Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pár hóÓÓÓnaP? miről beszélsz? !4 nap múlva GSR KLÁN találkozó Almádiban!
Most fuss,rohanj és vegyél egyet!Ha én ezt a Topicot olvasnám úgy hogy nem lenne GSRem valószinüleg már késziteném elő a kötelet,hogy mikről maradok le ill. ki!Gondolkodás nélkül lógatnám föl magam!
HIDI NE KÁRÖRVENDJ!
Jaja kykee, a GSR az első!!!

Mindent ver!!!! (inkább 3 hétig koplalnék, csak hogy mehessek....de ne mondd el senkinek!)
Szombaton indulók!!!

Tybeeval reggel fél nyolckor találkozunk az M0-ás szigetszentmiklósi lehajtójánál, a Shell kútnál!
Utána kb. nyolc körül lennénk Budaörsön az M1/M7 kivezetőjén a McDonald"s-nál. Ha megtisztelnétek minket, ott találkoznánk! Jelezzetek vissza légyszi, hogy ki jönne együtt velünk!

Addig is jó motorozást!
user137!
Igen a BMW is gyárilag leszabályoz 250-nél.
Persze csak addig amíg ki nem iktatják a tiltást, csak úgy mezei módon, vagy cizellált segítséggel úgy mint: Alpina, AC Schnitzer, Hartge, stb.
(1089)Mint ha egy motorunk lenne!szerintem mikor irtad hogy hol kajáljunk, én akkor azt irtam hogy hol vannak JÓ KAJÁLDÁK,föleg a Laca kedvéért!Na én is imádok FLAMÓZNI!De GSRezni meg mégjobban!
Na ez megnyugtatóan hangzik. Mondjuk nem tudom Ti hogy vagytok vele nekem nagyon furcsa volt az eleje. Rövidnek tünt. Amikor mentem vele nem mertem 7000 fölé forgatni így is ment mint a rakéta. Azt mondták a bátrabbak h 150ig semmi menetszél Igaz ez??? Mert 130nál én még semmit nem éreztem. Köszi a bárorító szavakat és elnézést, hogy belerondítok itt a szervezkedésetekbe. Lehet h egy pár hónap múlva én is csatlakoznék majd a klánhoz
Kykee!
Én is Tihanyra szavazok! Szerintem próbáljuk meg azt!
A képen sajnos nem én vagyok látható, csak étvágygerjesztőnek raktam fel a vevőjelöltnek!!!
Bocsánat!GSR KLÁN-t akartam irni!!! Kövezzetek meg,vagy kimaradok egy tankolásból
A KAJA a legfontosabb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nékem az uccsó verzió tetszik a legjobban, a Balaton körbemotorozás. Csak félek, ha Te diktálod a tempót, semmit nem látunk belőle!

De most gondolkozom: kaja minden általad felsorolt helyen!
Szeva Kykee!
Bele kell húznom, mert a végén még utolérsz km-ben!
A motorozással kapcsolatban a te szóhasználatod volt az"öblögetés".
Csak nem akartam, hogy plágiummal vádoljanak, ezért írtam oda, hogy "Kykee után szabadon"!
Már csak 4 nap!
Erről jut eszembe, a felvonulás után valahol kajálni kéne! Találj ki valami jó helyet (kb. 10 fóre)! Tudod, van parkoló, jó a kaja és még fizetni is alig kell!
Van ötleted???
Ez te vagy Steve, kerekezés közben?
én ugyan ezt gyakorlom csak az elsőn!
Steve!
Alternativák éttermekre a környéken ahol jó a kaja és elfogadható árakon dolgoznak!
1.Tihany-Ördögtanya:motorosoknak 10%kedvezmény és a tulajjal is jóban vagyok mert ő is GSMben utazi ez mellett!2.B.füzfő-Kék Öböl Finom étkek hangulatos környezet,motoros látnivalók mert a 71es út mellett van 20 méterre! 3.Káptalanfüred-Vöröskő étterem kisebb adagok a megszokottnál,de jó a hely és jól főznek!4.B.almádi-Halásztanya a találkozási ponttól 150m-re GYALOG
Én a Tihanyira szavazok! mindenhol sokan lesznek és lehet hogy várni kell!vagy ne együnk csak 1
szendvics és több motorozás! De akkor mi lesz Ivecoslacával meg Dodyval?
Még a végén 3.ba is kiemel az eleje ha lefogynak a találkozó miatt!
De lemehetünk Keszthelyre is hogy ott együnk és Siófoknak visszindúlva Almádi hogy lássa az egész Balatonpart a GSR LKÁNt!
Szeva kykee!

