Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Abdul!
Van neked saláta! mert erre is gondoltunk!nem tudsz kimaradozni ebből a társaságból!
gyenge kifogás!
akkor eddig 5 fő !Steve,CbPista,Laca,Dody,Kykee!én már ettem ott,jókait és nagyon finom volt!nem tudjátok mit hagytok ki! Bocsánat nem 10%,hanem 15%kedvezmény!de kilobbizom a 20%-ot
mert mi GSResek vagyunk!
Üdv Kykee!
Köszi a szervezést, de úgy látszik ki fogok lógni a GSR-es nagy zabálásból... vegetáriánus vagyok!
Tudok én is sokat enni, csak hát hús ne legyen benne.
Mivel az alapító okiratban még (?) nem szerepel ez a kitétel, azért a Klán alapításban mindenképpen részt vennék! Nehogymár ezért kizárjatok!
Üdv Kykee!
Akkor engem máris bevehetsz a listára!
Ott leszek!
Sziasztok!Vidékiesen Hellotok!kinek hogy tetszik!
Legurultunk tegnap este a H-D szinhelyre és már rendesen megy a nyüzsgés!állnak a standok,tekergetik magukat a pi**ák,különleges motorok és sok Harley-Davidson!mi lesz itt holnapól?
Beszéltem a CSIRKE-CSÜLÖK CSÁRDÁS barátommal és ha meg tudjuk adni pontossan a létszámot akkor lesz helyünk flamózni!FIGYELTÉL LACA?! Holnap délig,aki tud jelezze itt,hogy tudjak szólni érdemünkben,kaja miatt!malacsült párolt káposztával,pácolt tarja,fokhagymás pulykamell,csülökpörkölt,
jókai bableves,görög saláta a választható menü szombaton!K*RVA ÉHES LETTEM!
Szevasz Rece!
Nézd mit találtam az archívumban!
Az első motoros találkozó Prágában!
A képen éppen nem vagyok látható...
Üdv és jobb hangulatot mára!!!
HALI
Az a helyzet,hogy nekem 1-es szám szerepel és a tiétek a JÓ !
A KPM-nél azt mondták irány az okmányiroda és 6 rugóért forgalmi csere és kész./+ 1 nap/

A GSR VILÁGNAP pedig LEGYEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NA most lassan indulok melózni
Punnyadtsag jo.
Szeva Laca!
A motorozz.hu-s csávók eléggé punnyadtak, mert csak 9-re mennek a találka helyre.
Azért mi legyünk korrektek és az általad megadott időt tartsátok be. 8:00-8:15
Hátha mégis számít rá valaki...
Ha az alatt senki nem jön, akkor husssss!
Tybee!
Nekem a V.9 mellett egy 2-es szerepel.
Számít ez valamit???
Tőlem akár -2 is lehetne! A rendszám már megvan!
OK user137!
Akkor majd keresünk valami másmilyen ösvényt.
Pl. a Sógorok felé.
Ez most nem nézelődős túra lesz, hanem gyors menet, hogy mielőbb a pályán lehesünk!
A látnivaló ugyanis ott lesz!
GSXImre!
Persze belefér az is, bár jól teletömték szteroiddal!
A lényeg hogy SUZUKI!
Üdv
Steve
Kykee!
Én benne vagyok minden jóban! Úgyhogy jöhet a GSR Világnap!
Ha már lúd legyen kövér!
Vagy mi...
Na mindenki !

Pizsoma vételezve?????????????

Egyedül ez is elég unalmas !
Hi YikeSS!

Nekünk nem !

Tudod mi tudun rá vigyázni !
Na meg a mi korunkban már máshól baszódunk !

Prevencíó !
Érted ?
Ha összeb.....ott ne is foglalkozzál vele. Attól még a Tiéd és Nekünk nagyon tetszik ugy is.
Főleg hogy a miénk nincs össze b.........dva.
Nyugi!
Helló Tybee !

Nekem nics ilyenem.
Ja talán forgalmim sincs .
Az mi ????????

Ha a V.9: re gondolsz akkor azt követően nekem 2 es van beütve !
Szombat johogy OK !
Szia Laca !

Ma vittem szervizbe én is nekem 20 000 ft ban megállt a mutatvány.

Igaz lószart sem csináltak 4 kg olaj+szűrő+ lánc spanolás.
Ma egy kicsit 12 e -ig pörgettem valóban alakul 10 fölött.

Egyébként 140 fölött már azért kevereg a szél rendesen korbácsolja hab testemet.
Egyetértek legyen 06.10. a GSR világnapja !
Akár Balaton körüli motorozás vagy valami hasonló .
Szevasz PROPULS!
Nagyon király a cucc a GSR-hez és csak egy kérdésem lenne. Magyarországon be lehet szerezni és ha igen akkor hogyan. Annyira megfogott hogy szinte hanyat dobtam magam. Nagyon jól néz ki így is a GSR de ezekkel a kiegészítőkkel valami brutális gépet lehet belőle varázsolni. Segítségedet előre is köszi!
Szia Tybee!

Akkor fél nyolc, Shell-kút az M0-ás szigetszentmiklósi lehajtójánál!
(Itt Pest-megyében csak ma kétszer kaptam egy kis vizet....)
Utána nyolcra átgurulunk a B.örsi McDonald"s-hoz(a Tescoval szinte szemben), itt elvileg csatlakoznak hozzánk motorozz.hu-sok is!???
Ma megvolt végre az 1000-es szervíz is, 28ezer pénzbe fájt nekem(de még mennyire...)
Most már cibálhatom a láncos kutya fülét(Badlac, nagyon jók a képek! ) 10000-ig. Ki is próbáltam, akkora áttörést nem hozott, 7000-ig is jól ment! Bár azt mondják, 10000 fölött indul be az élet...!
Kykee, nagyon jó ötlet a GSR-nap! Minden évben összejöhetünk majd egy Balaton-kerülésre+ jó bulira+6 jó kajára+ még mindig kaja.....na egye-fene, Te kaphatsz egy Heinekkent is!(de csak felrázva, szénsavmentesen! )
Jó Estét!

Szombat akkor OK!
Lenne egy kérdésem hogy a forgalmiban milyen szám szerepel a környezetvédelmi osztályba sorolásnál nektek? Mert az enyémbe szereplő, nem hiszem hogy az Euro3-at takarja.
Várom már a hétvégét, remélem jó idő lesz! Jelenleg errefelé elég kedvező az időjárás.
Szia Rece!

Oksi, akkor összefutunk, és piszkálhatlak személyesen is.....
Akkor várunk majd valami motorutánzatot is!

A depitől ne aggódj, maj mi kiűzzük belőled!!!

Vigyázzatok magatokra!
Vigyázz!! Harapós kutya (vagy GSR)
azt az autópályát nem akarod megjátszani, hidd el nekem... a cseh része olyan, mint a régi M7, végig betonlapokkal, 15méterenkénti döccenővel.

Mink prágába mentünk rajta autóval, de legszívesebben mentem volna valami alsórendű vacak úton, ha lenne más... meg hát pályán menni előre 300+km-t, abban mi a jó? :)
Bocsi mindenkitől, ha estleg nem válaszolok kérdésekre, de most sem időm sem lelki állapotom nincs topicolni