Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mármint hogy Steve pénteken indul de mi meg Szombaton.
Rece! veled hol tudnánk találkozni? -Szombaton
hát pont én is ezt akartam mondani
Szeva Rece!
Sajna én pénteken délután megyek Almádiba!
A váltó és lánc problémához nem tudok érdemben hozzászolni.
A láncon nem vettem észre, hogy bármikor is laza lett volna.
A váltóm meg a kezdetektől fogva kimondottan pontos és precíz!
Tybee,
még nem tudom, hogy melyik úton megyek Almádiba, de szerintem a Steve-vel úgyis egyezteteünk előtte.
Semmitől nem zárkózom el.
Ha gondolod jöhetsz hozzánk és együtt mehetünk tovább.
Mit szólsz az ötlethez?
Holnap majdf még ránézek a fórumra, pá veletek: Rece
Szeva Hornet,
én gyárilag szentesi vagyok, de a gyerekkorom jó részét Gyopároson töltöttem nagyapámnál.
Nagyszénáson vannak rokonaim de szégyen ide szégyen oda már a nervüket sem tudom.
Igazán sajnálom pedig biztos ismered őket.
Sőt az is lehet, hogy rokonok vagyunk.
A nagyapám a Deák familiából való a nagymamám pedig Masa lány volt. Hát akkor jó nyomozást hozzá.
Hunyán pedig lakik egy volt katona társam Pintér nevű, autószerelő meg mindenes a tsz-ben.
Egy régebbi témához kapcsolódóan: Nekem is kellett a láncon állítani, ez az ezres szervíznél történt meg. Azóta még egy ezrest mentem a motorral és tökéletes a láncfeszessége. Egyébként elég sűrűn kezelem és ellenörzöm. Láncspray-t Castrol-t használok, motorolajból pedig Motul 300V 10W-40 -est használok.
Tükör nekem is probléma, de hát ez van. Rövid toldót már néztem a Louis katalógusból (9,95euro) fekete színben.
Szerintem ez a tükör ragasztgatás nem OK!
Kis kamera meg stb az tetszik na meg praktikus is ahogy Steve leírta.
Nekem nincs még ilyen gondom én "T" vagyok még!

Nincs klikk csak úgy gondoltam a 100kg csapatra.

Miből van a Laca kabátja hogy emberét vállogatja !

Motorverseny 1seggel az nekem húzos ! Ma mentem 160 km a déli parton föl le de tök jó volt csak egy Hondás élvezkedett velem !
Ő egyedül volt én fuvarban a nejemmel aztán beuntam és egy kigyorsításnál rendeztem vele a sorokat.
Természetesen utánna már mehetett azutjára.
Csak azért hogy szokja.

Ma a váltóm egy kicsit nekem is furcsa volt két váltásnál.
Viszem az első szervizbe igaz már 1200 km körül járok.

Dody
Ezt a képet Badlac küldte!
Nagyon jó!!!
Sziasztok!