Ha 145 cm. vagy, akkor minden további nélkül....
Szevasz danihorváth!
Csak csatlakozni tudok Kykee véleményéhez.
Akinek GSR-je van, még senkitől sem hallottam panaszt rá!
Ha szeretnél egy csupasz sportmotornak titulált nakedet magadnak, akkor a GSR személyében megtaláltad azt!!!
Sok sikert a vásárláshoz!
Üdv
Steve
hmm-hmm!elnézést akkor hagy kérdezzem meg,hogy 98kg-al lehetek KLÁN-tag?
OKsa!
Én is +100ba versenyzek Ebbe a kategóriába is viszi a 245??? Na jó nme ez a lényeg. Hornettel még nem mentem, nem is lesz rá lehetőségem. GSR nagyon bejött. 3 hét múlva viszem a motoromat h nézzék meg mennyit ér és aztán születik csak döntés.
Köszi!!!
A döntésed a GSR mellet legyen!kényelmes az utasnak is!rossz tapasztalat hogy 220nál be kell hajolni a tankra hogy elérd a 245km/h-t! a Stevenek sem meg nekem sem voltak eddig
rossz tapasztalataink!UGYE STEVE?!Nyugodtan ki merem mondani hogy GSR-t vedd meg!Szerintem:erősebb,könnyebben motorozható,jól húz,dizájnos,stb! mint A HORNET!
KYKEE
Szasz P.P!
Rosszúl érint a dolog,hogy nem hivtál fel,mikor itt voltál almádiban,pedig a számomat tudnod kell,hiszen
a topicban megadtam!én is elmentettem aki megadta!Hétfön este 9ig gsreztem Badacsonytól-Keneséig!
Talán azért nem láttál,mert egy GSR 150 fölött már nehéz észre venni!
A váltásokat pöccögetve csináld és ne kapkodj!csak akkor nem vált pontosan,ha nem összetett a mozgás!A tükröt 140 fölött már nem nézem! mert aki mögötted jön ebben a tempoban az már rád figyeljen!Egy GSR-t leelőztek? Kykee
Üdv!

Motorvásárlás előtt állok. Jobban mondva csere előtt. És a GSR az egyik kiválasztott. A másik a Hornet
Több mint valószínű, hogy a GSR mellett teszem le a voksom. De előtte szeretnék egy kis infot.
1. Milyen utasnak lenni GSR-en?
2. Tapasztalatok a GSR-ről. Főleg a rosszak érdekelnek
Mentem vele hétfőn egy teszt során. Nagyon megtetszett.
Szóval csak egy kis bíztatás kellene, hogy jól döntök e

Köszönettel: D@n
Szeva Steve!
egészen pontosan 2800km! hogy értetted azt hogy Kykee után szabadon öblögetés?reggel van lassan fog az agyam!elég sok minden történt!Pénteken egyik spanom elcsapott egy özet 140nél,de mellete állt az őrangyala és agyrézkódáson meg zúzodásokon kivűl nem lett baja!aztán vittem a kórházba 22:40re
végeztünk is!Aztán meg sok sok motorozás!! mindenkinek balmenközt kivánok!MÁR CSAK 5 NAP!
István, a BMW is le van korlátozva 250-nél, nem?
Örülök, hogy van érdeklődés!
Majd Almádiban beszélünk erről is!
Hali.

Nem tudom mit paráztok a "hosszú" Brno-i úttól, csak 400 pár km, és azt úgyse tudod egyhuzamba letomorozni Kis pihehők, hogy a zsibadt hátsód is megnyugszik . Szerintem jó ötlet, bár a kedvenceim Talma, Rossi még nem tudják hogy rosz motoron mennek a futamokon
Szevasz Laca!
Szerintem azt még csak-csak megoldanánk, hogy kibírja a feneked Brnoig az utat, de oda 1 napra nem érdemes menni! Péndek délután, vagy legrosszabb esetben szombaton kell menni. Attól függően, hogy mennyire akarja terhelni az ember a pénztálcáját, vagyis az ez időmérőt is meg akarja nézni, vagy csak a versenyt.
Tavaly a SuberBike magazin is szervezett utat. Lehet hogy idén is csinálnak ilyet, akkor érdemes lenne hozzájuk betársulni.
Sziasztok!

Egész nap kb. 10-szer néztem a fórumra, sehol semmi, de most belelendültetek....

Tybee! Legyen szombat reggel fél nyolckor az M0-ás Szigetszentmiklósi lehajtójánál lévő Shell kút a találka színhelye!

Most is pontos, precíz a váltó(NEM Yamaha ), csak kicsit más, határozottabban kell kezelni, mint eleinte. A lánc tényleg meglazult egy kicsit, de már szervízig kibírja. Én is Castrol teflonos spayt használok.
Steve! Engem érdekelne Brno, de két apróság: Új a jogsim, úgy tudom két évig No külföld. Hosszú távon meg kényelmetlen a puha fenekemnek a GSR, kb. egy órát bírok egyhuzamban, utána le kell szállnom egy kicsit.....ez Brno-ig elég cinkes.....

Jó éjszakát Mindenkinek!(hajnal 4-kor kelés.... )