Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Örülök, hogy jól sikerült a túra, és megúsztátok eső nélkül. Nálunk egész délelőtt gyatra idő volt, záporokkal. Kunmadarasra nekem még korai lett volna elmennem, először szeretnék jól megismerkedni a motorral. Délután mentem is egy kicsit. 80 km-t elhagyott részeken a városban, kanyarok, bedöntés, fék stb. Egyre jobban megy, de azért még mindig nem az igazi. Mindegy, gyakorlat teszi a mestert. Kimentem a városból is, 2-szer is 8000-ig pörgettem (rövid ideig), mert kicsit későn váltottam, illetve egyszer eljutottam előzésnél 140-ig. Tényleg nem veszi észre az ember, hogy már hol tart a fordulatszámmérő.

Mivel itt délelőtt rossz idő volt, ezért aztán kimentem délelőtt a rokonokkal a bécsi Louis Gigastore-ba (kocsival ). Hát egy kisebb csalódás volt, azt hittem nagyobb a választék. Annyi előnye volt, hogy sokféle sisakot fel tudtam próbálni (legjobban a Shark RSF 2-ben éreztem magam, de az itthon a FOKT-ban olcsóbb mint kint.) Jelenleg HJC ZF-9 van, az is jó, de egy picit hagosnak éreztem. Tybee, jól láttam a képen, hogy Neked is HJC-d van? Gondolom régebb óta használod mint én, mi a tapasztalatod?

Még két nap a hétvégéből, motorozzunk tovább!
P.P
Az alapító oklevéllel (39. oldal) kapcsolatban nyilatkozzatok, mert eddíg döntetlen az állás, ha a saját véleményemet nem veszem figyelembe.
Én a jobb szélsőre szavaznék.
Nosza...
Még egy teszt a Motorinfóból.
Bár sok újat már nem tudnak mondani.
Szevasz Péter!
Örülök, hogy megvan a motorod!! Kár, hogy nem tudtál velünk jönni Kunmadárra! Pedig még volt egy szabad helyünk...
Na nem baj, majd legközelebb!
Te mint GSR tulajdonos, természetesen teljesjogú Klán tag lehetsz! Tiszteletbeli tagunk eddíg csak egy van: Rece a Yamahával!
Alapító tag viszont, ami számtalan előjoggal jár (konkrétan 0 db) csak az lehet, aki fizikai valójában megjelenik 10.-én 10 órakor Almádiban!
Remélem mielőbb személyesen is megismerhetjük egymást, egy közös guruláson, vagy öblögetésen (Kykee után szabadon)!
Addig is balmenköz!!!!
Üdv
Steve
Kedves Hidi!
Köszönöm a kedves hozzászólásod!
Azért vigyázz a motoremelgetéssel, mert a végén még túlságosan kiizmosodnak a lábaid!!!
Aztán még összetalálod roppantani szegény lovadat...
Szevasztok!
Tényleg nagyon jól ikerült a mai nap! Még az esőt is megúsztuk. Én épp beálltam a garázsba amikor leszakadt egy marha nagy eső! Egyszer már lehet szerencsém is. Nem? Ma meglepően kevesen voltak Kunmadáron, pedig az idő is jó volt. Május 1.-én legalább 5-ször ennyien voltak a szakadó esőben. Ki érti ezt?
Na mindegy a lényeg, hogy nagyon jó volt a csapat!! Már csak a Rece hiányzott! Menet közben jól megtaláltuk a közös tempót, úgyhogy tényleg öröm volt a motorozás!
Szóval jó kezdés után jöhet a még jobb folytatás! 10.-én Almádiban!
Laca és Tybee köszönöm, hogy eljöttetek!
Szia kedvenc Hornetesünk!

Aztán remélem fölöslegesen gyakoroltál!!!
Örülök, hogy jól sikerült a napotok , én délután a motorfelállítgatást gyakoroltam (szivacsszőnyegre fektetett motorral ), mert féltem tőle, hogy nem megy egyedül . Most már meg van a technika .
Sziasztok!

