Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Rece a nagy időjárás manipulátor!
Kedden hoztam el a szalonból, akkora esőt kavart.......(erre nincs jelző)
Most gondolkozom, a 837 km-nek legalább a fele esőben volt...
LACA !

Az a javaslatom hogy a KLÁN ban Te legyél az időjárás felelős!

Egyébként még motorral 200 al nem mentem!
Autóval viszont ...
Ami késik az nemsokára bekövetkezik.
Hülye vagyok, hisz ott vagy mellette......

Mindegy a szépségén ez nem változtat....
Hát igen, sikerült lekapnod a legszebb motort a környéken...
Egy GSR a zalaegerszegi motoros felvonuláson(én is ott vagyok MZ-vel)
A mai és a pénteki nap után nem is élvezném a tiszta, jó időt....
A prognózis szerint a jhéten gyönyörű időnk lesz !
Csütörtökön !!!!!
A többi nap igazi motoros idő !

Viszont a Balaton nem fog kiszáradni és ez nagyszerű dolog.

SZOMBATRA VILLÁM ESŐVEL ÉS KEVÉSKE SZELLŐVEL !

Alakulunk . Szószerint !
Én meg leütöm...

A gixxeren nem tudnék előrehajolni a hasam miatt...
"200 felett kezdődik az élet" hm.. ez érdekes... nekem a 4. kezdődik 200 felett

Egy baja van a gsr-nek... hogy nem gsx-r

De ezt nehogy bántásnak vegyétek...csak feldobott labda
Ja, és nem is vettem észre, hogy enyém volt az 1000. hozzászólás!
Laca!

Engem is csak azért előznek, mert még bejáratós, és 130 fölé nem mehetek!
De ma nagyon röhögtem, a Balaton felé mentem a 81-esen és volt egy Mercedes sportkocsi, ami vagy 150-el simán eltépett mellettem, de aztán utolért pár kocsit, amit nem tudott megelőzni, én meg mint kés a vajon, úgy hámoztam át magam rajtuk 120-al és otthagytam a Mercist. Aztán ő is megelőzte őket, eltépett mellettem megint, aztán ismét jött pár lassú autó, és megint én kerültem eléjük. A Mercis folyamatosan ki-ki nézett, néha majdnem nekiment a szembejövőknek, úgy akart már továbbmenni, látszott hogy rohadtul sietne, de nem ment ez neki! Ezt játszottuk el négyszer, végül úgy beragadt valahol, hogy Fehérvárig utol sem ért.
Jó érzés volt, ha szabad ennyit kárörvendenem...

Üdv,
P.P.
Szia Badlac!

Csak röviden és tömören!
Nincs olyan szómenésed, mint nekem.....
Az baj, ha a szervízig hátralévő 150 km-re nem állítok a láncom? (Ti. technikai analfabéta vagyok)
Sziaszok.

Nekem Castrol R4 olajat raktak bele az ezres szervizkor. A lánc nekem is laza volt pedig 400-nál utána lett állítva.
Ja és kilóra csak 80 vagyok.
Jó gurulást.

Badlac
Nadrágot a mai napig nem kaptam, esőruhát húzok a farmerra.....hiába, súlyos egyéniségek vagyunk!
De inkább én vigyem a kabátot, mint a kabát engem...
Egy kicsit komolytalanul:engem nem előz meg senki...

Komolyan: valóban elég rossz beállítani, én is csak úgy látok benne, hogy hajolgatok jobbra-balra, attól függően, melyikbe akarok nézni...viszont a rezonálás nem zavar.
A váltásról annyit, nekem egészen idáig semmi bajom sem volt, 800 km-ig, de az utolsó 30-40 km alatt én úgy jártam mint Te egy párszor, hogy erőtlenül nyomtam fel a váltókart(akkora erővel, ami 800 km-ig elég volt) aztán nem váltott fel......én meg anyáztam.....
Csináljuk meg a GSR-klánon belöl a 100 klánját!
Hát igen a ruha az nagy izgalom már mint beszerezni!
Mert ugye méret a lényeg és bizony a kinálatot nem az én profilomra lőtték be.
Dobogó az jó. Mindig utáltam utolsónak lenni.
Fontos hogy a motornak tökk mindegy ugy visz mint foxi a ... !
Sziasztok!

