Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laca, Tybee, vettem a találkozó szinhelyét és idejét.
Rece
Allah!végre egy vérbeli GSRes!megnyugtattál!viszont nekem meg mennem kell,mert vége a munkaidőmnek!sajnos nekem ilyen sz*r melóm van hogy egész nap itt vagyok a net elött és senki nem szól rám hogy fejezzem be!mert a magam ura vagyok!kiborit a GSM szakterület!tudtok valami értelmes melót ami nem ilyen szörnyű? sziasztok!
Kykee! Sajnos dolgozom nagyon... csak arra van időm, hogy beleolvasgassak a önálló monológodba!
Mindenki itt van veled, hidd el!
Sehol senki?nagyon gáz magammal topicolni!HIDI?Steve?Tybee?Laca?Abdul?Dody?Reet?Acerider?
Ho lnaptól 5 azaz öt forintal drágább lesz a benzin! majd válaszolok erre!
ebben 1edül nem dönthetek! De hát az is Suzuki! Szerintetek?
A GSX nem férne bele, léciiiii!
Hamarosan GSR VILÁGNAP! egész pontosan 3nap múlva!Steve kérlek csatlakozz az 5letemhez!
Ezen túl minden év Június 10én legyen a GSR napja!ennek a "NAGYkis" motornak miért ne lehetne olyan kúltusza mint a Harley-Davidson-nak! minden attól függ,hogy mit mennyire vesszük komolyan!megvettem tehát komolyan veszem!
Szevasz YikeSS!
Mostanában ritkán jársz erre!
Nekem nem b..sza össze a nadrág a tankot. Eddig még nem vettem észre.
Jó fajta bőrnadrág kell, az csak ápolja a fényezést!
Reet!
Budapest-Brno távolság csak 329 km!!! Most néztem meg GPS-en.
Az semmi, és végig autópálya!
Látom bemarhultatok rendesen!
Ez biztos azért van mert tegnap is elmaradt a világ vége!
2006.06.06.=666 az "okosok" azt mondták, ez ,ár tuti világ vége.
Na de nem jött be!
Mehetünk továbbra is GSR-ezni!!
Na ez a lényeg!
jól van hála istennek TE sem vagy egészen tök normális! WWW.TOKHULYE.hu-n jelentkezést várok aki nem tartja magát normálisnak!igaz weboldal még nincs de Steve-vel ezt is lebonyolitjuk!nem STEVE!?vagy ne,mert akkor HÜLYE GSR KLÁN-nak leszünk titulálva!bocs
Ahogy az egyik barátom szokta mondani:
"Nem szenvedek elmebetegségben...minden percét élvezem!!!"
YikeSS: De összebaszódott
-De már nem mert tettem a tankra fólíát.
-Azért baszódik össze, mert a por felpolírozza. (A mattot kifényesíti, a fényeset bemattítja)
-Ha nem fekete a motorod megoldható, kis polírpaszta és bájbáj matt fényezés, ha mattfekete akkor így jártál, bár a matt fólia sokat javít rajta.
-Azé nem mert ha igen akkor nem ha nem akkor igen, de ha nem akkor hanem.

Érted???
én tök hülye vagyok!söt kifelyezetten útálom ha valaki normális vagy nincs benne csepp ökör és merev mint a váltókarom!tök jó hülyének lenni!NA LEHET IROGATNI,STUFFOLÓDNI A CINKESKEDÖKNEK!
Én vagyok én, Te vagy te!
Ki a hülye, én vagy te?
Ne bánts Laca!én mindig jó voltam hozzád!feledjük egy heinekennel!
Vagy te vagy vagy pedig te? Most akkor ki van ki? Én ki vagyok??? Kivagyok... Köszönöm, én jól vagyunk, nem kell szihiáter.
Nem direktuális volt a megszólalásom feléd!NE VICCELJ! BELŐLED MOST IS CSAK 1 VAN! hacsak nincs ikertesód!de ha van is az Ő nem pedig TE,mert TE,te vagy, nem pedig ő,Ő!de van egy másik elméletem ezzel kapcsolatban,ami nem annyira vicces!Ha skrizofén vagy mint a GSR akkor ismételten Te nem mindig TE vagy amikor TE vagy TE!vagy? Vágod?
Ez szép volt!
Nektek nem baszodik ossze a tank a nadragtol?
Es ha nem, mernem, es mit tesztek ellene?
Es ha igen, mer igen?
Es ha igen, el tudjatok tuntenti, es ha igen, hogy?
Es ha igen, de nem tudjatok eltuntetni, akkor mernem?
Es ha igen, de szartok ra, akkor mer" ?
Es kulonbenis...
:)
Most nézem, mindketten tévedtünk: te is Krisztián vagy, tehát már alapból ketten vagyunk...
Akkor éljünk! Hurrá(nk), Hajrá(nk)!!!
Sziasztok!

Kykee!
Az biztos, hogy csak egy van belőled!
Ha nem volnál, ki kéne találni!
Én eddig mindig azt hittem, hogy belőlem van csupán egy darab a Földön...
Most méééééééér kellett????

áááááááááááááááááááááááááááá,DE hogy ,SZÉP EZÜST!FEKETE JÓ SOK VAN!szeretem a ha valamiből kevés van!mint például belölem!egészen pontosan 1!ezért kell magamra nagyon vigyázni,mert belőlem csak egy van,mások meg többen vannak,nekik nem kell annyira vigyázni!kicsit EGO?de csak poén!nem kell komolyan venni!vagy igen?
Én is egy csónakban ülök veled,csak nekem a PGSM nem igazolta vissza az SMSben kért autopálya dijat!
Most meg kaptam egy csekket 13500ról,ha nem fizetek 15napon belül 57500.-huf!ez hány telitank?
Csak a matrica az a biztos!kajak lehúzás az SMS!Fizetsz aztán meg jön a csekk,majd lehet menni a központjukba!nekem ez nagyon deficites!