Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a STEVE migeint bevédett!Össze kell magunkat kapni olyan példa mutató a viselkedésed!
HIDI!!!!!megjöttél kedves!?Jól bedobtam neked a csalit! Jössz TE is szombaton
vagy inkább ringezel? !
Szeva Dody!
A füredi CSÜLÖK CSÁRDÁt elfelejtettem a felsoroltak közül ,pedig az egyik legkomolyabb motoros kajálda! szintén 10%kedvezménnyel! de ott nem lesz hely ,mert az út mellett inycsiklandozóan pörgetik a malacot! Nekem mindegy,csak együnk nehogy lefogyjunk!nekem nem fekszik az ápdét program!
Nekem 9-től,17.00-ig tart a melóidőm és csak itt van net,otthon még nincs!lehet hogy igy jobb is!mert
vagy motoroznék,vagy topicolnék! ráadásul hajlamos vagyok a függőségre!(GSR,NET)a gyerekkel meg az asszonnyal mi lenne?!
Akkor jó motorozást a ringen!!!!
A Hungaroringre megyek szombaton .
Kedves Hidi!
Örülök, hogy nem riadtál el tőlünk véglegesen!
Nem vagyunk ám mi olyan rosszak, mint ahogy látszik!
A morc külső érző szívet takar, még a Kykee-nél is!!!

Győrből jön egy srác (kovee, Vstrom DL650) Alsóörsre. Nem jössz vele??? Szegény egyedül van!
Szép jó reggelt mindenkinek! Köszi a mindent átfogó válaszokat matrica ügyben.
A motorozz. hu-n csináltam egy túrát, "Moto GP, Brno" címmel (2006.08.19.-20.). Akit érdekel a dolog ott be tud jelentkezni!
Tavaly több százan mentek a versenyre!
Idén nem szívesen hagynám ki!!! Milyen szép is lenne GSR Klános színekben levonulni!!
És igaza van a Reet-nek, csak kb. 400 km (od persze)!
Hi Benito!
Szimpatikus ez a határozottság! Időt meg biztosan fogsz találni a vásárlásra!
Valaki vehetne már valami vidámabb színben is GSR-t! Így tényleg túlsúlyba kerülnek, a fekete motorral és sötét lélekkel rendelkező GSR-esek! Nem igaz, Laca???
Még jó, hogy ez bocsánatos bűn!!!
A matrica kérdést látom jól kiveséztétek!
Természetesen nem kell felragasztani, csak legyen!
Ha meg nincs, akkor a rendszámot ragaszd le, hajlítsd fel, vagy vedd le, de talán a besározás a legjobb.
Aztán lehet kamerázni. meg sebességet mérni
propuls!
Jó a cucc!
És nem fellebbeztél????
Én egyszer véletlen túlmentem a Vác-Hont elágazáson M3-son, épp Fótra menet/autóval/, nem volt nálam térkép, csak amikor elhagytam a kijáratot láttam rossz felé megyek...
Következő lehajtónál kimentem, de épp ott ellenőriztek. Elmondtam a hihetetlen történetem, majd azt mondták irjak levelet...
Megtettem, elvittem...2,5 hónapra rá elengedték a büntit...
Ja és azért nem vettem meg ott helyben a matricát, mert még pénz sem volt annyi nálam, épp dolgozni mentem /baby sitter-pedagógus/.
Az enyém meg riadt narancssárga metál...
Az enyém szürke !
Csodálatos !
13000 ft os büntit meg kifogásoltam.
Korrektek és ezért tartok a jelenlegi összegnél.
Amúgy meg nem madárka, hanem ISTENNŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nekünk nem csak a motorunk fekete, hanem a lelkünk is!!!!!

Úgyhogy vigyázz magadra!!!!
A végén ott is befordulsz, ahol nincs kanyar.......
nah ma végleg eldőlt, hogy megveszem a madárkát, csak nem tudom mikor lesz rá időm
asszem csak szombaton ütjük nyélbe a bulit.... nade már kedd van!!! ráadásul este
és Abdul, naná hogy fekete lesz!!! jó hogy van felnicsikked, mert egy találkán még véletelenül arra pattannék fel és huss.... nem is tudom ezt hogy lehet majd elkerülni, mert a Lacaé is fekete meg a Kykeeé is asszem.
és most ne gyertek ilyen gyerekes dolgokkal, hogy a rendszám

wwwaaaaaAAAAAAAAAaaammmmmmm
meg talán most már SMS-ben is lehet "matricát" venni....
Kedves V.J.!
Ezt bizony szívásnak hívják , de akkor sem stimmel valami, mert előtte van még egy 13.000.- Ft-os lépcső, utána jön az ötvenezres....
Szia Abdul!

Akkor szombat reggel 8, már min. 4-en leszünk! (Abdul, Kykee, Tybee, én)
Én is úgy tudom, nem kell sehova felragasztani, elég ha regisztrálva van a rendszám! (motorral a fotózásnál nem tudunk bukni, csak a személyes ellenőrzésnél, de biztos vagyok benne, hogy szombaton kintlesznek)
Benito! Egyre szimpatikusabb vagy.......
Figyusz Hidi !
Nekem itt a felkérés 57500 ft befizetésére !
Ez ugy volt hogy január 22. én vettem matricát egy hetest mivel 23. án mentem Bp re.
Aztán 23 án lefotoztak.

Kiderült hogy a szöszke a bkutnál 24 re lyukasztotta a matricát.
Király nem ??????????
Beszarás!
Itt esik mint állat !
Ti meg sehol??????????????????????????????????