A szombati program kiválló! Remélem nem lesz esős idő.
Laca! a találkozót az M0-nál találjuk ki hogy hogy legyen /hely, idő/. Valaki más csatlakozna még itt?
Rece! te merről jössz? Én úgy tervezem hogy 4es--- 405ös--- M5--- M0 és így tovább Almádi-ig. Az M0, M7 körül találkozhatunk a többiekkel valahol!
OK Z3!
Majd próbálkozok!
hát esetleg meglehetne oldani úgy hogy a térdedre felraksz egy szíjat és ara ráragasztasz egy kiálló műanyag darabot,vagy egy utángyártott indexet (pl.gsxrhez valót) és arra ragasztod a tükröt.
Brno, augusztus 19.-20. Moto GP futam!!!
Érdekelne valakit egy ilyen túra!!!!
Engem igen!!!
JAMAL!
Ja, tényleg 130-nál nem előzhet meg senki.
Legutóbb is olyan megalázó esetem volt, hogy kb. 210-nél kibéreltem a legbelső sávot (M7 Bp. felé), erre egy 500-as kabrio Merci jobbról megelőzött. A söfőr inkább meglepett volt mint ideges, de azért ott volt a képén némi megelégedett vigyor is!
Na ennyit a 130-ról!
130 után hivatalosan senki nem előzhet meg szal maradj a belsőben ééés......... imádkozz gondolatban
Z3!
Rendes tőled, hogy máris adtál egy ötletet. Sajna a GSR-en nem áll ki az irányjelző!
Így tükröt sem lehet ragasztani rá...
Más ötlet?
JAMAL!
Köszi! Jó az ötlet, de mit csinálsz, ha jön egy BMW M6, mondjuk úgy 314 Km/h-val????
P.P.!
Gratulálok az 1000. jubileumi hozzászóláshoz!!!
Remélem a 2000. is a tiéd lesz!
óha várjál.neked nem úgy van az index nos akkor ha felteszel valami műanyag vacakot és azzal csinálod ezt meg talán jó lesz.úgy csináld hogy levehető legyén és akkor ha lejössz az autópályáról akkor bevágod az ülés alá és már nem is csúfítja el a motort,autopályán meg ugyse nézik
eccerű. ugye az idomból áll ki az index?mert ha igen akkor fölragasztasz a hátoldalára egy ilyen kis kerek tükröt 150ft/db ilyen 3cm átmérűjű asszem.az is jobb mint a semmi és nem tép le a szél sem
autópályán nem kell kijönni a belső sávból és akkor nincs ilyen probléma
Szevasz P.P.!
A tükörrel kapcsolatban néhány gondolat.
Nekem eddig minden motoromnál ugyanez volt a probléma.
Mára viszont megszoktam, hogy ha belenézek a tükörbe, egyúttal behúzom a karom könyökben és így látom amit kell. Mivel szinte minden nap járok motorral itt Pesten, a tükör használata létfontosságú, de nekem ez működik a fentiek szerint.
Szerintem minden olyan nakeden ahol a markolaton belűlre kerül a tükrök rögzítési pontja, ugyanez a helyzet. Vagy órmótlanul hosszú szárú tükröt kell felrakni, vagy próbál az ember alkalmazkodni ahhoz ami van.
Sokkal rosszabb a helyzet autópályán! Itt nagyobb tempónál kénytelen az ember a tankra hasalni. Na ebben a pozitúrában használja a tükröt valaki!
Ha kiemelkedik az ember, hogy mondjuk egy sávváltásnál belenézzen a tükörbe letépi a szél. Én már arra gondoltam, hogy erre az esetre felteszek hátúlra egy mini kamerát (13-15e forintért már vannak ilyenek) a műszerfalhoz meg egy kicsi LCD monitort. Na de ez még csak fejben létezik.
Amúgy várom a megváltó ötleteket autópályás visszapillantó használatra vonatkozóan!
Laca, Dody!
Nem klikkesedünk!
Amúgy is csak 2-en lesztek a 100-asok klubjában!
Laca, én "csak" 85 kg vagyok, de a kabátodat tutira elbírom!
Üdv Mindenkinek!
A Dody-nak már elküldtem mailben a tervezett 10.-i programot, de most ide is leírom.
Június 10.-e szombat.
- Találkozás 10 órakor Balatonalmádiban, a Piazza kávézónál (71-es út mellett). Itt ismerkedés, beszélgetés, egymás motorjában való gyönyörködés, kávézás és hasonló programok lesznek.
- Aztán 11 órára irány Alsóörsre a HD- felvonulásra (kb. 4000 motor?!). A felvonulás után kajálunk valahol. Azt majd a helyszínen eldöntjük, hogy hová megyünk.
- 15 órára ismét Almádiban megyünk, ahol lezajlik a Klán alapítási ceremónia. Ez tart ameddig tart, aztán majd meglátjuk, szeretnénk e még belefogni valamibe.
Gondolom akik egy napra jönnek 18-19 óra felé indulnának haza.
Szóval ez a program.
Azért vigyázz magadra!
Én ma(túl a 800-on) 130-nál 6.-ban nekihúztam, kb. 2 másodperc alatt 165-el mentem......naggggyon megy!

No jó éjt Nektek!