Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Ma reggel gyorsan átfutottam, a tegnapi hozzászólásokat! Rengeteg! És nem is annyira baráti, mint eddig! Arró ne is beszéljünk, hogy felmerült bennem a kérdés: itt senki sem motorozik? Mindenki csak írkál? Megriadtatok egy pici esőtől?
Én elhoztam du. 5 körül a motorom a szalonból és este 9-ig mentem vele. (Az első 10 km-ről ne kérdezzetek, 10 év után nagyon bénán ment ). Utána azonban fokozatosan javult a helyzet, beleraktam 176 km-t. Ma ismét megyek pár (száz) km-t, nézegetem, próbálgatom mit tud a Piroska (és persze mit tudok én ). Kanyar, fék határok stb. Nem is biztos, hogy nagy baj, hogy esik, legalább esőmenőnek képzem ki magam.

Mindenkinek jó motorozást!

Üdv,
P.P.

Ui.: nem kaptam választ: lehetek tiszteletbeli alapító, hamár munka miatt nem lehetek ott Almádiban?
Hello skacok!

Üdv mindenkinek! Már várom a holnapot a találkozó miatt. Hány darab GSRes jön kunmadarasra?
Szia Steve!

Nekem a 2. jobban tetszik. Azért kérd ki a többiek véleményét is!

Remélem a mocit nem mostad le......majd lemossuk menet közben.....(meg nekem nem is volt időm rá...)
Én nem a motor márkára irtam, hanem a férfi öntudatra, ami tipus független!
Na, na Napsugár, épp most írtam, hogy nem lázítunk!!!
A nem GSR-eseknek üzenem!
Eddíg semmilyen motorral és típussal nem volt itt bajunk a topikon. Ezt bizonyíthatja a Rece (Yamaha) és szerintem a Hidi is (Honda)! Egymás baráti cikizése nem egyenlő a fikázással!
Én különben is a motoros szerint ítélek nem a motor alapján!
A fogadatlan prókátorokat viszont nem szeressem! Főleg ha kötekedéssel indítanak egy olyan helyen, ahol nem ők vanak otthon. A mi szemétdombunkon mi kukorékolunk, akárhogy is fáj egyeseknek!
Na erről ennyit!
Egyébként pedig háromszoros hurrá, minden motorosnak!
HURRÁ! HURRÁ! HURRÁ!
Neked is eleged van a férfi öntudatból?
Hi GSR Klán!
Ahogy kértétek, mgdöntöttem a "KLÁN" feliratot. Az első verzión kissé patinásítottam a két emblémát, a másodikon nem.
Most el kéne dönteni melyik verzió maradjon!
Már csak néhány napunk van a véglegesítésre!!!
Várom a véleményeket.
Persze......ezen nem is érdemes vitatkozni, mindenkinek az a szívszerelme ami neki van.....
Kedves pohi !
Ez nem marakodás, csak évődés, esetleg kötözködés, és a yahama, bocs ill. a YAMAHA sem rossz ám:
Nem is volt itt vita.....

Csak segítettetek feltornázni a hozzászólásszámot egy kicsit.....
Csak, hogy a Yamaha se maradjon ki a marakodásból
A nagy vitában elsikkadt a kérdés, ezért bátorkodom újra feltenni:
végre mennyit sikerült kihozni belőle?
Csak puszta kíváncsiság, ami nekem elég lenne azt már 4-ben tudja, de azért csak úgy van vele az ember hogy minél több annál jobb, legfeljebb nem használja ki.
Legyünk jó Hondás szokásunk szerint a béke hívei

A dizájn tök szubjektív. Arról senki senkit nem fog meggyőzni.
A teljesítmény tök mindegy, mert azt meg közülünk senki nem tudja valszeg 100%-ig kimotorzni!
Én sem azért vennék Z1000-et mert ezt kinőttem. Pusztán féktlen szerelemből, de az úgyis irracionális!
Egyelőre úgy vagyok, hogy bár jó vagyok (naaaaaaagyon jó ) de még nem motoroztam ki teljesen a sajátomat. És nem azért, mert nem mentem vele 220-at (mert mentem...), vagy mert nem tudok 4,1 alatt százon lenni (mert de), mert ezek nem jelentenek semmit. Lepencén, Dobogókőn, Mátrában, ringeken dől el, hogy ki a májer!
Úgyhogy motorozzatok sokat Suzukisok*! Sok balesetmentes km-t nektek!!!













*Szükségetek is lesz rá ellenünk...
Steve!

Hát hogy a fenébe ne állna a holnapi túra???!!! Nem bánnám ha nem esne, az igaz....De kit érdekel!!!!amikor az Istennőn ülök???
Egy problémám van csak: a puhos testemre(135 kg, izom még nyomokban sem... ) nem kaptam sehol nadrágot(cordurát), így farmer+esőnadrág combó lesz.....
Akkor reggel 9:15!!!
Szóval, még mindig nem tudom lokalizálni az egytlen hornetes ismerősöm...
Reet,végre ő egy normális motoros ember ilyen emberek végett tart össze a motoros társadalom!Neked reet megsugom nekem is tetszik a gsr még a posztere is kint van a garázsban!Üdv neked és a többi gsresnek sok baleset mentes km-t mindenkinek!
A tarisznyarák naggggyon finom...
Csá!
Hornet600, az eddigi hozzászólásaid alapján egy korrekt srácnak ismertelek meg! Mi nem fikáztuk a Hornetet, Steve se mondta/írta, hogy a többi szar! Neked valahogy másképp jött le! Egy tény: a GSR a legerősebb, legdizájnosabb(de szép magyar szó...) a 600-as naked piacon! De mondom, ez nem jelenti azt, hogy a tied szar, stb..... Egy a lényeg, Te is kétkeréken szeretsz gurulni, és mi is!!!
Egy különbség azért van: mi trónon ülünk.....
Nem jó válasz , nem szabad... , még mindig nem tudom, merre találjalak ?
NagyZé. Az egy isten
De az nem ez a középkategóriás 600-as naked sornégy kategória, az már egy külön fogalom! Úgyis csak poén...
A 750-es megint nem sorolható ide. Nem korrekt. Az is külön kategória, de a Kawában pont ezt szeretem, hogy szarik a szokásokra, szabályokra (lásd 600sport helyett 636sport, Z750, vagy az az állat 190 lovas ZiZi )
Vettem egy tarisznyarákot!tök állat!Horneeeeeeem bocsánat hmmm-hmmm!-GSRnek neveztem el,mert biztos lábakon áll(8)-jó a futóműve- és erős,meg a termetéhez képest fürge!
Hogy hogyan tudnád helyre hozni a barátságot, angyalom... - miért volt barátság , akkor azt vneked kellene tudni, mon chérie...
Sajnos most mennem kell!
Vár a GSR, hogy felkészítsem a holnapi kunmadarasi túrára!
További jó évődést...
Laca, Tybee akkor ahogy megbeszéltük!!!
A Z750 és a Z1000, amiért annyira odavagy, az mi a szent szar???