Nagyon jó volt a mai nap, csak a végét elbaszarintottam egy kicsit.....
1,5 km-re az otthonomtól tankoltam. Valahogyan, a bénázásomnak köszönhetően egy kis benzin jutott a gyönyörűszép mattfekete tankra. Erre, én, Mr. Bean II., elkezdtem kéztörlővel még frissiben letörölni. Aztán fémes hangra lettem figyelmes......Én barom állat, a kezemben tartottam a kulcsot törlés közben, így két helyen is összekarcoltam a tankot.....LEHET GRATULÁLNI!!!
A pozitívumok: az idő jó volt, a gép istencsászár, a műsor tökéletes, a srácok királyok!
393 km ment bele, a fogyasztás 5.6 liter/100 km. (persze csak hétezerig lehetett pörgetni)
Nekem hosszútávon egy kicsit kényelmetlen, amit öt perc pihivel lehet orvosolni, de persze ez megszokás kérdése!
Steve, Tybee, köszi a szép napot!!!
No, jót ne halljak felőletek!!!
A többi Kunmadarason készült kép megtekinthető itt: http://kep.tar.hu/gsr-600 vagy katt ide
Reggel a fiamnak akartunk kesztyűt venni. Többeközt betértünk a Yamaha szalonba is. Annyi volt a kérésünk hogy kis mérteű kesztyű kellene 10-15E forint értékben, és ne legyen rajta Yamaha felirat, mivel láttuk hogy ott van olyan is. Erre az eladó mondja hogy Ő gagyit nem árul és mutat egy 40ezres kesztyűt. Mondom nem R1-re kell, szerényebb is megfelelne! Megkérdezi hogy milyen motorotok van. Válasz: GSR-600! az eladó megjegyzése: robogó..? Szóval a Yamahával nincs gond, de az eladó.. pff..
Még egykis kép Kunmadarasról.
Sziasztok!

Most érkeztünk meg Kunmadarasról, nagyon jó volt! Az időjárás kegyes volt hozzánk, amint hazaértünk, utánna jött egy záporeső-zivatar. Remélem Steve és Laca elkerülte a borús felhőket. Rece kár hogy nem jöttél, hiányoztál a csapatból ami egyre jobban bővül.
Szia Hidi!Remélem megtürnek erre a hozzászólásra a kedves gsres barátaink!Kérdésedre igaz kicsit későn,válaszolnék:elég messze hozzád képest én békés megyében lakom békéscsabától 36 km -re Nagyszénáson!
Merre vagy Nivótomi?regisztrálj!az overallomat el ne adjátok!!!!
Vedd meg! a válaszom javallat nem ez szerint cselekedni!
Nagyon szép a Méhe! megyek is mert se munka,se eső!joó gurulást mindenkinek GSResek!
Halik!

Találtam egy kereskedőt itt nem messze tőlünk és van neki fekete. De nem is ez a fontos. Van egy teszt GSR-je is 250 km-el!
Szerintetek megéri? vagy azt mindenki széthajtotta a próbákon?
Állítólag két tesztnapon volt ott, de mindkét alkalommal esett az eső és nem sokan használták (mint a megtett kilométer is mutatja) szal nem tudom... vélemyény? tanács? egyéb? ára: 1.700 eFt
Szia Kykee!

Köszönöm, hogy felajánlod a hátsó ülést, de mivel Bp-en lakom, Te elég messze is vagy tőlem, meg tényleg egyre kevesebbszer élek a lehetőséggel, hogy hátul utazzam!
Kivárom a jövő évet, hogy legyen saját motorom!
Szia L200!
Kerekeket vedd ki!majd kevertetsd ki a szint amit szeretnél,és sablonnal húzd ki!2óra alatt kész és szebb mint a ragasztható diszcsik!sok sikert hozzá!
Steve!jó mind a kettő,de szerintem a bal oldali,mert egyenlő élesek a logók!eső mentes utat!
Ez egy különleges Tarisznyrák!hogy miért különleges? Mert egy GSRes gazdija van! ha éhes vagy akkor menj a Mekibe!
Bocsi,de a Franciát nem beszélem csak művelem! én sosem káromkodtam neked!
Akkor nincs HARAG KEDVES HIDI!Tudtam én hogy egy igazi Hornetes nem sértődik meg!
Szia Napsugár!
üdv a GSR királyi topicon!ha nem lesz mostanában motorod,szivesen elgurigáztatlak unaloműzés képpen!(De légyszives intézd el hogy legyen napsugár ha már rokoni ágban vagytok!)persze ha nincs kivel!Igaz irtad,ahol egy csinos képet láttam rólad,hogy nem szeretsz hátul ülni!Volt egy hölgy (HIDI) aki nem élt eme lehetőséggel!azóta össze balhézott
velem!de nem értem miért pedig én mindig jó voltam hozzá! KYKEE
Szeva ABDUL! Nagyon érdekelne hogy a felnicsíkot hogyan lehet rávarázsolni a mocira? Nem tudom milyen technológia szükséges hozzá. Remélem nem szégyen a kérdés?