Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv a GSR Klánnak!
Én már tépem magam a Balaton felé!!!
Holnapra mindenkinek jó utat, és balesetmentes közlekedést!!!!
Almádiban találkozunk!
A továbbiakban nem leszek net közelben, csak telefonon vagyok elérhető (ha éppen nem motorozok).
Üdv mindenkinek:
Steve
A GSM piacot még nem kell leirni de nem megy úgy már mint rég!De lehet hogy jobb igy!kiderül!
Fekszek elébe!!!(mármint a széttépés elé/alá... )

Az üzlettársad ne sajnáld!(vagy lehet, hogy neki van esze???) Inkább motorozd ki magadból!!!
Kedves Laca és Lacáné!
az én asszonykám is jön ha esik ha nem!majd eldumcsiznak vizesen!nálam elférünk,nagy a kecó!
Most kaptam egy rossz hirt és ezért végi fogom szántani az északi partot!kiszált az üzlettársam! Itt Veszprémben délig nyitva van a Nivó,ahol vettem a vasat és be tudtok öltözködni!korrekt árakon jó dolgokat adnak!nekem is kell vennem valamit!
U.i az asszonyt ne hozdd,mert olyan nők vannak,hogy szét tépik a nagydarab kamionosokat!
Főleg az ivecosokat! Féltékenységi jelenet lesz ha ott az asszony!
Harmunkbol az 1ik mar mondta, hogy neki nincs kedve szarraazni, ezert vszinu nem jon.
Ketten meg meg meglatjuk. Kis eso nem problema, de egesz nap esebon jonni-menni nekunk sincs kedvunk.
Kykee!

Reggelre derül ki, jön-e az asszonypajtás. Az eső ígérete eléggé visszatartja, főleg hogy nincs semmilyen motoros ruhája......Majd kiderül!(ha beborul)
Szevasztok csibészek!

Olvasgatom a hezitálásokat........
Mindenkinek ott KELL lenni! Ez egyszeri és megismételhetetlen lesz. Nem vagyunk cukorból! Még legjobban Recét értem meg. De nehogy már a munka a motorozás rovására menjen!

Nekem egyáltalán nincs motoros nadrágom, csak egy esőnadrág, az is 13000 Ft. volt.
Kabátból van egy kordurám, de az is beázott múltkor.....

Badlaccal is beszéltem, ő is jön a kis csapatunkkal! (fél 8 M0/sz.sz.m-i Shell, 8 óra B.örsi McDonald"s)
Remélem sokan jöttök! Dody? Yikess?
másfél órával ezelöttről izelitőül:
Kykee
Abdul nekik sincs, tegnap voltam ott
Senkinek nincs cordura cucca, hogy mindenki esoruhat akar?
Van még olcsó pénzért a HJC-nél: http://www.hjc.hu/
Azon belül pedig nézd meg a Spool termékeket, elvileg 5 és 11 között vannak az esős cuccok. A kérdés, hogy van-e nekik ma...
Nem tudom meddig vannak nyitva, de azt tudom hogy nincs esőruhájuk .
Pedig olcso is volt meg szar is
Shox-nal meg 15000 péz, akkor inkább 18000 veszek normálisat Pardi-ban, nem tom, gond ez ........
En ha megyek nem valoszinu, hogy egyedul megyek, lehet jon velem meg 1-2 GSR.
Ha eddig jól számoltam és az idő is engedi akkor az 16 fő!
Abdul,Badlac,Cb,Dody,Kykee + Betti,Laca,Levi,Reet+2fő,Rece,Steve,Tybee+fia,Yikess!Lehet csatlakozni még!
Üdv Kykee!
Én 99%, hogy megyek. Az egyetlen % az időjárás függvénye. Esőruhám még nekem sincs, vagy kibírom anélkül vagy ma még munka után beszerzek valahol a VB kezdete előtt... A kaja ügyet pedig letisztáztuk. Saláta + csipegetek valami köretet tőletek!
Reet, nem tudod meddig vannak ma nyitva a motorshop1-ben?
Szevasztok!csumi,csá,redna,hupák kinnát!
Na akkor pontosan mennyien vagyunk és ebből hányan jönnek kajálni is?
A felvonulásra 11kor be kell állni a TÖMEGBE!az útvonal ahogy tavaj is volt:Paloznak,Csopak,Füred,Tihany,Tihany-rév,Aszófő,felső úton vissza Lovas érintésével Felsőőrsön át Balatonalmádi és vissza Káptalan füreden át,Alsóőrsre!a táv 48,6km!Esőre készülni kell,rohadna meg!
Szevasz Rece!
Az egész csapat számít rád!!!!!!
Meg szerintem neked is jól jön egy lazítós nap! Nem?
Ezt a bulit nem lehet jövő héten megismételni, viszont a szigetelés még kibír 1 nap csúszást!
Én is útálom, ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy elterveztem!
Az időjárásról nem tehetsz, hát ez miatt ne büntesd magad!
Várunk Almádiban!!!
Üdv
Steve
Gyere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
Sziasztok,
folyamatosan hezitálok, hogy el menjek vagy ne.
Sajnos az időjárás és egyéb problémák olyan mértékben visszavetettek a munkámban, hogy létfontosságú lenne számomra a teljes szombati nap.
Ugyanakkor nagyon szeretnék veletek tartani.
Képtelen vagyok dönteni
Eső ruha tekintetben én se állok túl jól Ma akarok venni ajánlom annak akinek nincs: http://www.motorshop1.hu/index.php?pid=44489 annak
Ja és nem felvásárolni az egészet!!! egy XXL-est hadjatok nekem!!!!
hat igen, meg viszonylag en vagyok a legbiztosabb pont, a tobbiek szarul vannak eleresztve ruhailag, ami allja az esot is... de meglatjuk
Olyan szar idő nem lehet, hogy otthon maradjatok!!!!
Tájfunt nem jeleztek előre!!!!
Hurrá!
Itt a Reet, meg a YikeSS!
Ha van kedvetek csatlakozzatok a Lacáékhoz!
Szevasz Laca!
Én a Kykee, meg a CB Pista leszünk a fogadó bizottság. Úgyhogy mi megvagyunk!
A Dody, a Reet, meg a Badlac ígérték, hogy 10-re lent lesznek Almádiban! Ezek szerint ők szólóban jönnek.
Amúgy ennyien vagyunk!
Az idojaras fuggvenyeben szamithattok meg 0-3 GSR-re.
2 haver + en. Meglatjuk melyikunk mennyire lesz bevallalos szar ido tekinteteben.