek!aki tudja egy teletankot fizetek!
Köszi a görög salátát, de hidd el azért ennél többet szoktam enni! Majd megoldom valahogy, ez már nem akadály!
Szia Acerider!
mi a gondod?beszéld ki,ha nem bizalmas!biztosan kapsz segitséget a rossz lelki állapotod szétzúzására!tőlem tuti!