Kykee! Ma váratlan ötlettől vezérelve leugrottam a telkünkre Almádiba. Sok motoros volt, de GSR egy sem! Aludtál talán délután?
Visszafelé Zámolynál volt egy csúnya baleset (két autó), és amíg vártunk, hogy járható legyen az út, az egyik helyszínelő rendőr odajött megcsodálni a motort. Persze volt is mit néznie, hiszen ez egy piros GSR 600!

Már van benne 500 km, minden nagyon jó, minden nagyon szép, minden meg vagyok elégedve kivéve: a felfelé váltosoknál néha kétszer is kell váltani, mert nem mindig vált meg elsőre. Neki kell belejönnie, vagy nekem? Mit lehet elszúrni egy váltásnál?
A másik nagy baj a tükőr! Sőt, ez nem is nagy baj, hanem életveszély! Én sem vagyok egy keskeny legény, és valószínüleg ezért képtelen vagyok beállítani úgy a tükröket, hogy lássam a mögöttem levő forgalmat. Többször későn vettem észre, ha valaki előzni akart, mert csak úgy tudtam beállítani, hogy vagy csak magamat látom, vagy pedig nagyon ki van állítva és akkor csak azt aki már mellém ért, vagy közvetlen mögöttem már előz engem. Újat kell vennem? Laca, Neked nincs ilyen gondod?

Üdv,
P.P.
Jaaa, vannak itt olyano, akiket elhúzna a kabátom....
Az biztos, hogy dobogón vagyunk a testsúlyban!
De nagy test, nagy élvezet!!!
Én a szervízre bízom, biztos tudják mi a jó. Ez a pénztárcára már nem igaz, de legalább jó lesz az olaj...
A lánc mintha nekem is laza lenne....meg most már a váltó is keményebb, nehezebben lehet kapcsolni.
Kedden vagy szerdán viszem a szervizbe !
Nekem a lánc az szerintem laza és gázadáskor kellemetlen vagy csak én nagyítom fel a dolgot!
Egyébként a gép nagyon tetszik és nagyon megy!
Szerencse hogy az én 117 kg at a szél nem könnyen kapja fel !
Ha Te 135 akkor ez a 100 asok klubja is egyben?
Vagy vannak karcsú jelőltek is?

Ja és mit lehet tudni Olaj mi a Best amit a szervizben rakassak bele?
Mit javasoltok?

DODY
Szia Dody!

Alakul a klán, már tizen vagyunk, + valami motorutánzattal Rece!
Úgy tudom, 10-kor találkozunk Almádiban a Piazza kávézónál!? Ebben az első számú illetékes Kykee!
Nagyon állat a gép, nem? 837 km van az enyémben is, szerdán ezres szervíz(kedden hoztam el, elég hamar belement!)
Kell az a bejáratás, márcsak a bejáratós olaj miatt is. Meg az összekopás miatt sok apró fém darabka, fémpor kerül az olajba.
És egyenlőre bőven elég is, bár jó lenne már, ha lehetne....mondjuk 30 évet vártam rá, most már pár napot kibírok...

Jók legyetek!
A boltban ahol vettem a v asat, ott is azt mondtak, hogy igazából a bejáratásra nem azért van szükszég, hogy a motor összekopjon, hanem azért, hogy te és a motor szokjon össze.
Mondjuk azért ez az én esetemben teljesen igaz volt!
Sziasztok Mindenkinek !

Örülök hogy alakul a "KLÁN" és várom,hogy szombaton ránk ragyogjon a nap !
Steve nek köszönet a szervezésért és a velejáró sok melóért !
Egyébként Almádi program részleteiről lehet valamit már tudni?
Helyszin,stb?
Akkor 10 kor találkozunk és... !?
Egyébként a mai nap Keszthely környékén nem esett és igy keveset tudtam motorozni(130 Km)
Jhéten viszem 1000 km s szervizre.
Kezdünk összeszokni. A bejáratás 800km és 1600 km szerintem kamu abár nekem nem árt hogy szokjam a gépet.

Üdv:
DODY
És akkor előbújik az állat......

Jó ez a GSR, csak egy baja van: 200-nál már kéri a 2. fokozatot....