Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor kevesebb, mint egy hetem maradt, hogy felszedjek még 55 kilót jövő szombatig!
A lelkem nem sötét, jó gyerek vagyok én amíg a bukó nincs rajtam!
Szía Acerider!Békésben orosházától 10 km -re Nagyszénáson lakom!merre vagy jártas ezen a részen?
Szia Abdul!

Én vagyok! Igyekezz, 135 kilót nehéz behozni!!!!(főleg, hogy tiszta izom... )
A kabát meg rendesen beázott ma..... Az oldalzsebei és a zipzár mentén.
De azért remélem hogy a Te lelked színe nem egyezik a motorod színével, nem úgy mint az enyém!
Ha jobb szélső képen Ivecoslaca te vagy, akkor nemcsak a motorunk színe, hanem a kabátunk is megegyezik. Még felszedek pár kilót és összetévesztenek minket!
Üdv L200! Én alapból így kértem a motort és mindösszesen 8eFt-tal drágította meg a mocit (most így visszagondolva adhatták volna akár ingyen is ), szóval a szalonban a srácokat kellene megkérdezni, hogy hogyan tették rá... Biztos van ennél olcsóbb megoldás is (ha te magad ragasztod fel), de én így szerettem volna elhozni.
Jelenleg a következőképpen áll a Klán alapítók névsora:
- Abdul
- Badlac
- CB Pista
- Dody
- Kykee
- Laca
- Reet
- Tybee
- Steve
- Rece, az edig egyetlen tiszteletbeli tagunk (csak nehogy megtudják a Yamahások )
Természetesen még lehet jelentkezni!
Nem kell izgulni annak sem aki lemaradt a futamról, mert nem maradt le. Az mtv-n (Magyar TV) éjfél után, kb. 00:40 kor leadják mégegyszer felvételről, be lehet állítani a videokat újból!
Gyártom a Klános kitűzőket! Nagy munka!!!!!
Küldtem sms-t. Nem láttad???
Remélem sikerül behoznod a lemaradásod, és ott leszel Almádiban!
üdv mindenkinek, talán holnap benézek
Szevasz Péter!
Csinálom a Klános kitűződet!
Írd meg légyszíves a civil neved (erre azért van tippem), a beceneved, meg a mobil számod.
Cím: gsr.klan@freemail.hu
Köszi
Steve
na jó, hagylak dolgozni,a kedvenc lányomat mega gépéhez ülni.
több mint egy órája itt vagyok és már elfáradtam
holnap ha végre jó idő lesz akkor ezerrel fogok dolgozni
irtózatos lemaradásban vagyok a terveimhez képest
mit dolgoz???
Itt ülök, csak másik programban dolgozok.
Hali Steve, ott ülsz a gép előtt?
Szevasz Rece!
Moto GP sajnos nincs felvéve! Én már nagyon rég láttam ilyen izgalmas és vérre menő futamot!! A Rossi megint úgy gázolt keresztül mindenkin, mint kés a vajon!
A közvetítés alatt elhangzott, hogy ő a valaha élt legnagyobb motorversenyző. Van benne valami!
Amúgy nálam pihi van.
Gyártom a Klános kitűzőket. Meg 1 tiszteletbelit!
Halihó a fedélzeten,
basszaus nem elég, hogy az eső miatt félbe kellett hagynom a munkát, de még a moto gp-t sem tudtam végig fölvenni mert rosszul állítottam be a videot.
Meg van valakinek kazettán a mai verseny??
Még szerencse, hogy van net,most legalább tudom, hogy a YAMAHA (vagy rossi?) nyert.
Laca, te nem is bántottad a Hidit, de azért "elhangzottak" itt érdekes hozzászólások.
Na mindegy,fátylat rá.
Hornet600,hol laksz pontosan békésben?
Némikép ismerős vagyok azon a környéken.
Steve,mi a pálya felétek?
Sziasztok!

Ma is jól elkapott az eső.....még a "vízhatlan, víztaszító" szupergagyi cordura kabátom is átázott....
Murphy törvénye, hogy végig áztam, de az otthonom 30 km sugarú körében nem volt eső.....
Benne van a 800, de úgy döntöttem, nem húzom 10000-ig a bejáratós olajjal. Egyszer kipróbáltam, háááát.....mit is mondjak.....mikor lesz már 1600 km benne???!!!
Lehet, hogy megint túl érzékeny vagyok rá, de mintha keményebben, nehezebben lehetne kapcsolni a sebességeket!?
Rece! A Hidit nem bántottuk!!!!!!!!!!
Hi!
Moto GP-t néztétek? Nagyon durva volt!
Ez a Rossi tényleg egy fenomén! Még ha Yamahás akkor is!
steve, köszi az ajándékot kunmadárról.
ezek szerint láttatok ott motort is
most lépek és elszigetelem magam tőletek
Szép (sokkal szebb) napot kívánok mindenkinek!
Na szépen vagyunk, alig húzom ki a lábam,és máris mi történik.
Gyerekek hova lett a humor? Hova lett a jó értelemben vett cikizés?
Ez így nem lesz jó
Hornet600 mindent bele, üsd vágd a gsr-eseket ahol csak éred, csak a fejét, hogy meg ne sántuljon, "hajrá prücsök, üvöltötte Shulteis az ikrek" (előbbi csak olvasott személyeknek szólt!)
ugyanis "itt az úri közönség táncol. belépés díjtalan, kilépés bizonytalan".
Ugyan ne csinájátok mááá........
Összeveszni a Hidivel ezt nem is értem, szerintem nem adott rá okot.
Szimplán védte a márka becsületét, azt is mindíg a jó izlés határain belül (ne hagyd magad Pitkin) .
Steve, ne hagyd magad provokálni, úri embernek ismertelek meg, ne add alább.
Csak elegánsan, mint az űrhajósok. Ne hagyd, hogy kihozzanak a sodrodból, az erősebb lehet úgy is fölényes, hogy nem sértő. Te pedig simán hozod ezt a szintet, a többiekkel meg ne is törődj.
Laca, Tybee sajnálom, hogy nem tudtam elmenni veletek, de most tényleg fontosabb a házszigetelés.
Igaz az idő nagyon betartott, csütörtökön nyalogattam a sebeimet, pénteken meg káromkodtam az eső miatt. Eredmény az, hogy a szigeteléssel alaposan lemaradtam.
De jővőhét szombaton reményeim szerint találkozunk.
Péter, grat a mocihoz, csak óvatosan az első pár kilóméteren.
Úgy hallottam, hogy valami elmebajos, idegbajos, sárgacédulás vagy mittom én milyen motort vettél.
A lényeg az, hogy a diliházból szabadították a világra, úgyhogy csak óvatosan
Szerintem ezen memoáromat senki nem tudja végigolvasni, pedig a háború és békét egy kicsit hosszabb lére engedtem
Jó reggelt GSR-esk!
Megvan az 1000 hozzászólás!!
Jó ez az aktivitás!
Pedig a Rece mostanában nem is járt erre!
JÓ reggelt mindenkinek !

Szia Peti
Gratulálok a gépedhez !!! Az első km-rek hasonlóak voltak nekem is.2x okozott meglepetést,forgalombam száraz úton kifarolt a hátulja.Tehát az elején óvatosan a hirtelenkedéssel!
A HJC sisak ÁDÁM fiamé,az enyém az X-lite X-801.A ZF-9 nagyon jó ár/érték-ü sisaknak tartom.Negativum csak annyi,lehetne puhább a belseje.Az X-lite sisakomat minden tekintetben jónak tartok,ugyan majdnem 4x-res áron.
Szia Péter, gratulálok a vashoz!
Sok szép, balesetmentes kilométer kívánok vele!
Még én is bejáratós vagyok, de már nem sokáig!
Kykee!
3142 km
Te, hogy állsz???
Ja, majd el felejtettem!
Ezt a Recének hoztuk Kunmadárról!
Remélem sikerült befejezni a ház szigetelését????